www.sudzibas.lv CoverMe Krāpšana, attieksme no darba devēja

CoverMe - Krāpšana, attieksme no darba devēja

Darbs šajā uzņēmumā ir morāls pārbaudījums.
•Rupja, naidīga attieksme no darba devēja puses!
•Ik mēnesi neizmaksāta pilna alga, par kuras pilnu izmaksāšanu jācīnās pašam! (vienmēr attaisnojumi)
•Darba vide ļoti bedīga (piemeram ziemā nedrīkst slēgt sildītāju, jo redziet par elektrību daudz jāmaksā, bet darbiniemam jāsalst un tas nav viss...)
•Slimības lapa šajā uzņēmumā ir reāli liegta, jo tevi atlaiž tās laikā, apmelo un nobloķē visi firmas pārstāvjo, lai nekadi nevari ar tiem sazināties. (kā arī izmaina grafiku darba nespējas laikà, kas ar likumu ir liegts, lai tikai nav jāmaksā)
●Atradu veidu kā sazināties ar firmu, sazvanīju menedžeri, gribēju noskaidrot atlaišanas iemeslu darba nespejas laikā un saņemt algas Lapiņu uz ko atbildi tā arī neesmu saņēmis līdz šim.
●●Firmas moto - meli, krāpšana, pazemošana!
! Sabojāti nervi un velti ieguldīts darbs un laiks!
Firmas īpašnieks vispār ļoti gudru tēlo, bet nest atbildību vai jebkā atbildēt par rīcību vienmēr māk tikai ar firmas dāmu starpniecību!
Nenovēlu nevienam iesaistīties šajā murgā!

30.04.2020

V Vīlies Vīlies 01.05.2020

Līdz Barigām viņiem tālu, tikai tapēc šeit rakstu, jo kantoris ir mīzeļi un meļi.Savādāk viņus pazemot nevar!

V Vīlies Vīlies 01.05.2020

BARIGAS VIŅI NAV NE TUVU - BET LOŠARAS GAN!