www.sudzibas.lv BITE Lēns internets

Bite - Lēns internets

Bites mājas internets ir neciešami lēns. Vispār nav iespējams paskatīties tv. Go3 ir principā pilnīgi bezjēdzīgs, jo dēļ superlēnā interneta, visu laiku "uzkarās".
Esmu vairākas reizes sazinājusies ar uzņēmumu, bet jēgas nekādas. Atbilde viena - "jūsu rajonā ir daudz bites mājas interneta lietotāju, un tuvākajā laikā nav plānoti uzlabojumi". Principā, kkas nepatīk - vācies pie visiem velniem.
Vai tā ir normāla attieksme pret klientu? Kādreiz ļoti patika šis uzņēmums, bet tiklīdz pārgāju uz bites mājas internetu, tā domas mainījās.
Tet, piemēram, šādos gadījumos piedāvā par velti wifi pastiprinātāju.. Kad ieminējos par ko šādu, man pateica, ka varu nopirkt. Jūs nopietni? Jūs nespējat nodrošināt normālu servisu, un man vēl par to jāpiemaksā? !
Arī aiziet nav tik vienkārši, jo uzreiz jānomaksā wifi rūteris. Man, personīgi, viņu nepavisam nevajag. Kur es viņu likšu?
Bet tiklīdz radīsies iespēja, momentā atteikšos no šī pakalpojuma, kas ir zem katras kritikas.

04.08.2022

R

M Max2020 04.08.2022

Nezinu kur jūs dzīvojat bet pēc manas pieredzes ar Biti Liepājā lielākoties gandrīz visur ir ļoti labs interneta ātrums un vēl pietam ar telefonu ne rūteri. Zinu ka piemēram Ventspilī ir tā ka pus Ventspilī ir labi un otrā pusē lēns internets un nekas īsti nemainās bet ir tādas vietas kur tieši otrādi. Pievienošu absolūto maksimumu ko ar Bites 4G+ dabūju Liepājā. Ja nav noslēpums kurā reģionā, pilsētā, vietā ir tik ļoti daudz iecienīts Bites mājas internets un ir tik lēns? Nesaku ka nepiekrītu jūsu sūdzībai tikai dalos ar pieredzi un tā lielākoties ticiet vai nē ir laba bet arī ne vienmēr atšķirībā kur jo Bite vēl nav tik daudz ieguldījuši tīklā kā LMT par Tele2 nerunājot kuri īsti neko arī neuzlabo un tikai lielās ar "ātrāko internetu Latvijā" kas vairs nav taisnība 2022 gadā un 2020 dati neatbilst realitātei.

R Riny 04.08.2022

Dzīvoju Ventspilī, pilsētas centrā. Mobilais internets Bitei ir ok, par to man nav nekādu sūdzību. Lietoju to jau gadiem, un esmu apmierināta. Bet mājas internets ir kaut kas drausmīgs.

M Max2020 04.08.2022

Aha skaidrs. Nu tad jau rūteris tieši ir slikts un nespēj atbalstīt vairākas 4G frekvences kopā un tāpēc interneta ātrums ir slikts vai arī vienkārši pārslogotas frekvences lieto rūteris. Tas protams jums ka klientam nav jādomā un Bitei būtu jums jāiesniedz labāks rūteris. Es jūsu vietā censtos dabūt no viņiem jaunāku Huawei rūteri kas spēj lietot vismaz 3 frekvences. Katrā ziņā tā šoreiz būs rūtera vaina ja ir kā sākat un esat apmierināta ar mobilo internetu telefonā. Ticu kad Bite šajā situācijā kautko palīdzēt bet jābūt arī priekšā labām konsultantam kas diezgan reti gadās. Katrā ziņā noteikti ceru ka spēsiet atrisināt interneta ātrumu problēmas ar Biti un varbūt viņi iedos jaunāku un jaudīgāku rūteri. Pieņemu kad jums ir Huawei B535 rūteris un ar šo arī varētu būt tādas problēmas.

R Riny 04.08.2022

Ja godīgi, nemācēšu teikt, kāds rūteris man ir.
Esmu piedāvājusi arī šādu variantu Bitei. Redzēju mājaslapā, ka ir kāds jauns, jaudīgāks rūteris. Jautāju, vai nav iespējams samainīt manu esošo pret to. Protams, saprotot, ka mana mēneša maksa par rūteri būtu lielāka. Man atbildēja, ka no tā tāpat nebūšot nekādas jēgas, jo manā rajonā ir liela noslodze mājas internetam.

M Max2020 04.08.2022

Nu jā tad neko tad diemžēl nevarēs izdarīt 😔 lietas labā. Katrā ziņā ja daļēji taisnība ir kad ir noslodze bet var iespējams mēģināt dabūt labāku internetu. Katrā ziņā izskatās kad Bite zina problēmu bet neko vēl nav darījuši lietas labā. Cerams ka šogad varbūt vēl ko uzlabos bet kautkā neticu nākošgad vairāk ticams jo šogad Liepājā arī 4 bāzes stacijas parādījās jaunas takā iespējams kad Bite arī kautko varētu Ventspilī uzlabot. Taisnība kad ja tīkls ir noslogots jaudīgāks rūteris nepalīdzēs bet varbūt tomēr tas palīdz tas arī būtu viņiem jāņem vērā. Cerams kad jums izdosies vai nu atteikties veiksmīgi no Bites mājas interneta vai arī kādā citā veidā uzlabot situāciju.

M Max2020 04.08.2022

Ieskaku jums arī šo mājaslapu tur var redzēt visu operatoru bāzes stacijas kurās tas ir un cik daudz frekvences tām ir. Varbūt sapratīsiet un varēsiet varbūt paņemt ārā antenu sliktajā gadījumā un uz citu bāzes staciju pagriezt un tad varbūt būs labāks internets bet arī nav fakts. Mājaslapa https://www.cellmapper.net/map

Paldies jums. Paskatīšos.