Latvijas Apdrošinātāju Autoserviss - Briesmīgs serviss

Maksimāli briesmīga pieredze. Bija jāizvēlas apdrošinātāja sadarbības servisu, izvēlējos šo. Problēmas sākās jau ar tāmēšanu - bija aizmirsuši nosūtīt un tikai kad sāku zvanīt atcerējās. Pēc tāmes apstiprināšanas jau vairāk kā mēnesi divas reizes nedēļā zvanot jautājot kā izskatās saņemu vienu un to pašu atbildi, sūtam detaļas un gaidam. Vai ar darbiem kas ir sākts darīt? - nē gaidam detaļas, kad būs visas atnākušas sāksim. Tā mašīna nostāvēja servisā divus mēnešus, solīto divu nedēļu vietā.

I Ieva 06.03.2022

Latvijas Apdrošinātāju Autoserviss - briesmīga pieredze.
izvēloties šo servisu saskāros ar nepatīkamu autoservisa pieredzi, pavirsu attieksmi pret darbu un nepatīkamu attieksmi pret klientu.
Vairak auto tika saskadēts kā salabots, kā klients paliku lielākos zaudējumos.
Pavirši tiek veikta tāme, klienta apmelošana pa to, ka klients neesot precīzi norādījis bojājumus, servisa vadītājs nekorekti nosūta apdrošīnatajam tāmi un pats nepieraksta klienta teikto, ļoti nepatīkams cilveksm kas neceļ klausuli, neatbild apmelo klientu.
Tālāk no šī servisa.

A Aija123567 29.01.2023

Vai Jums izdevās kaut ka atrisināt problēmu? Saskaros ar līdzīgu situāciju. Apdrošināšanas gadījums.

I Ieva 30.01.2023

Diemžēl nē, braucām uz citu servisu un atrisinājām, tagad servisa pieņēmējs kā gailis garām iet itkā nepazītu.

A Aija123567 30.01.2023

Jums bija apdrošināšanas gadījums? Varbūt varam sazinaties privāti. Es esmu nolēmusi vērsties televīzija un pie apdrošinātājiem.

I Ieva 01.02.2023

man bija Kasko gadījums.

A Aija123567 01.02.2023

Wow, vēl labāk. Man ir octas. Bet nu mēģināsim cīnīties. Tautai jāzin savi varoņi. Tā jau sāk palikt viņiem par atstrādātu sistēmu.

I Ieva 01.02.2023

Lai veicas, es par Jums!