Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

CanCan Pica - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju piedevas picai(50cm) un rēķinājos ar ēdienkartē norādīto cenu, taču, kad saņēmu rēķinu izrādījās, ka katra piedeva picai ir divas reizes dārgāka. Pasaucu viesmīli un pajautāju kāpēc tā, uz ko saņēmu atbildi, ka pašam bija jāzina, ka uz lielāku picu piedevas maksās dārgāk(ēdienkartē tas nebija rakstīts un viesmīlis neko tādu nebija pieminējis) un ka viesmīlis neesot kļūdījies aizmirstot pabrīdināt- paši esam vainīgi pie tā. Konkrētā Picērija atrodas Saharova ielā 20, Rīgā.

Stender's Pica - Veca vistas gaļa, smako

Veca vistas gaļa, smako Pasūtijām ēdienu, kura sastāvā bija vistas gaļa, jau pēc smaržas likās dīvaina smaka, protams to nobaudot garša bija ļoti dīvaina. Veca gaļa, tā apgalvoja ogiciante un atgrieza naudu. Pirmo reizi ēdu šajā ēdnīcā un diemžēl arī pēdējo.

La pizza veloca - Slikts serviss

Slikts serviss Pieņemot pasūtījumu speciāli pārjautājām, vai mājas lapā minētā 10% atlaide darbojas arī piegādes gadījumā, mums teica, ka, ja pircējam ir dzimšanas diena un var uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, pasūtījumam būs 10% atlaide, bet atvedot tādu atlaidi mums nedeva pat ar visiem dokumentiem. Nejauki. Var nesolīt, ja nevar izpildīt.

Čili Pica - Krāpšana un slikts serviss.

Krāpšana un slikts serviss. Pasūtot ēdienu no Čili picas, operātors teica, ka summa apmaksai būšot 47 eur, atbraucot foodout kurjers pēc pusotras stundas ar čeku uz kura bija redzama summa 50 eur un sakot, ka nedaudz vairāk būs samaksa - 52 eur, to redzot uz paša termināļa, ēdiens atnāca auksts, Cēzara salāti kā izspļauti, kvalitāte 0.

J John 12.05.2017

Lulu Pica - Slikts servis

Slikts servis Ļoti slikts servis. Ļoti sagribējās ēst tāpēc devos uz tuvāko picēriju, Krišjāņa Valdemāra iela 145-2. Diemžēl neiegaumēju darbinieka vārdu, bet kasiere bija ļoti rupja, un nācās man 60min gaidīt kad viņā beidzot mani apkalpos, jo runāja ar pavāru un nevēlējas apkalpot klientu. Esmu ļoti vīlies jūsos pica Lulu ;( Kā var pieņemt darbā tādus cilvēkus? Kur palikuši visi jaukie darbinieki? Es uz šo picēriju jau nāku 2 gadus. Un pēdējā laikā paliek ar vien sliktāk, atceros kā strādāja jauki...

Can Can Pizza - Плохой сервис, доставка

Плохой сервис, доставка Rīga, Jūrmala Zvani par piegādi tiek pieņemti no 10:00 līdz 22:00 В информации о доставке сказано, что звонки о доставке, принимаются до 22.00. Позвонив в 21.03, Сразу же сказали, что нет, заказывайте завтра, сегодня больше не принимаем. Оператор, не соизволила корректно объяснить, почему она не хочет принять заказ. Сказав про то, что, написано, что заказы принимаются до 22.00, ничего не хотели слушать, заказы только завтра. Так может стоит, поставить звездочку и написать в условиях, что...

Toy's planet - slikts serviss

slikts serviss Aizbraucu uz Ventspili. Iegāju Toy’s planet lai savam mazām brāļukam nopirktu mantiņu. Ieejot veikalā nebija neviens konsultants pie kases stāvēja pārdevēja (Agnese) un baigi pļāpāja pa telefonu. Paprasīju, ka man ir vajadzīga palīdzība uz ko man tika atbildēts lūdzu uzgaidiet. Labi es uzgaidīju. Palīdzība netika saņemta. Paņemu savu pirkumu un devos pie kases, meitene vēljoprojam runāja pa telefonu un nenosauca ne naudas summu, ko jāmaksā, nepaprasīja ar ko es maksāšu. Es maksāju ar karti un pat netika pajautāts vai man vajadzēs kopiju. Manuprāt, šādi nav smuki apkalpot klientus.

Lulu Pica - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Tātad ir jauka pirmdienas diena, ko laikam spēj sabojāt tikai lulu picas serviss. Sakumā viņiem uzticējos, nu uzticība ir zudusi. Paldies lulu pica. Pasūtīju 2 lielas picas un kolu, protams, pasūtījuma gala laiks bija noteikts nu 1,5 h līdz 2h, atrados 69 min zonā, bet akcija nestrādāja dēļ tehniskajām problēmām Juglas picērijā, nu ko gaidīsim. Tālāk jau gaidīšana jau bija nogurdinoša un izsalkuša, zvanam augšā picas servisam un visu, ko viņi varēja pateikt bija... ''atvainojamies picas ir...

Čili Pica - Обман в количестве порции! При заказе крестьянского горшочка, в нем было 2 ложки блюда!

Обман в количестве порции! При заказе крестьянского горшочка, в нем было 2 ложки блюда! По адресу дунтес 19 а в cili pica уже не первый раз приходится долго ждать обслуживания при том, что в зале пара человек. И порции постоянно не докладывают по сравнению с другими пицериями čili! На мои возмущения н какие меры не принимаются, только разводят руками и чио то лишь выясняют. Примите меры наконец то!

V vodevilj 10.04.2017

CanCan Pica - Paterētaju apmans

Paterētaju apmans Neieteicu pasūtīt pusdienas no interneta, jo mājas lapā norādīta nepareiza informācija: pasūtīju zivs salātus un cepto zivs fileju, bet piegādāja kāpostu zupu un salatiņus ar zaļumiem...Operatore pateica ka neko nezinot, tas viss kas viņiem ir uz doto brīdi...par šõ "pusdienu" samaksāju 4,50 eur..

Picu darbnīca - Par apkalpošana, menedžmets bauskas pico darbnīcā

Par apkalpošana, menedžmets bauskas pico darbnīcā 2017. Gada martā pasūtīju divas picas, man apsolīja tās piegādāt divi stundu laikā, cik saprotu picu jāpiegādā 45min. Laikā, vismaz Rīgā, vai uz Bausku tas neattiecas. Pirms tam esmu pasūtījusi ēdienu, pirms laika, lai vienkārši atbrauktu tam pakaļ, bet atbraucot man paziņo, ka ēdamais nav gatavs, jo esot aizmirsīšu p. S. Pasūtīju pusstundu pirms saņemšanas. 2015. Gada vasarā pasūtītajam ēdienam nebija atbilstoš svars, to picu darbnīca Bauskā samainīja. Uzskatu ka Bauskas picu darbnīcā ir zems apkalpošanas līmenis.

P pizzzaa 31.03.2017
Komentāri 6 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Kaut kas neiedomājams. Neiesaku sarunāt darba tikšanos ar "Čili" picēriju (nezinu par citām, bet konkrēti to, kas atrodas Raiņa bulvārī 15) Tālāk par sarunātu tikšanos netiksiet. Nepatīkami, ka tiek sarunāta darba tikšanās, uz kuru veikala vadītāja pat nejaudā atnākt. Kad tika sazvanīta, solījās būt pēc desmit minūtēm. Pēc nogaidītām 40 min apnika gaidīt. Aizgāju. Skumji!

K Kate 31.03.2017
Komentāri 1 Picērijas

Extra Pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Заказал пиццу, и голодный ждал более 2ух часов. Привезли 10минут назад и сказали что картой нельзя расплачиваться, а налички как оказалось у меня нет. Курьер с улыбкой до ушей свалил с этой пиццой. Предупредить заранее никак? Иду в максиму голодный... Комуто достанется уже холодная пицца.

J Jevgenij 29.03.2017
Komentāri 1 Picērijas

Vidaxl.lv Internet veikals - Krāpšana

Krāpšana Labdien, no internet veikala vidaxl.lv pasūtīju spoguļgaldu meitai dzimšanas dienā 15. Marta. Un tieši tajā datuma tikai saņemot kaste spoguļgalda vieta saņemu tualetes podu sazinājusi ar kurieru jautāju vai nav kļūda viņš teic ka ne, bet paņemu majas lapu kur veicu pasūtījumu tur vispār nav nekada numur telefona uz e pastu neviens nesteidzas atbildēt tajā paša vakara piezvanīja kad vīrietis solija palīdziet atgriezt savu pasūtījumu bet kad jautāju ar ko es runāju stadijas ka labs draug vienkārši ņirgāšanas.

Picu darbnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Aizgājām uz picēriju un pasūtijām picu līdzņemšanai. Teica, ka 25-30min jāgaida.. cilvēku nebija daudz, bet arī pēc 30min pica nebija gatava. Kad bija pagājušas jau 45min piegājām pie kases un viņi pajautāja : "Ko jūs gaidāt?" Attieksme galīga nulle. Par mums vispār aizmirsa un picu pat nebija sākuši gatavot. Beigās iedeva mums picu, kas bija domāta piegādei, tātad kādam citam arī bija jāgaida ilgāk kā solīts.

Picu darbnīca - Nekvalitatīvs produkts

Nekvalitatīvs produkts Ieteiktu visiem pārbaudīt viņu pasūtītās picas Picu darbnīcā, darbinieki laikam sākuši haltūrēt. Līdz šim šī bija mana iecienītākā picērija gan apkalpošanas, gan pašu picu kvalitātes dēļ, bet tagad gan būs nedaudz jāpamaina paradumi vai kārtīgi jāpārbauda pica. Pagājušajā piektdienā ap 19:00 biju picērijā un pasūtīju to līdzņemšanai, pēc kāda laiciņa pica bija gatava, norēķinājos, paņēmu un devos mājās. Ierodoties mājās atvēru un biju nepatīkami pārsteigts, nezinu gan vai bildēs tas labi...

Picu Darbnīca SIA - Slikts serveris, nelaipni darbinieki, nelietojams produkts

Slikts serveris, nelaipni darbinieki, nelietojams produkts Pasūtīju picu līdzņemšanai, atbraucot mājās, izrādījās, ka to lietot nav iespējams, jo tās pamatne ir sadedzināta. Zvanīju uz picēriju, ko man iesākt ar tādu nelietojamu produktu, uz ko saņēmu atbildi, ka neesot laika ar mani runāt,lai reģistrēju savu pretenziju uzņēmuma mājās lapā...un??? Kad atgriezos picērijā, darbinieks grozīja to jautājot, kas par probēmu, kad norādīji,ka pamatne ir sadegusi, raustīja plecus...nezinot kā tā sanācis, ne atvainojās, ne mēģināja kācitādi novērst manu sašutumu, piektdienas vakars sabojāts

L liberta 02.12.2016
Komentāri 3 Picērijas

Picu Darbnīca SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju picu ar piegādi, teica, ka 2 stundu laikā atvedīs beigās neatveda vispār. Pats pasūtīšanas serviss viņiem parasti ir lēns, bet tas būtu vēl nekas traks, tikai nesaprotu, kāpēc ir jāpieraksta telefona numurs, ja iespējams notiek kaut kas, un nevar veikt piegādi, darbinieki nesazinās un nepasaka, ka nedabūšu picu. Beigās aizgāju gulēt needis un dusmīgs.

A ampers12 29.10.2016

Domino Club - ужасное обслуживание

ужасное обслуживание Покупал не давно по акции 2 пиццы. Пиццы были не какие, начинки вообще практически не было. Но это еще не все, заказывал с доставкой, в первый день они меня мягко отшили, а второй день я прождал их 2 с половиной часа. Доставка была назначена с 7 до 8 вечера, а привезли после 10. Зачем тогда вообще акции делать? Не пользуйтесь этой компанией! Это не вкусно и зря потраченное время!

N Netto 30.08.2013
Komentāri 2 Picērijas

Domino Pizza /Domino Sushi - Slikts serviss un kvalitāte

Slikts serviss un kvalitāte Pasūtījumu pieņēma krievu tautības puisis, kas, acīmredzot, latviski saprot slikti, jo pasūtīto 4 sushi komplektu vietā tika atvesti tikai 2. Lieki teikt, ka līdz ar to nācās maksāt piegādes maksu. Par kvalitāti - sushi sagatavoti nekvalitatīvi, viens juka laukā, otram bija aizmirsuši pievienot Filadelfijas sieru. Kad piezvanīju, lai pajautātu, kāpēc nav piegādāts viss pasūtījums, vienīgais, ko šis puisis spēja izdvest, bija, nu tā sanāca. Būtu vismaz piedāvājuši atvest trūkstošo pa velti, bet nu līdz tam viņš laikam nespēja aizdomāties. Arvienvārdsakot - neiesaku tur Sushi pasūtināt.

Z Zane 03.03.2010
Komentāri 15 Picērijas