Jelgavas 3. Sākumskola - Iebiedēšana

Jelgavas 3 sākumskolā ir skolotāji kas iebiedē bērnus. Nevis māca bet grauj bērnu pašapziņu. Iebiedē ka bērni it ka neko nesaprot utt. skolotajam nav tiesību iebiedēt bērnus. Mums jau tā Latvijā ir viszemākais izglītības līmenis pasaulē un noteikti lielākas algas skolotājiem salīdzinot ar citiem Latvijas pilsoņu algām. Skolotājam nav tiesību iebiedēt bērnus un graut bērnu psihi !!!!!!!!!!

J janis spartaks 10.12.2015

Pa vidu nevar buut! Kapeec?
1. Mums ir pusmiljons Latvijas iedziivotaaju kas dzīvo straadaa aarzemees. Tie ir tiešaam izgliitoti cilveeki. Nav saistiiti ar kriminaalo pasauli un taapeec aizbrauc lai nav šeit jaamokas ar neveseliigo vidi un vareetu saņemt vairaak naudas par savu darbu.
taatad šie cilveeki kas zin kaa var buut. Un kaa nav jaabuut nekad nesamierinaasies. Taa ir sabiedriibas daļa kas ir pret esošo valsts situaaciju.
2. Mums ir 300 000 krievu tautibas iedziivotaaji kuri jau dabiski ir neapmierinaati ar savu nepilsoņu statusu. Kas ir nepieļaujams absurds. Taatad šie cilveeki ari ir pret Latvijas valsts esošo situaaciju.
3. Tad vismaz pusmiljons ir maznodrošinaati cilveeki kaa melnstraadnieki. Pensionaari utt. Šie cilveeki ir vienkaarši neapmierinaati. Un piesliesies jebkurai grupai kas piedaavaas taisnibu un godiigu samaksu. Un kartiibu kas ir toleranta nevis gestapo stila sodu sisteema iekš VID. Tiesu sisteema. Utt
4. Visi atceras 2008 - 2009 gada Latvijas valsts nodeviibu pret iedziivotaajiem paaukstinot centraalaas bankas likmi un iedzenot valsti depresijaaa. Tas netiks nekad piedots. Jo citviet pasaulee procentu likmi nometa pa nulleem. Lai neizraisiitu recesiju utt.
5. Nav taalu naakamaa pasaules recesija. Un tas Latvijas valstij buss naaveejoš. Triis sabiedriibas grupas pievienosies politiskajai grupai kas piedaavaas citas savieniibas. Kaa iespeeju tikt vaļaa no muusdienu inteleğentajiem feodaalistiem utt. Un cilveeki atriebsies un balsos.
Vai buus labaak. Domaaju neee. Bet tas jau bus nesvariigi.
Taa jau buus veesture kuru tik daudz cilveeku jau šodien nicina. Mums ir tik maza valsts un tik maz iedziivotaaju, ka ilgi nevar domaat tikai par savu labklaajiibu valsts liimenii.

es negribu lai taa notiek. Bet baidos ka taa ir neizbeegama naakotne. Kura saakas skolas solaa skolotaaja pazemots!

S sūdzība28 10.12.2015

Tad sanāk, ka es esmu izdomāts tēls un man apkārtējie arī, kuri ir visam pa vidu-ne melnstrādnieki, ne bagātās amatpersonas?

J janis spartaks 10.12.2015

Nu neesi tu pa vidu. Es esmu palaasiijis tavus komentarus citaas suudziibaas. Tu esi persona kas paarstaav vai vismaz aizstaav saujiņu sabiedriibas daļas taa saucamo inteleğenci. Nekaadas tolerances un lidzjuutiibas.

ja nav asas kritikas tad nekas nemainaas. Neviena sisteema nevar tikt uzlabota ja atklaatiibaa nenonaak taas nepilniibas.
Otrs vesturiski latvieši ļoti kuutri pastaav par savaam tiesiibaam. Bet kad paveras ğeopolitiski notikumi latvieši masveidaa pievienojas citaam savieniibaam jo tadejadi guust iespeeju atriebties kaadai citai grupai.
Bet kuutri jo latviešiem nedrikst suudzeeties. Tos nosoda blakus cilveks. Gestapo. VID. Skolotaaji.

Un taa visu laiku muuk no soda atriebjoties nomaina valsts varu, inteleğenci. Nomaina valsti. Un taa uz riņķi.

S sūdzība28 10.12.2015

Man sāk šķist, ka aiz šī visa sēž trollis, nevis cilvēks, kurš pa īstam šādi domā.
hahahha, paldies par tik foršu diskusiju! Gandrīz mani apvedi ap stūri, izliekoties, ka tas ir pa īstam! :D Fuu, vismaz tagad sirds mierīga, ka neviens nav tāds neandertālietis.

:D

J janis spartaks 10.12.2015

Juuuuu No Gorge Soross fonda man taads žuuksnis atlec ik meenesi :D super.

J janis spartaks 10.12.2015

juuuuu šitie puikas nemaz neskopojas. Es pat izteereet nevaru tik daudz :D