www.sudzibas.lv Tele2 Palilina' re'ki'na summu

Tele2 - Palilina' re'ki'na summu

Esmu pensionārs un vairāk, ka 20 gaidu esmu tele2 klients. Regulāri apmaksāju savus rēķinus. 2022. G. Junijas reķ. No tele2 pārsteidz  mani ar palielinātu summu 14 eiro apmēra. Reķ. Noraidītie pakalpojumi 14 tīro apmēra neattiecās uz mani, jo šos pakalpojumus nekad neesmu saņēmusi. Rēķina atšifrējuma redzams, ka uzn. Gamesteam arhi noņem no tele2 katru nedēļu 3,50 eiro, it ka par sniegtiem man pakalpojumiem. Sava iesnieguma no 12.07.2022. G. Es paskaidroju, ka neesmu
šā' uzn. Klients. Par nesaņemtiem pakalpojumiem atsakos maksāt šo summu 14. Eiro apmēra. Tele2 raksta un suta brīdinājumu vēstules un biedē' mani ar parāda piedzinēju un interneta atslēgšanu.
Lūdzu palīdzēt noskaidrot un atrisināt šo jautājumu.
Pielikuma nosūtu: 1eks. Iesniegums, 2. Eks. Reķ. Par 06/22 un 07/22 un 4 lapas atšifrējumi par katru nedēļu.

Ar cienu Svetlana Gurska

09.08.2022