www.sudzibas.lv Mobilux Par uzņēmuma iekšieni

Mobilukss / 1a.lv - Par uzņēmuma iekšieni

Kāds laiks jau ir pagājis, kopš ir pamestas šī uzņēmuma telpas, taču sirds vēl neatrod mieru - Latvijai ir jāzina kā strādā viņas "Uzticamākais partneris internetā".
Šoreiz runa neies ne par precēm, ne garantijas servisiem, bet gan par uzņēmuma iekšieni. Par čūsku midzeni. Par meliem uz katra stūra. Par radiniekiem un mīlniekiem, kas neprot nošķirt privāto dzīvi no darba. Par nekompetenci. Par bezkaunību, krāpšanu un nodokļu nemaksāšanu.

Domājams, ka ikviens, kas strādājis šajā uzņēmumā zina kādēļ šeit tiek pieminēti vārdi - čūsku midzenis. Te visi visu zinās par Tevi labāk nekā Tu pats. Tu tiksi nopētīts no galvas līdz kājām. Tiks izpētīti tavi sociālie portāli no A-Z. Tu tiksi aprunāts katrā pusdienu pārtraukumā un katrā pīppauzē. Protams, kolēģi un vadītāji tev smaidīs sejā, bet nepriecājies.. Drīz vien Tu no kāda padzirdēsi par to, kā tie runā Tev aiz muguras. Nav brīnums, ka darbinieki šeit rotē tik bieži, ka nav iespējams vairs tam sekot līdzi.

Meli šeit ir ļoti lipīga slimība. Šķiet, ka dažām personām šeit melot ir kā elpot gaisu. Jautā vadītājiem ko vien gribi - pretī saņemsi vienus vienīgus melus un atrunas. Viņi skatās Tev acīs un tēlo draugus, bet aiz muguras smejas. Cik jauki.

Protams, neiztikt arī bez mīlas romāniem. Tas laikam ir normāli, kad vadītājs ielaižas romānos ar savām darbiniecēm, paslepus mīcās uz katra stūra, ieslēdzas virtuvē kā arī un visiem melo, ka tā ir viņa radiniece. Tas jau nekas, ka visi zina taisnību. Tas jau nekas, ka viņus laiku pa laikam arī pieķer - kauna jau nav, tāpēc šie turpina tēlot tālāk.

Nekompetence šeit sevī iekļauj ''profesionālo'' personāldaļas darbību, kur Tevi pasauc parunāties, bet nemaz nedod vārdu. Tev tiek uzspiests kaut kāds uzskats vai vispār, tiek aizstāvēti cilvēki un meklēti attaisnojumi viņu absurdajām darbībām. Personāldaļa arī nekautrējoties zvana Tavam ģimenes ārstam, jo nav jau svarīgi, kas ir rakstīts fizisko personu datu aizsardzības likumā. ;)

Runājot par krāpšanu un nodokļu nemaksāšanu - 1a.lv tā ir normāla prakse. Aploksnes ir cieņā.
Kad ej prom no darba, vari nemaz necerēt, ka Tev tiks samaksāts godīgi. Nemaz nerunāsim, kā šim uzņēmumam patīk darbinieki, kas neizņem savus atvaļinājumus. Jo viņiem ejot prom var neko nemaksāt! Un vispār - kad ej prom no darba, priecājies ja Tev vispār tiek atmesta kāda kapeika.

Pirms atsaucies uz darba sludinājumu šajā kantorī - padomā divreiz!

Papildināts bonito 15.06.2016

Interesanti kaapeec paraadaas ikonaa mobilux nevis Mobilukss (www.1a.lv)!

B

E Edgars 15.06.2016

Tajā pat laikā, cik esmu iegādājies datortehniku no 1a.lv man nekādu pretenziju nebija, viss bija kvalitatīvi.

Pacco_al 16.06.2016

Šinī rakstā nav stāsts par ne par precēm, ne garantijas servisiem, bet gan par uzņēmuma iekšieni.

T Tong Po 16.06.2016

Kāda starpība kurš ar kuru "mīcās". Ja firmā daudz sievietes, tad nemieram būs būt!
Nodokļus nemaksā? Un vai tu ziņoji VIDam un VDI? Nē? Tad neplāti muti, jo pats vien esi tāds pats Valsts apzadzējs.

B bonito 21.06.2016

Ļoti jauki, ka Jūs atbildat uz saviem jautājumiem. Esiet pārliecināts, ka nav ziņots?

retas_sudzibas 21.06.2016

Pilnīgi piekrītu! Arī man bija tā iespēja strādāt 1a.lv, kur iešienē tiešām čum um mudž. Pēdējā darba dienā (no rīta es vēl nezināju, ka tā būs pēdējā), vienkārši pagriezos un neko nepaskaidrojot, aizgāju. Ne tikai tas, ka bija ļoti liela slodze, bet arī morālais terors no kolēģu puses. Ļoti žēl, ka šobrīd neatceros vārdus, labprāt nopublicētu sarakstu. Nekad un nevienam neiesaku tur iet strādāt!