www.sudzibas.lv Evelatus Krāpšana, serviss nav līmenī un ofiss ar

AtrisinātaEvalatus - Krāpšana, serviss nav līmenī un ofiss ar

Aizvērt visus evalatus veikalus ciet, jo notiek cilvēku krāpšana un naudas samaksa par neatbilstošu tehniku! 2 dienas telefonam, salauž paši serfisā un nomet vainu uz pircēja! Ejiet ar līkumu šiem veikaliem, kamēr netiks, radikāli pieņemts pret tādiem, kas tirgo nekvalitatīvu preci!

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 24.07.2018

Sveicinati.
Lūgums precizēt, par kādu situāciju iet rūna ?
1.Kads bija telefons,
2.kad bija iepirkums,
3. Un kada veikala.
4. Jūsu vards un ka mēs varam Jūs identificēt.?

Papildināts Ogoooooooo 24.07.2018

Mans tel 25920502 lai visu izrunātu vēlreiz.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.09.2018

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Sveicināti!

Paldies, ka veltijāt savu laiku un uzrakstījāt par radušo situāciju. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze bija negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses.
Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt.
Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu.

Ar cieņu,
Evelatus

O

T taisniba2018 24.07.2018

Ilgi jūs vel staigasiet uz šo mēslu kantori? Kur telefoni vai nu pāršuti vai nu nezinams no kurienes viņi vispār ir ņemti. Tik daudz sūdžibu par šo sektantu kantori, bet cilvēki laikam neko nelasa un tik un tā skraida uz to sūdu veikalu, ticiet man jums ta serviss neko nekad nesamainīs, gribat lai jums ar nerviem viss butu kartība tad vnk nevajag tur neko pirkt.

T taisniba2018 24.07.2018

Aizmirsu pievienot, ta kā biju dzirdējis ka viņi tur saņem naudu aploksnes un viņiem protams arī piemaksa klāt par noteiktu preci, attiecigi viņi ari smēres jums to mēslu, lai nopelnīt klāt kaut vai pāris eiro, es tā domāju ka viņiem ir pie kājas tas kas jums tur ir zalauzts vai kaut kas nestrādā, viņi no jums nopelnija liekos pāris eiro pie algas un viss, talāk varat mocities ar savu nopirkto preci tāja kantori.

O Ogoooooooo 10.09.2018

Vienīgais, kas mēģināja nākt pretī šai kompānijā bija Dmitrijs, kur jaunam telefonam bija tikai 3 dienas, nomainīja ieslēgšanas pogu, visu korpusu telefonam, nomainīja bateriju jaunu, kas viss tika sabojāts viņu remontā, cik laiks tika patērēts braukājot katru reizi, bet nu cerēsim, ka beidzot tas strādās, paldies Dmitrijam!