www.sudzibas.lv Mobilux Slikts serviss

Mobilux - Slikts serviss

Nopirku no 1a.lv mobilux-serviss.lv telefonu HTC ONE M 8 pa 500 euro 2014 gada novembrī un tagad 2016 gada septembrī man lādēšanas ligzdiņas akadēmijas slikti lādēt atdevu telefonu uz mobilux pēc garantijas un viņi noturēja manu telefonu no 13.09 līdz 21.09 un pateica mehānisks bojājums lādēšanas ligzdai mana vaina ka vienmēr ka tik neremontēt pa savu naudu atrod iemeslu atteikt garantija

M MEKO un KO Support 22.09.2016

Man ir LG G3 ražotāja vainas dēļ pārkarsa un uz ekrāna veidojās pleķis un Mobilux man divu gadu laikā divas reizes manīja telefonu pret jaunu un divas reizes nomainīja ekrānu. Jā notur ilgi tas ir mīnuss. Beigās pirms garantijas laika beigām iedeva ideālu vairiantu, vairs nekarst un strādā perfekti. Viss nav tik slikti

T Tong Po 23.09.2016

Kaut kā daudz tev tās firmas sūdzībā. 1a.lv, kā var apskatīt viņu mājas lapā, ir SIA Mobilukss, savukārt SIA Mobilux ir pavisam cita kompānija.
Kas attiecas uz defektu, tad izlauzta USB ligzda nav nekāds brīnums, ka nav pa garantiju. HTC nav nekvalitatīvs brends, līdz ar to, pieļauju, ka ligzdas bojājums ir tavas apiešanās ar iekārtu rezultāts, nevis ražotāja brāķis.

A Artūrs 23.09.2016

No ka tā ligzda ielūza pati no sevis lādējot telefonu ar lādētāju spraužot lādētāju pēkšņi izzluza . Vai kā nu un ka es versišos patērētāju tiesības centra.

T Tong Po 23.09.2016

To, kā ligzda tika bojāta, vari zināt tikai tu pats, jo tikai tu zini, kā tu lieto telefonu, kā tu vieno klāt USB kabeli vai barošanas bloku, vai un kā tu slēdz to klāt pie auto lādētāja, vai ir sanācis paraut telefonu tam esot pieslēgta, pie lādēšanas vada, utt. Serviss var konstatēt tikai faktu - ligzdas bojājumu.
Protams, ja ir laiks, droši vērsies PTACā, un vēl kur. Domāju, ka velti iztērēsi laiku.