Jelgavas 3. Sākumskola - Iebiedēšana

Jelgavas 3 sākumskolā ir skolotāji kas iebiedē bērnus. Nevis māca bet grauj bērnu pašapziņu. Iebiedē ka bērni it ka neko nesaprot utt. skolotajam nav tiesību iebiedēt bērnus. Mums jau tā Latvijā ir viszemākais izglītības līmenis pasaulē un noteikti lielākas algas skolotājiem salīdzinot ar citiem Latvijas pilsoņu algām. Skolotājam nav tiesību iebiedēt bērnus un graut bērnu psihi !!!!!!!!!!

S sūdzība28 03.12.2015

un to raksta cilvēks, kurš pat neprot uzrakstīt pareizi teikumu?Par kādu izglītību Tu runā, ja pats esi audzis grāvī un inteliģences pazīmes ir apaļa nulle?

J janis spartaks 03.12.2015

Var redzeet ka komentars ir no skolotaja kas iebiedeet tikai maak. Un noteikti sanem par daudz naudas ne ar ko:)

J janis spartaks 03.12.2015

Turklat ja cilvekam ir zems izglitibas limenis tas nenozimee ka vinam nav tiesibu. Ka vins ir japazemo utt.
Ir pienacis laiks izbeigt pazemot un atnemt no vienkarsas tautas. Ir jaizbeidz sitas ka ir tada nevienlidziba. Ka eed tikai birokraati bet pensionaari iztiek tikai ar paaris kukuliem maizes menesii.
Skolotājam nav tiesibu iebiedeet bernus lai arii kaa tur buutu.

S sūdzība28 04.12.2015

Protams, ka pazemot nedrīkst, par to vispār runas nevar būt.Es tikai smejos par brīdi, kurā cilvēks stāsta kaut ko par izglītības līmeni, kaut pats nav sapratis, ka viņa personīgais izglītības līmenis nesniedzas tālāk par pamatskolu. Šajā pašā tekstā nav minēts ne konkrēts piemērs, ne skolotājas vārds, uzvārds un turklāt šaubos vai sūdzības.lv risinās šo problēmu.Cilvēks, kuram ir problēma, risina to, nevis sūdzās visai pasaulei, pazemojot pat sevi ar to, ka nepietiek prāta spējas uzrakstīt vienu pareizu teikumu.
Turklāt ir neglīti runāt par visiem skolotājiem kopā, jo saprotu, ka tikai viens ir izdarījis šo nesmukumu.
Ja pašam trūkst iespējas domāt, varbūt ābols no ābeles tālu nekrīt un bērnam tiešām ir grūta galva un ir nepieciešama speciālistu palīdzība? Tas nav aizvainojums, tikai reāls fakts.
Ir jāmācās, jāizglītojas, nevis jāgaudo, ka nevienam nav vajadzīgi cilvēki ar zemām prāta spējām, jo šobrīd izskatās, ka Tevi kā vecāku apmierina situācija, kurā bērns aug par dārzeni, kurš nav spējīgs domāt.

S sūdzība28 04.12.2015

Man ir tikai viens jautājums-ko Tu sagaidi no sava bērna, ja pašam spiežas laukā 6.klašu izglītība?

J janis spartaks 05.12.2015

Tu pazemo cilvekus kam nav bijis bagats birokratu teetuks kas par visu samaksaa un ielej mutee kaa tev sudziba28. Otrs tieshi tadi izglitotie değeneraati ir novedushi valsti lidz kraham. Vislielaakais nabagu skaits eiropaa. Pusmiljons izsuttiito uz arzemeem. Nekadas kaartibas. Un visur kur neej seež izglitoti cilveeki. Tadi kaa tu izglitoti zagļi. Gluži kaa Air Baltic dariijums. Izgliitiba ir diploms - zaglis legalizeets es taa saprotu. Taviem berniem tas ar buutu jaazina!

F FreeCookies 05.12.2015

No kurienes tev tāda informācija, ka Latvijā ir viszemākais izglītības līmenis pasaulē?
Un smiekli nāk par šo '' Otrs tieshi tadi izglitotie değeneraati ir novedushi valsti lidz kraham. ''. Tieši mazizglītotība ir novedusi Latviju tur kur tā ir.

J janis spartaks 05.12.2015

Sudziba28: Varu tev atbildeet man nav vispar izgliitiibaas nu un kas. Toties es pastavu par taisnibu un aizstaavu pazemoto. Bet izgliitotais tikai izsmej cilvekus jo tada taa izgliitiiba mums Latvijaa ir nevis Maaciit bet padariit sekmiigu. Tad nu taa arii sanaak ka pasaulee tava izglitiba ir toletes papira verta. Tieshi taa :)
Un no sava berna sagaidu speju pastaaveet pret bagaato izgliitoto nekauņu uzbrukumiem. Un izglitiibu lai ieguust arzemees jo Latvija izgliitiibas nav. Saprati. Uz sevi paskaties

J janis spartaks 05.12.2015

Izglitoties ir tie kas zog un pazemo gan cilvekus gan valsti izsmej. Mazizglitotie tavai zinashanai iet un smagi straadaa lai vismaz kaut ko uz galda uzliktu. Saprati

Latvijā otrais lielākais ļoti nabadzīgo iedzīvotāju īpatsvars ES | Financenet | TVNET mobile - http://m.tvnet.lv/article/450515

KAUNS SKATĪTĪES! Airbaltic 80 miljonu vērts darījums 4 lappusēs - Toms TV - http://latvija.tomstv.lv/kauns-skatities-airbaltic-80-miljonu-verts-darijums-4-lappuses/

J janis spartaks 05.12.2015

Latvijas izglitiiba nav izgliitiba bet tikai sekmiguma tvarstishana. Acu aizmaleeshana un viss. Un pasaules aciis es neizglitotais esam vienadi ar izglitoto.
Ar vienu atskiribu ka izglitotie ir tie kas novedushi valsti lidz kraham un bezizejas. Rupji to izzogot- izglitots piedodiet tas taču ir legali. 90 gados rekets bij nelegals bet tagad izglitotie legali to dara un luuk rezultaats vispareja nabadziba :)

S sūdzība28 06.12.2015

Cik man zināms, izglītība ir bezmaksas. Šobrīd Tu savu neizglītotību attaisno ar naudu, kam nav ne mazākā sakara, lai iemācītos rakstīt.
Ar stulbumu nelielās, ka neesi pabeidzis 6 klases, par tām nav bijis jāmaksā, apsveicu!
Piedod, atvaino, bet izskatās, ka vēlies, lai Tavs bērns ir degradēts, jo, tavuprāt, mācīties lasīt, rakstīt var tikai bagātie.
Man ir ļoti žēl Tava bērniņa, kuram liedz iemācīties lietas, kuras nemaksā naudu, sakot, ka bagātie ir vainīgi.

S sūdzība28 06.12.2015

Ir dumji vainot pasauli tagad pie tā, ka cits ir vēlējies mācīties, bet Tu neko neesi vēlējies darīt, vainojot citus.Kādēļ citi bez centa kabatā pat prot uzrakstīt teikumu, bet Tu nē? Kādēļ citi ir piespieduši sevi mācīties, bet Tu gaidi, kad notiks brīnums un pēkšņi paliksi gudrs? Pēc Tavas loģikas sanāk, ka cilvēks, kurš prot uzrakstīt teikumu, ir biezais, jo ir kaut ko iemācījies?Pilnīgas muļķības, jo kā jau teicu-vidējā izglītība ir bezmaksas un gramatiku apgūst pamatskolā. Ja Tu esi vēlējies palikt atpalicis, tad tā ir bijusi Tava izvēle, nevis naudai kāds sakars. Nejauc divas dažādas lietas -naudu un izglītību.

J janis spartaks 06.12.2015

Pilniigi ne pa teemu. Kaa var nejaukt naudu un izgliitiibu!
Izgliitoti cilveki shodien ir tie kas ir iznicinajushi valsti un nav taalu lidz taas sabrukumam.
Izglitoti cilveki kas seež visos valsts un nevalsts amatos to izzog un ir panakushi nabadzigaakaas valsts statusu.
Izglitoti cilveki skolotaaji taa teikt bet Latvijas izglitiiba ir izsmiekls pasaulee.
Izgliitioti cilveki ari uzņeemeejdarbiibas vadiibaa. bet Maximas trağeedija Zolituudee ir pieraadijums tam ka musu izglitiiba ir fabrika neetiskai kriminaalai attieksmei pret savas valsts iedziivotaajiem. Kas gan palikusi knapi paari miljonam :(

J janis spartaks 06.12.2015

Un es taču jau tev teicu ka mans beerns maciisies arzemees. Bet cik saprotu tu tads anonists kas iejaucas citu teemas komenteet pat neizlasot. :)
Cik saprotu tu esi viens no birokratiem izglitotiem kam darit nav ko, kaa tikai paraziteet uz Nodokļu maksaataaju reeķina.

Savaa Laikaa Radaas Jaunlatviešu inteleğences kustiba kas ari radiija Latvijas valsti un tieshaam paceela cilveeku dzives liimeni.

Bet shodienas inteleğence nesniedzas taalaak par pareizrakstiibu. Jo gluži normaali ir kļuvusi augstpraatiiga valsts izputinaashana lidz sabrukumam:(

S sūdzība28 07.12.2015

Tu vispār lasi, ko raksti?
Pateikšu priekšā, man ir 24 gadi, esmu pašnodarbinātā persona, visu mācos pati, strādāju sevis izveidotajā profesijā.
Visu savā dzīvē esmu apguvusi pati, jo neesmu vēlējusies būt stulba, bet izskatās, ka Tu esi vēlējies un vēlies, lai arī Tavs bērns būtu pilnīgi atpalicis.
Tu pat neesi apguvis latviešu valodu, par kādām ārzemēm vispār var būt runa?Ja nezini savu valodu, šaubos, ka zināsi citu valodu.
Jeb Tu arī esi viens no tiem vecākiem, kas uzskata, ka bērnam nav jāiet skolā, bet uzreiz jāsūta strādāt arodu? Melnstrādnieks?
Atver acis un sāc saprast, ka izglītība ir BEZMAKSAS un tā ir normālam cilvēkam jāizmanto. Citādāk ar savu šauro pieri, kurai trūkst spējas domāt, uzskati, ka, ja cilvēks prot uzrakstīt teikumu, tad noteikti viņš ir krāpnieks un slikts cilvēks, kuri domā, ka valstji vajag tādus, kas negrib mācīties. Protams, ka darbā neņems smadzeņu invalīdus, kuri atsakās no iespējas sevi izglītot bezmaksas.
Beidz attaisnot , vainojot pie tā citus.

J janis spartaks 07.12.2015

Pirmais deeļ taadiem cilveekiem mums miiļo latviešu valodu driiz vairs nevaidzees jo nebuus valsts. Ilgi nav jaagaida sabrukums.
Otrais tu esi pilniigi neadekvaata uzbrukt cilveekam pazemojot tikai deeļ taa ka raksta pareizaak vai piedod kļuudainaak. Melnstraadnieki ir vieniigie kas neizniicina un neizzog muusu valsti. Buutu paldies pateikusi par viņu smago darbu un pacietiibu.
trešais runa taču bija nevis par maksas vai bezmaksas izgliitiibu bet par izgliitiibas sisteemu un galvenais attieksmi pret skolnieku. Protams cilveeka pašsajuuta tev maz intresee. Aušvicaa par uzraugu buutu kaa radiita, ne!
Turklaat mans beerns jau tagad zin vairaak valodu kaa tu.
Ceturtkaart taadi izgliitotie kaa tu ari ir vainiigi pie taa ka ir bezdarbs. Ekonomika pilniigaa haosaa. Iedzivotaaju skaits sarucis par pusmiljonu. Nu mees Melnstraadnieki neesam taču vainiigi.
Ne jau mees veidojam nelabveeligu klimati. Bet tadas, taadi kaa tu.
nu pasaki, kaa lai nevaino?

S sūdzība28 07.12.2015

Īsi un konkrēti-ja Tu esi vēlējies būt stulbs analfabēts, tad nebrīnies, ka dzīvei Tevi nevajag. Ja kādreiz izdomāsi kaut ko iemācīties, tad iespējams arī dzīves kvalitāte uzlabosies.

S sūdzība28 07.12.2015

Tu drošvien arī domā, ka smadzenes var nopirkt, tādēļ jau arī biezos un gudros vaino.

S sūdzība28 07.12.2015

Uzjautā, lai Tavs bērns iemāca Tev valodu, vismaz būs izdarījis labu darbu.

P Pun 07.12.2015

Tu neesi paaraak gudrs. Moshka tapeec tev tik gruuti.