Express Pizza - slikts serviss

Šodien veicu pasūtijumu internetā.
Saņemot apstiprinājuma zvanu no operatora, saņēmu taisnā tekstā frāzi, ka mums ir pārāk daudz darba un mans pasūtijums tiek vnk atteikts, bez piedāvājuma to atvest vēlāk, vai kāda savādāka risinājuma, kur nu vel sagaidīt no viņiem atvainošanos par neērtībām.

Reti pretīga attieksme. +1 zaudēts klients.

Visu cieņu Express picai! Kamēr citi savāc desmitiem pasūtījumu, kurus pat nespēj pagatavot, nerunājot par piegādāšanu, viņi vienkārši nepieņem pasūtījumus, lai nemaldinātu klientus. Prieks, ka tagad viņiem būs par vienu kret ī nisku pasūtītāju mazāk!

N nouneims 11.10.2018

Pasūtīju picas dienas laikā, lai pēc 4 h būtu gatavas un varētu pats izņemt uz vietas. Atbraucu norādītajā laikā, picas tikai tajā brīdī sākuši gatavot. Uz jautājumu kāpēc nevarēja pagatavot laicīgi, ja pasūtījums tika pieņemts pirms 4 stundām, neviens neko neatbild un tikai smīn pie sevis. Jautrajam analītiķim par prieku, Express Pizzai kļuva nu jau par 2 klientiem mazāk.