www.sudzibas.lv Evelatus Tirgo brāķus un un garantija uz telefoniem neatiecas

AtrisinātaEvalatus - Tirgo brāķus un un garantija uz telefoniem neatiecas

Velos bridinat par krapniecibu. Tas sakas 2015 gada 1 maija.Iegadajos telefonu cat s 50 , kas taja laika maksaja 385 eiro.Pirmo reizi dzive velejos nopirkt labu un izturigu telefonu. Panemu preci biju laimigs. Beidzot karota lieta! Bet ar to tikai sakas bisas kibeles un cinins pa telefonu. Nepagaja 2 nedelas telefons izkrita no kabatas uz zemes,bet se tev ta izturiba! ekrans burtiski uzspraka.Tas butu ne kas ka ne ka pardevej bija garantejis ka to taisis 2 gadus! Aizvedu uz veikalu domina kur to nopirku, atdevu to remonta.Pa to laiku kamer telefons bija remonta veikals nepiedavaja pagaidu telefonu.Dabuju lietot veco telefonu.Ligu ir rakstits ka telefonu sataisi 2 nedelu laika.Protams pagaja 1 menesis kamer salaboja un dabuju to sev.Kartejo reizi biju priecigs ka vis iet,bet se tev pagaja 2 dienas un telefons atkal beikts,tikai soreiz mikrafons beikts.Atkal vis tas pats, bet soreiz telefonu dabuju pec 10 dienam. Panemu to un braucu priecigs maja.Maja nonacis iesledzu to un skatos ka iedots ir svesa cilveka telefons ar ta cilveka datiem un visu kas bija telefona,sazinajos ar to cilveku un vins teica ka vins esot beikts ari, parbaudu, ja protams simkarti nelasa. Un viss atkal notika no jauna.Telefons remonta pabija 13 reizes.Negaja kamera paris reizes, displejs saplisa paris reizes, mikrafons negaja paris reizes,neatpazina simkarti un utt... Sogad janvari beidzot izkaroju jaunu telefonu protams tadas pasas firmas.Un protams pec 3 nedelam atkal saplisa displejs un viss sakas no jauna.Soreiz gan bija biskin savadak.Pagaja 2 nedelas kad vins bija renonta.Tad peksni zvana ka telefonu apmaina pret jaunu modeli.Es priecajos.Prieks ilga tikai vienu dienu.Atskan zvans ka telefona neesot ko iedot jo tas esot atdots citam cilvekam kaut tas bija rezervets man.Zvana un saka ka telefonu sataisit nevarot jo neesot tadas detalas,bet bija saplisis tikai displejs un ieprieksejas reizes nebija problemu sataisit,bet soreiz gan.Taka neesot detalas vini var samaksat atlikuso telefona vertibu, tas ir 130 eiro, bet telefonu neatgriez.Protams mani tas neapmierinaja un teici lai dod man telefonu jaunu vai atgriez manu veco telefonu. Evalatus atbild, telefonu jaunu nedabusi un veco neatgrieziz lai nemot naudu un viss Teicu viniem lai atgriez veco atpakal jo man nevajaga tos 130 eiro jo telefons bija jauns.Protams evalatus saka ka telefons ir iznicinats bet domaju ka tas ir iedots atkal kadam cilvekam lai to maldinatu un teiktu ka tas ir jauns.! Tapec es velos jums pavestit kad NEPERCIET NEKO EVALATUSA! Jo tie doma ka ne pa ko nav jaatbild un klienti ir MULKI!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.03.2019

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Sveicināti!

Paldies, ka veltijāt savu laiku un uzrakstījāt par radušo situāciju. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze bija negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses.
Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt.
Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu.

Ar cieņu,
Evelatus

A Andis Picka 29.03.2019

ar nevienu netika sazvanijies neviens.un nekas netika atrisinats.tas veikals ir tikai domats lai apkraptu klientus nevis viniem naktu preti ar ko!

A Andis Picka 05.05.2019

sini veikala nekad un neko nevajadzetu pirkt un ja ir pat letak.samaksat vairak un ticiet vai ne citas iestades uzskatis pirceju daudz savadak un labak.apkalpos ka nepieciesams.

Falconxd 05.05.2019

Hz vecīt, mans telefons no viņiem jau trešo gadu iet bez problēmas.

W Watafuks 05.05.2019

Sūdzība no 2017ā un evelatus pajoļi tagad “mēģina sazināties”? Jūs ko, galīgi taktu pazaudējuši? Bet joprojām jābrīnas par tiem, kas tur kaut ko iepērk.