www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss un bojājumi pēc remonta

Evelatus T/C Solo - Slikts serviss un bojājumi pēc remonta

Iegādājos mašīnu audi Rs 5 veikalā Evalatus. Pārstāja slēgties iekša, aizvedu uz remontu domāju gadās, bet pēc remonta atnāca sasvikāta teica ka pēc kurjera un neko nevarot izdarīt. Tad salūza atkal tas pats. Atkal nācās doties uz veikalu, pēc remonta saņemu nestrādājošu auto un tā bij divas reizes. Ja godīgi jau nezinu kuru reizi dodos uz Daugavpili remontēt auto, minimums sešas, pēc remonta auto strādā tik nedēļu tad lūzt. Auto, pēc smart servisa atnāk vairāk un vairāk sakropļota jau salauzta stūre in atkal Saka pēc kurjera, never salabot ka nakas teicu lai salabo lai skan dziesmas tā un neizdarīja. Pārdevējas Saka ka atzvanīs, bet pazūt pat nevar savant's.

M mikedao 20.07.2020
ремонт по гарантии

Второй месяц телефон на гарантийном ремонте.Сами не чинят,отдали в другой сервис.Когда будет готов никто не знает,полный игнор.Не кто не разу не позвонил.Обходите стороной этот сервис.

M mikedao 16.07.2020

продали телефон с браком,отказ ремонта по гарантии

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

J Jurijs Vasiljevs 21.10.2020

Тоже 2 месяца "ремонтировали" айфон ((
Не отремонтировали, деньги не возвращали, на другой не заменяли. Предложили доплатить 70 € к уже уплаченным 600, чтоб купить другую модель.

E Edvards Garianovs 04.09.2020

Evalatus

E Edvards Garianovs 31.10.2020

Tiku gala ar evalatus veikalu masinu neizmantoju ilgi nu diemzēl atgrieza tik dalu summas neko labu pateikt par so veikalu nevelos esmu apbedināts ar dievu evalatus ceru netiksimies

J Jurijs Vasiljevs 21.10.2020

Evelatus