www.sudzibas.lv Evelatus slikts serviss, bojājumi

AtrisinātaEvelatus - slikts serviss, bojājumi

Nopirku telefonu un pēc kādas nedēļas jau sāka gļukot (pats restartēties utt... pat tad kad neko nedara). jau 4 reizes remotā sēž telefonu un katru reizi kā atdod tā kaut ko mistisku nomaina, bet problēma nepazūt tikai jaunas izriet. Pēdējā reizē pat zonas vairs nebija kas pielika punktu visam. Aiznesu uz apmaiņu bet tur pasaka ka vainas neesot nekādas un dzīvo tālāk ar nekam nederīgo telefonu, jo redz kaut kad ik pa brīdim zonu uzķer.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.03.2019

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Dainis 24.07.2017

Vērsies neatkarīgā servisā uz diagnostiku, un apstrīdi viņu diagnostikas rezultātus, pieprasi iekārtas nomaiņu.