Jelgavas 3. Sākumskola - Iebiedēšana

Jelgavas 3 sākumskolā ir skolotāji kas iebiedē bērnus. Nevis māca bet grauj bērnu pašapziņu. Iebiedē ka bērni it ka neko nesaprot utt. skolotajam nav tiesību iebiedēt bērnus. Mums jau tā Latvijā ir viszemākais izglītības līmenis pasaulē un noteikti lielākas algas skolotājiem salīdzinot ar citiem Latvijas pilsoņu algām. Skolotājam nav tiesību iebiedēt bērnus un graut bērnu psihi !!!!!!!!!!

J janis spartaks 07.12.2015

Vai ak Dievs kads te mums ar nemaak pareizi rakstiit. Ko sudziba28 savu bruudgaanu nezaakaasi par pareizrakstiibas truukumu. Varbuut pajautaa viņam kapeec taa raksta:D

Egle Vidzus 06.06.2016

šitai lietotājai sūdzība28 nav ko darīt, viņa ir neapmierināta persona, kura prot tikai sedēt te un izgudrot savu viedokli, uz kuru visiem vajag nospļauties. daudz viņai brīva laika, labāk ietu pati kkur mācīties, nevis terēt to laiku, sēžot un tiesāt citus! es arī rakstu citreiz ar kļūdām, jo citreiz galvā sajaucās 8 valodas,kurus zinu. nevajag pat lasīt, ko tās lietotājs te raksta! pati varu par skolotājiem pateikt, ka vairākas skolotājas ir dikti sliktas, un slikti attiecās pret bērniem. es tādiem dotu reiz pa galvu.

S sūdzība28 07.06.2016

Teica sieviete ar paviāna dibenu uz sejas.

S sūdzība28 07.12.2015

Man ir žēl Tava bērna un skolas, kuru viņš apmeklē, jo saprotu, ka mācīties nemācās.Mācās jau biezie, jo viņi smadzenes nopērk.

J janis spartaks 07.12.2015

Un biezie gudrie inteleğentie ir jaavaino jo sabiedriiba var pastaaveet tikai tik ilgi kameer sabiedriibas attieciibas ir veseliigas.
Kad taas nav veseliigas taa kļuust par kriminaalu. Un cilveeki masveidaa viilušies veicinaas valsts izjuksanu. Kas jau ir tikai aklam neredzams. Pagaidi tikai naakošo ekonomikas, taa saucamo recesiju :)

J janis spartaks 07.12.2015

Starp citu es ne vienu reizi neesmu piemineejis ka inteleğencei Latvijaa ir smadzenes vai veselais sapraats.
Un uzliekot faktus galdaa. Vardu inteleğents es lietoju kaa negatiivu lamu vaardu.
Ta maigi runaajot paši zaağee zaru uz kura seež. Un pat to nemana.

S sūdzība28 07.12.2015

Teici, ka Tavs bērns ir ļoti gudrs, kādēļ tad Tu viņu nevaino pie savām nelaimēm?
Skatos, ka Tev ir liels naids pret cilvēkiem, kuriem IQ nav istabas temperatūrā.
Kādēļ es to visu rakstu?Tādēļ, ka neesmu ne tuvu tam, ko apraksti, runājot par valsti, ne man kaudzēm naudas, ne prestižs stāžs darba jomā, bet cepiens ir par to, ka Tu vaino cilvēkus, kuri ir izvēlējušies nebūt stulbi, jo tas traucē Tev dzīvot.
Sāc kaut ko darīt, varbūt iespīdēs saule arī Tavā dzīvē.

S sūdzība28 07.12.2015

Tādā gadījumā es atvainojos Tev, ka mana izvēle, pabeigt vidusskolu ir traucējusi Tev, pilnīgi svešam cilvēkam pabeigt trīs klases.

J janis spartaks 07.12.2015

Es nevienu reizi neesmu teicis ka izgliitiibu nevajag. To tu uzcepi pati.
Es kritizeeju Latvijas izgliitiibas atieksmi pret studentu. Es kritizeeju kaa taa tiek pasniegta. Es kritizeeju taas kriminaalo saikni ar valsts izputinaashanu un cilveeku noniecinaashanu un iebiedeshanu ar saviem sodiem utt.

Kaa nu jau man 3. Klases bija taču pirmiit 6 klases. :D

J janis spartaks 07.12.2015

Tas ir viss ko es pasuudzeejos. Un gribeeju zinaat vai ir veel cilveeki kuri izjuut ka viņu beerni tiek iebiedeeti utt.
Nevis motiveeti!

J janis spartaks 07.12.2015

Un cilveeks ne ar ko nav sliktaaks, ja viņam ir taas triis klasiites. Tas ir Tikai jau sabruukošajaa Latvijaa, ka tu esi nekas, nulle utt. Kur cilveeciskaas veertiibas, tolerance. Palidziba? Mums visiem ir taapat jaaeed un jaağeerbjas. Sanaak peec tava principa nav izgliitiibas taatad uz gaazes kameru ko?
Katram cilveekam galu galaa ir savi dzives uzstaadijumi. Probleemas, slimiibas, vajadziibas un izgliitiiba tai visaa ir svariiga tikai ja taa maaca un motivee nevis pa fikso nolasa lekciju un iedod kaudzi maajas darbu bez vertibas taalaakajaa dziivee!

S sūdzība28 07.12.2015

un Tu uzskati, ka cilvēkam, kurš ir atstājis daudzus gadus, lai nodotos mācībām, būtu jāsaņem alga tik pat, cik tam, kurš nevēlās neko darīt?
Vēl aizvien neatbildi-kādēļ nevaino savu bērnu pie zināšanām?Teici, ka viņš zina vairāk par mani un teici, ka jāvaino ir visi, kuriem kustās smadzenes.Lūdzu, tagad sēdi un lasi lekciju bērnam par to, cik viņš ir slikts, zinot lietas.Tā Tu vismaz attaisnosi sarakstīto.Citādāk tukša runāšana vien būs.

S sūdzība28 07.12.2015

Runājot par Jelgavas 3.pamatskolu, vērtīgi būtu minēt šo vārdu, uzvārdu un vērsties pie vadības, lai labotu situāciju, nevis vainotu visu skolu, pilnīgi visus, kuri ir pabeiguši skolu un visus, kuriem ir nauda, nav būtiski cik.

J janis spartaks 07.12.2015

Jaa es uzskatu ka cilveeka minemaalajai algai ir jaabuut taadai lai ar to var iztikt. Tas ir svariigi. Tas nosaka valsts veseliigumu. Nevis kaa Latvijaa vairums pensionaaru saņem pat zem iztikas līmeņa ap €150 -€200
A cik tur saņem birokraati kas acim redzami nestraadaa bet saņem par to ka gadus skolaa kautko maciijaaas no kaa neko neatceras jau naakošajaa dienaa ir nesvariigi. Pat nekorekti valsti kuraa ir Vislielaakais nabadzīgo skaits.

J janis spartaks 07.12.2015

Es apgalvaju ka jaavaino ir latvijas nelabveeligaa inteleğence kuras smadzeņu kustinaashana noziimee. Izzagt un izpostit latvijas valsts attistiibu. Kaa Straujuma neko nezina. Taa juus visi inteleğentie neko nekad nezinat un negribat zinaat. Bet riet gan maakat kaa suņi.

J janis spartaks 07.12.2015

Starp citu zināšanaam nav nekaada sakara ar Latvijas izgliitiibu. Latvijas izglitiiba pasaulee ir toletes papira veerta. Jo sniedz nevis zinaashanas bet lekciju kuru paši nesaprot.
Zinaashanas ir svariigas. Neesmu teicis preteejo. Bet nepieļaujama ir bernu iebiedeešana un pašapziņas graušana.

S sūdzība28 08.12.2015

Tu teici, ka jāvaino ir VISI gudrie cilvēki, tā kā pie tā arī paspēji pieskaitīt savu bērnu.Lūk, kādēļ nevaino viņu pie tā?Mani jau paspēji vainot, ka esmu Tev dzīves bojātāja, kaut paralēles nav nekādas iespējams savilkt. Runa ir tikai un vienīgi par to no manas puses.
Neesmu ne brīdi teikusi, ka Latvijā minimālā alga ir OK, ka iebiedēt bērnus ir OK . Šobrīd izskatās, ka Tu principa pēc ienīsti tos, kuri nekaunās teikt, ka ir kaut ko arī iemācījušies skolas laikā un jūtas labi, ka nav palikuši par analfabētiem. Es, piemēram, nekad nevēlētos, lai cilvēks, kurš principa pēc nav skolā mācījies, neprot rakstīt, lasīt, saņemtu tik pat, cik cilvēks, kurš kustina smadzeni. Šeit runa nav par augstām amatpersonām, nelec no viena grāvja uz otru, ir arī pa vidu tam ļoti daudzas profesijas. Nomierini nervus, atslābsti un padomā labi.

J janis spartaks 08.12.2015

Tieši par to jau es runaaju.
Tieši inteleğence ir taa kas grib lai Latvijaa buutu tik augsta nevienlidziba un nabadziiba. Beidzot atzini ka tas ir tas ko gribi.
es paziistu šo kriminaalo domaašanu ja es nevaru dzivot labaak tad padariišu valsti par visnabadziigaako valsti eiropaa un uz nabago fona dzivošu labaak. Taada interesanta loğika. Pec principa kaa suns sēž uz siena kaudzes nevienam nedos lai gan pašam ar nevajag.

S sūdzība28 08.12.2015

Kāda var būt vienlīdzība, ja nevar likt vienā maisā cilvēkus, kuri negrib darīt un cilvēkus, kuri grib darīt?
Vienam būs haļava, otram melna zeme jāēd no darbu daudzuma? Viens mācīsies, strādās, pelnīs, otrs nemācīsies, nestrādās un saņems naudu? Tas ir tas, kas būtu normāli, Tavuprāt?:D

S sūdzība28 08.12.2015

Tu esi tas, kas esi izvēlējies būt.Ja esi izvēlējies būt par cilvēku, kurš atteicies no skolas, iespējām sevi attīstīt vērā ņemamā pakāpē, tad nebrīnies, ka pret Tevi arī tā izturās. Kādēļ cilvēkiem, kuri ir ieguldījuši gadus sevī, būtu jācieš no tiem, kas visu grib par brīvu, neko nedarot.Tas nav īsti godīgi. Labāk ej un tagad lasi morāli savam bērnam, ka viņš ir vainīgs pie tā, ka Tev ir slikta dzīve, jo viņš ir gudrāks par Tevi, tādējādi veidojot nevienlīdzību jūsu ģimenē. Netraucē dzīvot tiem, kas paši savām rokām un ar savu galvu cenšas dzīvē kaut ko darīt, lai būtu +/- pieņemami dzīves apstākļi.
Padomā, kādēļ esi tik nelaimīgs un dzīves apdalīts, kā pats saki un sevi pozicionē. Tai vietā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, gaudo internetā un uzjautrini citus. Protams, par jautrību paldies, pašsaprotami.

J janis spartaks 08.12.2015

Pēc sastapšanās ar VID cilvēks Latvijā sajūtas kā noziedznieks, atzīst emigrējušie latvieši | Kasjauns.lv - http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/174090/pec-sastapsanas-ar-vid-cilveks-latvija-sajutas-ka-noziedznieks-atzist-emigrejusie-latviesi
taadu piemeeru ir tuukstošiem.

Ak Dievs cik tu taalu esi no reaalaas dziives Latvijaa. Tu ko pa malaam neskaties?

S sūdzība28 08.12.2015

Kāds šim rakstam ir sakars ar to, ka mana skolas pabeigšana ir sabojājusi Tev un bērnam dzīvi? Smieklīgi, ka visu laiku neatbildi uz to.