www.sudzibas.lv BITE Nepamatots pakalpojums

Bite - Nepamatots pakalpojums

Jau vairāk kā desmit gadus esmu bites klients bet tagad saņemot rēķinu par jūniju man pierēķināti 7.00 eur ar Pvn nosaucot tos par paaugstinātas maksas pakalpojumiem. Jūlija mēnesim sagatavots jau tas pats pakalpojums. Sazinoties ar biti viņi var tikai nobloķēt turpmāk tos pakalpojumus, bet atcelt nepamatotus maksājumus nevarot. Es neesmu neko ar savu numuru apstiprinājis bet Saka ka esmu. Tas ir tāpat kā Saka balts bet atbilde melns. Tad Saka lai sazinos ar paaugstinātas maksas sniedzējiem un risino to jautājumu. Bite iedod šo pakalpojumu sniedzēju tel. Nr. Bet divas dienas tas tikai nopīkstas un viss. Vai tiešām man ir jāmaksā par nepamatotiem pakalpojumiem. Tā ir tīra krāpniecība. Ar cieņu ivars.

15.07.2022

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 18.07.2022

Labdien, Ivar!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

I

patiesais_ 15.07.2022

IVARS MEIZĪTIS
Raunas iela 19 k-2 - 31
-Iesim pie tevis ciemos, Ivar :)

D Dontkillmyvibe 16.07.2022

LMT tieši tas pats.

R RaimisR 18.07.2022

Te jautājums gan Bite, gan LMT, kāpēc aizvien sadarbojas ar tādiem krāpniekiem, kā Mobigw ou un paši nenes nekādu atbildību par klientiem izkrāptu naudu, jo lielākoties cilvēki neapzināti uzspiež uz kādas reklāmas vai tiek maldināti liekot nospiest no kaut kā atteikties, kaut gan patiesībā tajā brīdī tieši apstiprina pakalpojumu, paši to nezinot un pēc tam saņem mistiskas summas pie rēķina?!

N nauriuss 25.04.2023

ir arī flirtetava.lv un vēl visādi labumi. Nepazināti ieiet redtube

N nauriuss 25.04.2023

Nu bet bite nav atbildīga par cita pakalpojuma sniedzēja info numuru. Ja tu pazvanīsat uz 1188 uz saļarkstēsi 100 eiro , teiksi, es nezvanīju nekur, viņi par to būs atbildīgi? Uzliec maksas pakalpojumu bloķešanu un miers, nav jau tur nekāda lielā summa. Kas zin kur esi ložņājis internetā un pirātisk mūziku un filmas lejupielādējis.