Mobilux - Garantija

No garantijas atdeva atpakaļ salauztu telefonu. Menedžere nepaskaidrojot nometa klausuli.Telefonam pēc mēneša sāka "čarkstēt" mikrofons, pēc trim vispār pazuda skaņa. Garantijas serviss atdeva aparātu ar nomainītu programmatūru. Mikrofons netika salabots. Telefonsarunā Zanda R., uz jautājumu, kas tad īsti ir labots un kāpēc atdots nesalabots aparāts, nespēja sakarīgi atbildēt un, pārtraucot pati sevi pusvārdā, nometa klausuli. Uz zvaniem vairs neatbild.Firma:Mobilux Latvia SIAkas patiesībā ir tas pats (Lursoft)SIA "MOBILUKSS" ar wwww.1a.lvun mobilux-serviss.lv

T

T TomsZ 31.07.2015

Mana kļūda. Domāts SIA "MOBILUX", SIA "MOBILUX LATVIA" un mobilux-serviss.lv

S skeptiskā 31.07.2015

Man ar viņim tikai labākā pieredze, neko sliktu nepateikšu

T trubele 31.07.2015

skeptiskā
aizwer muti, blegj
tipa neviens nesaprata, ka esi 1a darbinieks
to suda 1a kantori vajag jau kartigi ietiesat, kopa ar rd un evelatuss

K kristiskā 05.08.2015

wooow, jau sliktie izteicieni sākās :D:D:D

īstenība man ar tur patīk pasūtīt, nekāda vaina :D vismaz pagaidām

T trubele 05.08.2015

kristiskā
aizwer muti, blegj
tipa neviens nesaprata, ka esi 1a darbinieks
to suda 1a kantori vajag jau kartigi ietiesat, kopa ar rd un evelatuss

R ri4y 05.08.2015

www.mobilukss.lv (pieder interneta veikals 1a.lv), www.mobilux.lv (pieder interneta veikals 1shop.lv), ir tikai sakritība, ka uzņēmumu īpašniekiem ir viens vārds un uzvārds, bet tie ir divi dažādi cilvēki! Kuriem savā starpā arī ir nesaskaņas, jo daudzi, kas nezin viņus jauc vietām.