www.sudzibas.lv LMT Uzbāšanās, nepareiza, slikta attieksme

LMT - Uzbāšanās, nepareiza, slikta attieksme

Šodien 16.08.22 pēcpusdiena iegāju šajā Lmt tā saucamajā aģentūrā un uzreiz knapi pārgājis slieksnim, kaut kāds sievieškārtas radījums, kurš dirnēja tupot uz taburetes aiz Letes, skaļi un ar norūpēu feisu noprasīja ;ar ko varot man palīdzēt? !
Es knapi iegājis veikalā, pat nepaspējis apskatīties, kas interesētu un mani uzreiz apvaino, prasot ko varot palīdzēt!? Tā ir neaudzinātība, tā ir uzbāšanās, un tā ir rupjība pret Lmt apmeklētājiem! Un es nebūt neizskatos pēc tāda, kuram vajadzīga kaut kāda palīdzība!
Mani tiešām tajā ūķi kaut kas interesēja, ko gribēju nopirkt. Bet pēc šādas uzbāšanās es momentā zaudēju interesi tur atrasties.
Tak ieskaidrojiet šiem nīgro purnu pārdevējiem, ka uzbāzties veikalu apmeklētājiem nedrīkst. Ja cilvēkam būs vajadzīga zāles pārdevēja konsultācija, tad viņš pats dos zīmi.
Man palika pretīgi no šo lmt darboņu uzbāzīgās darbības.

17.08.2022

V

patiesais_ 17.08.2022

Jūs smejaties? Visiem pārdevējiem, tāda tipa veikals ir jāpievēš uzmanību klientam, tas ir aprakstīts visos līgumus un jūs tas aiskāra? Vnk nonsens

M maris450 17.08.2022

Izteiksmes veids un attieksme pret pārdevēju - prasās izolēt šo klientu no pārējas sabiedrības. Nākamreiz, kad viņš ieiet LMT birojā, metiet viņam ar akmeni.