Reitings Mobilie operatori

128
11%
Amigo

Tele2 - Nepamatoti liels līgumsods

Nepamatoti liels līgumsods Labdien! Izrādās, ka es esmu aizmirsusi 2004 gadā apmaksāt tele 2 rēķinu un tagad cesija ir nodota parāda piedziņas kompānijai Julianus Inkasso par kopējo summu 250€. Pat neatceros, cik liels bija tas rēķins ko nesamaksāju, ne lielāks par 50 eiro. Kāpēc no tele 2 puses nebija nekādas informācijas par šo parādu 15 gadus!? Es esmu šokā. Vēstuli no parādu kompānijas šeit nepievienošu, jo tā satur manus personas datus.

LMT - Nesaprotu kapēc

Nesaprotu kapēc Kā jau visu laiku pieslēdzu neierobežotu internetu telefona par 2,50€nedēļa Ka jau parasti papildinu kontu par 4€ Un ka parasti paliek 1,50€ no kuriem mistiski jau kādu trešo nedēļu pazūd 0,99€ Ka man nekas papildus pakalpojums nav pieslēgts

Bite - Krāpšana

Krāpšana Cilvēku maldināšana! Ejot uz salonu ar velmi pēc interneta mums piedāvāja pārnēsājamo kastīti. Ļāva nedēļu izmēģināt un ja kaut kas neapmierina var nest atpakaļ. Un jāsamaksā būs aptuveni+ / - 2€ internets iztērējās jau pēc 3 dienām. Nesot atpakaļ internetu. Saņēmām atbildi. Ja gribat lauzt līgumu jums jāsamaksā 50€ sviests kaut kāds. Par to mums neko neteica. Sanākt tā ka mēnesī mums tagad jāmaksā 10€ un internets pietiks 3 dienām. Tas nav normāli. Es labāk samaksāšu tos 50€ un tikšu vaļa no biite pāriešu uz citu kompāniju. Kur ir normāli darbinieki un visu kārtīgi pastāsta.

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Gribēju informēt par sekojošo. Sievai salūza mobilais telefons. Par cik mēs abi esam bites klienti jau 7 gadi un līdz šim ar bites servisu bijām apmierināti, nolēmām, ka telefonu mēs pirksim bite. Mums ir maziņš bērniņš, sieva sēž bērnu kopšanas atvaļinājumā, tādēļ ar sievu vienmēr jābūt kontaktā. 21.10.2019. Atprasījos no darba un dodos uz bites apkalpošanas centru, kas atrodas brīvībās ielā 30, dobelē. Nostāvējām ar sievu bites centrā 1.5 h, gaidījām kamēr bites darbiniece beigs apkalpot...

Tele2 - Krapšana

Krapšana На Zeltazivtina списали 0.99 центов и так каждую неделю списывают средства. На вопрос оператору кто списывает деньги они говорят ничего не знаем и ничего не скажем. На вопрос к какому оператору принадлежит номер ответили что то же не знаем! В manszz зарегистрировать не смог так как номер не в tele2. Мошенники еше те. Никому не советую эту кантору.

Bite - Nelabo par garantiju

Nelabo par garantiju Meitai nobloķējās telefons, pirkts bitē... Gada laikā visādus pigorus tas telefons izstrādājis, tad nevar sazvanīt tad nevar piezvanīt, tad no sistēmas pazūd visi tel. Num. Aiznesām uz garantiju-protams atteica. Kam gan vajadzīga garantija ja par to neko nelabo?

Bite - Pozitīva atsauksme

Pozitīva atsauksme Man ir laba ziņa! Puisis ar vārdu Aksels Jelgavā izturējās cilvēcīgi, pretimnākoši, pozitīvi. Aicinu pielikt viņam kādu bonusu! Tomēr problēma ir: neatradu vietni pozitīvām atsauksmēm un tāpēc šo labo ziņu par atsaucīgo Akselu nācās rakstīt šeit.

Bite - Darbinieka atieksme

Darbinieka atieksme 09,10,2019 apmeklēju Bites salonu DOBELĒ sakarā ar neskaidrībām rēķinā. Darbinieka atieksme un neapmierinātība, pirmkārt vērsās uz mani ar TU, nevis Jūs neesmu viņam nekāds draugs.Otrkārt man nav vēlēšanās ar Tevi te strīdēties man vieglāk Tev noformēt kompensāciju. Nejau nauda man bija svarīga ,bet gan lai visu savestu kārtībā kā solija slēdzot līgumu.Tādi darbinieki bojā Bites reputāciju.

Tele2 - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Tele 2 no bērna telefona iekasē naudu par kaut kādu maksas saturu, par kuru paši neko nezin. Vienīgais ko viņi iedd ir telefona nr. , kā ar viņiem sazināties. Par naudas atgriešanu arī neko nizin, kā vienīgais tas, ka jāzvana uz nummuru ko iedeva un jāmēģina vienoties ar viņiem. Uz telefona nummuru atbild tikai automātiskais atbildētājs. Atrodot maksas satura mājas lapu tur strādā tikai pirmā lapa, ne "Term Of Use", ne "privacy policy " nestrādā. Nekādu informāciju par maksas saturu nav https://islandmob.com/

Bite - Slikts internets

Slikts internets Pats galvenais, vēlos pasacīt, ka internets ir ĻOTI slikts, un ne tikai man, bet vēl vairākiem zināmiem cilvēkiem, kuriem ir bite. Protams, pastāv jau vienmēr iespēja, ka var būt kāds nostūrīts, kur nav zonas un nekas nestrādā, bet man jau 4 mēnešus šis internets nestrādā kvalitatīvi, pat vietās, kur agrāk ir strādājis.

Bite - Sliktas kvalitātes preces tirgo

Sliktas kvalitātes preces tirgo Lieta sekojoša,nopirkām meitai telefona vāciņu(silikona) zilā krāsā,kas maksāja 25 € un pēc mēneša jau vairākās vietās saplīsa,sieva aizgāja uz Biti un viņi atbildēja,vāciņš nav orģināls,līdz ar to garantijas neesot. Interesanti sanāk,tirgo sūdus un atbildību neuzņemas,tad jau tik pat labi auto detaļas pērkot neorģinālās,arī garantijas nav?Man jau liekas ka uzņēmuman ir jātbild par savu preci ko tirgo!

Bite - Krāpšana

Krāpšana Gribēju portēties bet operators mani noturēja un uz Biti ne pārgāju. Bites darbinieks pieslēdza man 4 numuru un apsolīja ka es varēšu viņu lauzt jebkurā brīdī un maksāt tikai par tām dienām kad tarifs strādāja. Tagad man jāmaksā 53 eur par līguma laušanu. Līgumam ir 24 stundas. Es uzskatu ka man meloja lai dabūtu naudu. Te ir par ko mēs vienojāmies un ko mums apsolīja un nekā nebija pateikts par to ka tagad uz 24 mēnešiem esam piesieti.

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Man piezvanīja bites konsultante un piedāvāja "izdevīgāku" līgumu, lai nemaksātu tik daudz naudas par mobilajiem datiem. Nākamajā mēnesī rēķins bija daudz lielāks (nevis mazāks, kā konsultante solīja) . Pieslēdzu citu tarifu plānu, kas atbilst manam datu patēriņam, pati manabite.lv. Pēc tam man pēkšņi rēķins palika vēl lielāks. Izrādās, ka mājas internetam man esot bijusi 50% atlaide divus gadus, kas beigusies. Mani par to neviens nepabrīdināja. Rezultātā par telefona rēķinu un māja...

Tele2 - Internets

Internets Tikko uzlīst lietus vai arī uzrodas kāds lietus mākonis,tad bāc interneta neko izdarit tu nevari, nerunāsim nemaz par kādu online spēles spēlēšanu, neiespejami,vienīgais,kad var kaut ko izdarīt internetā ir saulainā dienā.Paskatoties interneta stiprumu un zonu, viss kā nākās, bet,diemžēl,kā nav pienācīgs interneta ātrums tā arī nav.

Tele2 - Krāpšana

Krāpšana Pieslēdzu uz 3 mēnešiem bērniem 2 numurus, tele2 darbinieks piedāvāja uzlikt limitu, lai bērni nevarētu pārtērēt ne zvanu, ne izziņas, ne internetu. Pie tam es vēl pārjautāju, ja pārtērēs nāks izziņa!? Nē, vienkārši pakalpojums nebūs pieejams un viss. Bērni aizlidoja uz Albāniju, pēc tam atnāk rēķins 57€ par interneta izmantošanu. Pirmkārt viņi internetu neizmantoja, otrkārt kam tad bija uzlikt tas limits? Tā nu mēnesi jau cīnos, bet neko pierādīt nevar, maksājiet un viss! Bet ir tikai viens jautājums! Priekš kam tad piedāvāt to limitu? Maldina cilvēkus un pēc tam pieprasa naudu.

Tele2 - Jauna telefonu defekts

Jauna telefonu defekts Теле 2 новый телефон не работает. Взял в теле 2 телефон. Нету зоны. Иду к ним. Говорят вези ка ты его на Мукусалас.. Там экспертиза. 14 дней. Разве по закону я не могу в течение 14 дней по первой просьбе вернуть товар без всяких экспертиз?

Bite - Defekts

Defekts UZMANĪBU! Es nesen Bitē nopirku jauno Samsung Galaxy A70 telefonu ar kuru komplektā nāk tikai viens lādētāja vads kuram abos galos ir tikai USB-C. Tas nozīmē ka lai varētu uzlādēt šo telefonu pie datora vai citas usb rozetes, nepieciešams pirkt jaunu vadu vai pāreju no tā usb-c uz usb (nezinu vai tādas eksistē, bet līdzi nenāca) . Biju dzirdējis par vienotiem lādētāju standartiem Eiropā, bet acīmredzot tādi vai nu tomēr neeksistē, vai arī kaut kādu iemeslu dēļ neattiecas uz šiem bite tirgotajiem Samsung modeļiem. : - /

Tele2 - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien diemžēl nācās vilties un saprast, ka uzņēmuma darbinieki nav līdz galam kompetenti un vienoti. Pirmdien Tele2 Majaslapā pasūtīju ierīci huawei p30 lite ar piegādi uz māju. Pasūtīju melnu, bet tomēr izlēmu iegādāties citā krāsā, tāpēc piegādes dienā (piektdienā) sazinājos ar kurjeru un savu pasūtījumu atcēlu. Devos uz tele2 centru, lai telefonu iegādātos uz vietas. Meitene, kas apkalpoja laipni paskaidroja, ka šobrīd tas nebūs iespējams, jo iepriekšējais pasūtījums vēl "karājas gaisā"...

Tele2, T/c Damme - Apkalpošanas kvalitāte

Apkalpošanas kvalitāte Здравствуете. В последнее время пришлось несколько раз заходить в центр обслуживания теле 2 в Даммэ. Неоднократно очень неприятное отношение к клиенту, особенно к людям пожилого возраста. Работницы ведут себя грубо, нетерпеливо и вызывающе. Там у них есть девушка практикантка, я видела как постоянные работницы в ее адрес высказывают унизительные реплики, жесты при клиентах. Поверьте, людям неприятно. Атмосфера, мягко говоря, неприятная. Если работницам нет настроения, пусть не отыгрываются на клиентов и практикантку. Неприятно.

Tele2 - Bojājums slikts servis

Bojājums slikts servis Jau tris dienas nav iespējams sazvanit manu tele 2 tālruna numuru Norvēģija piezvanot uz tele 2 centrāli atbild ka tāda problēma esot un, ka viņi var piedāvāt kompensāciju 7 eiro apmēra. Teicu ka mani tas neapmierināja. Diskusijai ar operatoru turpinoties, operators man vaicāja vai nesot man kāds cits blakus kam viņi varētu piezvanit un mēģinātu ar mani vienoties par kompensāciju. Neapmierina attieksme un nevelēšanas risināt radušos situāciju.