www.sudzibas.lv CoverMe Krāpšana, attieksme no darba devēja

CoverMe - Krāpšana, attieksme no darba devēja

Darbs šajā uzņēmumā ir morāls pārbaudījums.
•Rupja, naidīga attieksme no darba devēja puses!
•Ik mēnesi neizmaksāta pilna alga, par kuras pilnu izmaksāšanu jācīnās pašam! (vienmēr attaisnojumi)
•Darba vide ļoti bedīga (piemeram ziemā nedrīkst slēgt sildītāju, jo redziet par elektrību daudz jāmaksā, bet darbiniemam jāsalst un tas nav viss...)
•Slimības lapa šajā uzņēmumā ir reāli liegta, jo tevi atlaiž tās laikā, apmelo un nobloķē visi firmas pārstāvjo, lai nekadi nevari ar tiem sazināties. (kā arī izmaina grafiku darba nespējas laikà, kas ar likumu ir liegts, lai tikai nav jāmaksā)
●Atradu veidu kā sazināties ar firmu, sazvanīju menedžeri, gribēju noskaidrot atlaišanas iemeslu darba nespejas laikā un saņemt algas Lapiņu uz ko atbildi tā arī neesmu saņēmis līdz šim.
●●Firmas moto - meli, krāpšana, pazemošana!
! Sabojāti nervi un velti ieguldīts darbs un laiks!
Firmas īpašnieks vispār ļoti gudru tēlo, bet nest atbildību vai jebkā atbildēt par rīcību vienmēr māk tikai ar firmas dāmu starpniecību!
Nenovēlu nevienam iesaistīties šajā murgā!

30.04.2020

Atbilde no CoverMe Support Pārstāvja atbilde 13.09.2021

Jūsu sūdzība ir absolūti nepamatota! Strādāt ievērojot visus likumus un turklāt darba likumus ir mūsu uzņēmuma prioritāte. Mēs nesaprotam sūdzību par sildītājiem, jo ​​nevienam nekad nav bijušas problēmas ar to. Lūgums samazināt jaudu ir saistīts ne tik daudz ar mūsu vēlmi ietaupīt elektroenerģiju, bet gan ar elektrotīkla slodzes samazināšanos ugunsdrošībai. Mēs esam atbildīgi par ugunsdrošīnu, un ziemas sezonā ugunsdrošības inspekcija regulāri veic pārbaudes.
Nekad, neviens darbinieks nav atlaists esot uz slimības lapas!
Darba līgums ar jums tika pārtraukts pārbaudes laikā par jūsu nolaidību darbā. Atgādinu, ka ne tikai mums, bet arī jums ir tiesības izbeigt darba līgumu pārbaudes laikā (3 mēneši).
Pie mums regulāri veic pārbaudes no darba inspekcijas, tostarp tika pārbaudīts arī jūsu līgums, mums nav pārkāpumu un to nevarēja arī būt.

V Vīlies Vīlies 01.05.2020

Līdz Barigām viņiem tālu, tikai tapēc šeit rakstu, jo kantoris ir mīzeļi un meļi.Savādāk viņus pazemot nevar!

V Vīlies Vīlies 01.05.2020

BARIGAS VIŅI NAV NE TUVU - BET LOŠARAS GAN!