Jelgavas 3. Sākumskola - Iebiedēšana

Jelgavas 3 sākumskolā ir skolotāji kas iebiedē bērnus. Nevis māca bet grauj bērnu pašapziņu. Iebiedē ka bērni it ka neko nesaprot utt. skolotajam nav tiesību iebiedēt bērnus. Mums jau tā Latvijā ir viszemākais izglītības līmenis pasaulē un noteikti lielākas algas skolotājiem salīdzinot ar citiem Latvijas pilsoņu algām. Skolotājam nav tiesību iebiedēt bērnus un graut bērnu psihi !!!!!!!!!!

J janis spartaks 08.12.2015

Taads tas raksta sakars. Ineleğence dara ko grib. Silti seež kreeslos un darbojas tikai savaas interesees. Un sodiis jebkuru kas kritizees.
Bet saakas viss skolaa kur iebiedee lai neuzdrošinaas staaties pretii netaisniibai un domaa ka taa tam jaabuut.

J janis spartaks 08.12.2015

A par to tavu jautaajumu neatbildu jo to tu pati safabriceeji un man ar to nav nekaada sakara!

S sūdzība28 08.12.2015

Tādā gadījumā skaties, lai Tavam bērnam ir sliktas atzīmes, vispār, lai pamet skolu un uz ielas neiet, ja tas ir tas, ko vēlies, jo redzu, cik ļoti ienīsti cilvēkus, kuri kaut ko arī ir iemācījušies, piemēram, savu dzimto latviešu valodu. Kā nekā raksti man jēlības par to, cik es esmu slikts cilvēks, jo kaut ko dzīvē arī zinu.
Veiksmi dzīvot ar šādu uztveri tālāk! Vairs nevaru palīdzēt saprast, kādēļ Tev dzīvē neiet.Ja nav dotums domāt, tad nav.
Teici, teici, ka arī mani vaino pie visa, palasi pats, ko esi sarakstījis. Kauna laikam nemaz nav. :)

J janis spartaks 08.12.2015

Pašai tev kauna nav. Ienaakt manaa Suudziibaa un gvelst nejedziibas. Apmelnot utt.
Nav ko liist citu cilveeku suudziibaas ja nav nekaa konstruktiiva ko pateikt.

Turklaat Latvijaa vismaz 800 000 cilveeku ir slikti. Taakaa neesmu vieniigais. Nav ko te mani iebiedeet!

S sūdzība28 08.12.2015

Es neapmelnoju, palasi, ko pats raksti, ka skolu neesi beidzis un ka Tev to nevajag un bērnu arī sūtīsi uz ārzemēm. Sanāk, ka esi iegājis pretrunās ar sevi šobrīd un tagad mēģini attaisnoties.
Tev pie psihiatra vajag, jo izskatās, ka Tevi māc šizofrēnija un ja ikdienā satiec cilvēkus, kuri runā paplašinātos teikumos, sauc to par iebiedēšanu, tas īsti nav normāli.
Kas tu par vīrieti, ne bērnu vari izaudzināt, ne apmierināts ar dzīvi, ne rakstīt proti, ne skolu pabeidzis, ne pieklājīgs, ne spēj finansiāli uzturēt ģimeni, tagad izrādās, ka arī ar psihi kaut kas nav kārtībā, es nebrīnīšos, ka arī Dievticīgs vēl būsi, īsts komplekts paraugvīrietim ar psihiskām novirzēm uz paranoju.
Ja ir bail no sievietes, kura spēj sevi finansiāli nodrošināt, strādājot darbu, kurā ir nepieciešamas zināšanas, kuras ir iegūtas dzīves gaitā, izglītojoties, attīstot smadzeni un IQ, tad tā arī vajag teikt. Citādāk šobrīd Tev viss ir balts un melns, nevis krāsains.

Ventilators 08.12.2015

Jāni! Pasēdi likumos nevis ziņu portālos. Pārāk daudz laikam tur sēdi un lasi negāciju komentārus.

Nezinu par ko tu šobrīd skumsti. Bija dievs vai dinezaurs vai pērtiķis... visos gadījumos kāds bija pārāks un otrs ne.

Kāds tam visam sakars ar tavu bērnu sākumskolā? Ne jau Straujumai ķīnā.. lej savu ūdeni savā kvartālā un nenāc ārā. Tik negāciju pilns cilvēks nevienam nav vajadzīgs. Visiem par sevi jācinās un katrs grib kādu labumu savai dzīvei.

Tu sēdi mājās un raksti Tvnetā komentārus, bet mans tēvs ar 6 klasu izglītību brauc par tālbraucēju.. uzmini kurš no jums diviem pelna naudu un var nopirkt sev kaut ko? Nodokļi arī tiek maksāti. Ej un dari kaut ko beidzot.. un izruibī sev internetu beidzot..

L lola9 09.12.2015

Divi peras, tad satiekaties un izrunājieties!

J janis spartaks 09.12.2015

Man nav jaakaunas buut melnstraadniekam gluži kaa vairumam Latvijas iedzivotaaju.
Nesmu teicis ka man ir galīgaa pakaļaa. Finansiaali esmu ļoti veiksmiigs un ar zinaašanaam man nu noteikti probleemu nav. Bet esmu lepns ka varu un speeju pastaaveet par pazemoto iedziivotaaju vairumu.

Un cilveeki nevajag sev iegalvot ka viss ir kaartiibaa ja nav kartiibaa nekas. Pašsuğistējoši sev meli tiešaam ir šizofreeniski.

Par to ko runaaju ļoti speeciigi runaaas peec kaadi pieci gadi bet priekš Latvijas valsts tas buus jau par veelu jo cilveeki buus viilušies, neticees nevienam un novedis pie Latvijas valsts sabrukuma un pievienošanos citai savieniibai. Un vaina ir inteleğencei kas to izmanto pret melnstraadnieku kaa es.

A Advaitists 09.12.2015

Principā šobrīd puse skolotāju vēl strādā vēl no 90s, jaunie nākuš arī ir, statistikas man nav cik daudz, no manas pieredzes kad es macijos, es atceros tie bērni kas bija no labām gimenem pret viņiem bija īpaša attieksme, es nācu no dzērāju ģimenes, un es izjūtu pazemojumu no skolotāju puses. Gāju uz skolu neizgulejies jo vecāki koda pa naktīm, līdz ar to nespēju pilnvērtīgi macities.Dažreiz nācās klausīties kritiku un liekas piezmes, un pazemojumu visas klases priekša, dažreiz izsmēja. Tie kas no labām ģimenēm tos kaut kā vairāk cienīja. Kā ir tagat nezinu!! Bet cik atceros tas nebija tik bieži izsturēt varēja

A Advaitists 09.12.2015

Principā šobrīd puse skolotāju vēl strādā vēl no 90s, jaunie nākuš arī ir klāt, statistikas man nav, non manas pieredzes kad es macijos, es atceros tie bērni kas bija no labām gimenem pret viņiem bija īpaša attieksme, es nācu no dzērāju ģimenes, un es izjūtu pazemojumu no skolotāju puses. Gāju uz skolu neizgulejies jo vecāki koda pa naktīm, līdz ar to nespēju pilnvērtīgi macities.Dažreiz nācās klausīties kritiku un liekas piezmes, un pazemojumu visas klases priekša, dažreiz izsmēja. Tie kas no labām ģimenēm tos kaut kā vairāk cienīja. Kā ir tagat nezinu!!

S sūdzība28 09.12.2015

Tu reāli visos komentāros nosauci visus par sliktiem, krimināliem cilvēkiem, kuri ir pabeiguši skolu un paši pelna naudu, bet tagad saki, ka tas pašam viss ir.Sorry, Tu neproti teikumu uzrakstīt, Tu nezini vārdu pareizrakstību, par kādām zināšanām var būt runa?
Redzi, cilvēks pareizi teica -ir jācenšas un kaut kas pašam jādara! Jāsaprot sava dzīves reālā situācija un jācenšas tā padarīt labāka, nevis jāgaudo un jāvaino citus, kuriem nav sakars, ka negribēji skolas solā mācīties.

J janis spartaks 09.12.2015

Kapeec visus. Taadus kaa tevi gan.
Un ko es skatos ka mees paarejam uz angļu valodu. Tik ļoti tev taa latviešu pareizrakstiiba vajadziiga:D

G god-mode 09.12.2015

Es smiešos, kad Latvijā drīz vairs nebūs jaunu skolotāju. Jābūt mazohistam vai ar Jēzus sindromu apveltītam, lai spertu kāju izglītības bedrē Latvijā un citās nabadzīgās valstīs, kuras nevar pienācīgi atalgot cilvēkus par tik nepateicīga darba pildīšanu.

A Advaitists 09.12.2015

Vēl no sevis var pateikt ka tie brīži bija vieni no smagkajiem manā dzivē nevis kā vecāki bija dzērāji, bet gan kā mani atstūma un nepieņema ne skolotāji ne klasesbiedri. Ar to man vajadzeja sadzīvot visu skolas laiku. Tas vēl vairāk iedragaja manas sekmes un paliku uz otru gadu, smags grūts periods, bet man paveicās un es nokļūvu pie ļoti labas klases audzinātājas un sekmes ar uzlabojās. Bet sāpes ka jūtos atdalits no pārējiem palika. Un ar to nācās sadzīvot visu dzīvi.

S sūdzībа28 09.12.2015

Es arī pagāšgad 11. klasē nokļuvu pie labas un jaunas klases audzinātājas. Kopš tā brīža vismaz ir reāla fantāzija, kad vajag savu čūsku pažņaugt.

J janis spartaks 09.12.2015

Bet es uzskatu ka ir jaaveršas pret sabiedriibas daļu kas uzspiež ka pie visa esam vainiigi tikai mees paši. Tas nav godiigi un taisniigi. Sanaak ka taadu tiesu sisteemu un likumus mums nevajag, jo paši pie visa esam vainiigi.

Ja ir skolotaaji kas pazemo un izsmej beernus viniem nav ko mekleet skolaa.
Lai dara melno darbu. Par mazaak cilveeku tas tevi nepadara!

S sūdzība28 09.12.2015

Jēziņ, Jančuks pat sācis taisīt man viltus profilus, nu jau viņa IQ ir noslīdējis zem istabas temperatūras.
Ko tad citu var gribēt no nabaga cilvēciņa, kuru dzīve apdala, ka pat lielās ar stulbumu, jo neprot rakstīt.

J janis spartaks 09.12.2015

Es biju domaajis tu angliski gribeeji rakstiit:D

S sūdzība28 09.12.2015

Kāda vēl angļu valoda, ja Tu pat savu vārdu neproti uzrakstīt bez kļūdām savā dzimtajā valodā un ar to jūties varens? Kauns, man kā sievietei ir pretīgi skatīties uz tādu glumiķi.
Skatieties, mani sauc Jānis, esmu pilnīgs dunduks un tas ir forši, hihi!

S sūdzība28 09.12.2015

Vienkārši saņemies un saproti, ka ir vērtīgi kaut ko iemācīties, uzlabot savu dzīves kvalitāti.Tam nav nozīmes, melnstrādnieks vai prestiža amata pārstāvis, galvenais ir censties, sevi pierādīt un radīt sevī vēlmi attīstīties, nevis aurot, ka ir forši neko nezināt un nafig to valodu. Tad jau slaucīt dibenu arī nevajag, jo tāpat jāiet kakāt būs kaut kad.