www.sudzibas.lv LMT Joks nevis internets

LMT - Joks nevis internets

Stabili slikts internets.
Neatkarīgi no tā vai es atrodos pilsētas centrā vai meža malā internets ir nemainīgi slikts.
Ir konstants 3g internets (Lte) , kaut vai es esmu pilsētas centrā.
Man nav nejausmas kas jums tur lmt notiek vai kāds ir izdomājis sabotāžēt Lmt internetu?

Tl;dr
nepērciet Lmt internetu, tā ir krāpšana un maldināšana. Viss ko jūs 2022. Gadā no Lmt dabūsiet būs 2002. Gada internets.

18.08.2022

S Spuris 18.08.2022

Domāju ,ka pats esat vainīgs ,jo simtpunkt telefona uzstādījumos kaut kas ir greizi ieslēgts.Tādi līkroči kā tu ir pilna pasaule.Var saprast ka internets vājāks ir kaut kādā čuhņā kur tu dzīvo meža biezoknī vai jūras tuvumā,taču pilsētā notiekti interneta pakalpojumi ir pietiekoši labi visiem operatoriem.

M Max2020 18.08.2022

Piekrītu! Nevar būt kad internets vispār neiet normāli tā noteikti ir sūdzības autora telefona vaina iestatījumos vai ar ar pašu telefonu kurš noteikti ir ļoti vecs un neatbalsta visas frekvences un frekvenču savienošanu. Reti kad pilsētā būtu kādam no operatoriem vispār nekads interneta ātrums 4G tīklā. Iespējams kad ir noslodze bāzes stacijai bet tas nav vienīgais iemesls kas var ietekmēt interneta ātrumu.

A AssNazis 18.08.2022

Man ir lmt pieslēgums kopš 2017, salīdzinot ar Bite un Tele2, kas man bija - LMT visus gadus internets gāja bez problēmam. Izskatās, problēma ir tava telefonā.

S Spuris 18.08.2022

Tieši tā.Man LMT ir vairāk kā 15 gadus un esmu arī vairākus gadus lietojis interneta modēmu pie klēpjdatora un nekad nav bijušas problēmas pilsētās daudzās. Pat visādos lauku rajonos ir bijis lieliski.Kustībā braucot šur tur mežos pazuda tikai taču tas ir normāla parādība ,jo torņi daudzviet nav dēļ purvājiem arī.

P PatiesiibasMeka 18.08.2022

Tad 3G vai LTE?

Good Intentions 19.08.2022

Ar uzvārdu viss pateikts.

C copiuumx1 01.09.2022

3G nav LTE, LTE pieder pie 4G grupas. Tā iespējams ir pakalpojuma noslodze vai vāja zona.