www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Vēlējos iegādāties mājas internetu. Kurjers atveda bites rūteri. 3 dienas pūlējos ar bites operatora palīdzību uztvert signālu. Kad tas tomēr neizdevās, man ieteica to sūtīt atpakaļ caur pakomātu. To tūlīt arī izdarīju, nosūtot gan rūteri, gan sim karti, gan visus papīrus.
Tagad mēnešiem saņemu rēķinus par fiktīviem interneta pakalpojumiem.
Zvanot man bite teica, lai neuztraucos un rēķinu nemaksāju, jo man nav ne sim, ne rūtera, ne signāla.
Vēstulē lūdzu atmaksāt naudu par rēķiniem, ko maksāju, nesaņemot pakalpojumus. Man atbildēja, ka mani nevarot atšifrēt, jo nezinu kaut kādu paroli. Pārsūtīju rēķinu, klienta nr, bet kā pret sienu.
Tā ir naudas izspiešana, krāpniecība.

13.08.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 16.08.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

G