Meklēšanas rezultāti

PTAC - bezjēga ( Komentārs)

Man palīdzēja cīņā ar EVELATUS un esmu priecīgs un pateicīgs PTAC

LMT - Brāķi! ( Komentārs)

Brāķi! Es vienmer telefonus perku EVELATUS ! nezinu kur vel ir tik liela telefonu izvele un pieejamas cenas

LMT - Brāķi! ( Komentārs)

Brāķi! nu speciali braketus neviens netirgo - tas ir fakts, bet nu protam iznemot letos interneta veikalus, bet LMT, TRODEKS, DUAL, ELKORS, EVELATUS, Tele2, tie visi tirgo labus telefonus. braki ir visam un vienmer bus kads nelaimigais, bet nu ko, tam ir domats servisa centrs. un par to ka servisa centros strada cilveki nevajag aizmirst, tie ari tisam telefonus neaiztur!

LMT - Brāķi! ( Komentārs)

Brāķi! Я телефоны всегда покупаю сразу и без всяких "заманух" на тарифы. купишь типо по хорошему тарифу и переплатишь, а в конце тебя ещё по гарантии нагреют. я во согласен с "jaunais", лутше купить по полной цене в EVELATUS чем поподать на разводы. везде все телефоны одинаковые. www.xnet.lv, www.220.lv, и у операторов теже телефоны и все они могут быть с браком, на то и гарантийные мастерсткие. поэтому повода жаловатся нету братан

Mobilux - Garantija ( Komentārs)

Garantija kristiskā aizwer muti, blegj tipa neviens nesaprata, ka esi 1a darbinieks to suda 1a kantori vajag jau kartigi ietiesat, kopa ar rd un evelatuss

Mobilux - Garantija ( Komentārs)

Garantija skeptiskā aizwer muti, blegj tipa neviens nesaprata, ka esi 1a darbinieks to suda 1a kantori vajag jau kartigi ietiesat, kopa ar rd un evelatuss