www.sudzibas.lv Mobilux Krāpšana, slikts serviss, morāls kaitējums

Mobilux - Krāpšana, slikts serviss, morāls kaitējums

14.12.2021 nodevu savu telefonu Pocophone f1 mobilux servisā. Un sāku gaidīt kad to salabos, nu jau ir 28.01.2022 bet nekas neiet uz priekšu. Vakar zvanīju uz nolēmu vai lai dod pretī jaunu telefonu vai lai atgriež naudu. Un te nu sākās. Uzzināju ka tikai 31% no mob summas tikai dabūšu atpakaļ. Vienu vārdu sakot garantija nedarbojas 24mēnešus!

28.01.2022

MURAKAMI 28.01.2022

" nodevu savu telefonu Pocophone F1"
Tas nav telefons, tie ir sudi ;)

J juriss1 28.01.2022

garantija ir 24 mēneši, ja šajā laikā telefons salūzt uzņēmumam ir pienākums remontēt to, ja remonts viņiem finasiāli ir neizdevīgs vai jebkuru citu apstākļu dēļ negrib remontēt tiem ir jāatgriež nauda pilnā apmērā, vai arī jādod jauns šāds telefons. Ja netiek pildīti šie noteikumi vari rakstīt sūdzību patērētāju centram kurš jau risinās šo jautājumu tavā vietā. Lidz ar to nesaprotu par kādiem 31% tu runā.