Street Pizza Maize - Slikts serviss

Šausmīga apkalpošana šajā vietā. T. K. Manu atsauksmi uz viņu fb lapas paslēpa, nolēmu uzrakstīt arī šeit. Bijām vakar šajā “picerijā”.
Pirmkārt: telpā nav gaisa. Logi visi ciet, kondicioniera nav. Jau uzreiz gribās aiziet prom. Viesmīlis logus atvērt, vai kā citādāk palīdzēt, atteicās. Blakus ir virtuve, kur cep maizi non-stop. Papildus tam, ka logi ciet, gaisa nav - ārā +28, vēl no krāsns iet nereāls karstums. Nu bet ok, palikām. Picu taču ilgi netaisa?
Picu pasūtījām un gaidījām 41 min!
41 min karstumā. Un kad beidzot mums picu atnesa un mēs pateicām vienai no darbiniecēm, ka esam neapmierināti ar gaidīšanas laiku, viņa tikai atteica “a es vienreiz berlīnā gaidīju picu 1,5 stundu! ”. Un ko? Mēs atnācām tavus ceļojumu stāstus klausīties te? Vārdu sakot par picām samaksājām pilnā apmērā un nekādas normālas atvainošanās nebija, neviens nepārliecinàjās, ka mēs aizejam prom apmierināti. Uzrakstīju atsauksmi viņiem uz fb un saņēmu atbildi, kura pilnībā atspoguļo kopumā šo vietu. Pievienoju atbildi, kurā mūs apvaino zagšanā, kaut arī apmaksājām rēķinu pilnībā. Tajā nebija maizes, kuru pasūtījām, jā. Bet vai mans darbs ir viņiem skraidīt pakaļ un pārbaudīt vai viņi visu pieskaitīja klāt? Es tā nedomāju.
Nevienam neiesaku apmeklēt.
Pica arī nebija pica, bet tas ir pilnīgi cits stāsts, par gaumi protams nestrīdas. Bet par klientu apkalpošanas līmeni gan...

N

Jūs stundu pavadījāt tajā bezgaisā, toties darbiniekiem tur jāpavada visa diena. Varbūt atstājāt viņiem dzeramnaudu? Nē, vēl uzbraucāt par "ilgo" gaidīšanu! Jo jūs, kā lopi atnācāt tikai rīt. Fui

K kkristss 25.08.2018

41 minūte gaidīšana ir normāla, Jūs neesat vienīgā, kas gaida pasūtijumu.
Darbinieki nav vainīgi, ka Jūs esat tik neapmierināti, kā arī nevajadzētu rupji pret viņiem attiekties.

Dainis 27.08.2018

Kopsavilkumam, jūs atnācāt uz publisku ēstuvi mēģinājāt uzstādīt savus noteikumus, aizskārāt personālu pēc tam viņus apzagāt un vēl sūdzaties par to? :D Labāk rāpieties atpakaļ tajā bedrē no kuras esat izlīduši!

D Dainis Dē 13.09.2018

Izskatās, ka šo atsauksmi ir rakstījis pilnīgs idiots.

I Ivo_piekabe 27.11.2018

Sveiki! Gribēju aiziet šonedēļ uz šo picēriju, jo pēc picu bildēm izskatījās, ka šī ir tā īstā vieta. Meklējot par vietu info, uzdūros uz sūdzību. Nolēmu izlasīt, kas gan tur slikts. Nu ko... Izlasot sūdzību, sapratu, ka es noteikti iešu uz šo vietu. Kārtīga smieklu deva. Man prieks par darbiniekiem, kuri ciena sevi un savu darbu, un neļauj sev kāpt uz galvas. Gaidiet ciemos!
P. S.
Neapmierinātā persona! Lūdzu... Nekad vairs neejiet uz restorāniem, picērijām u.c. sabiedriskās ēdināšanas iestādēm. Jūs tur neesiet laipni gaidīti! Gatavojiet mājās. Tas vieno ģimeni un noņem stresu!

š Šucštaffel 30.01.2019

Sūdzības autore nav pelnījusi neko vairāk par centrālstacijas bufetes sakaltušu bulku.
Picas eksperte atradusies! Pamēģini aizbraukt uz Neapoli ( ja vari sagrabināt naudu) un ieej kādā autentiskā 200 gadus senā picērijā. Gribētu redzēt, kā tu saņemtos nokomentēt pasniegto picu un gaidīšanas ilgumu tiešām autentiskiem profesionāļiem. Tu dabūtu ar lielu peperoni luņķi pa savu tukšo cibiņu.