Reitings Karjera / Darbs

Deulat
Nordic BARON
Crystal Management

Rigas kimija -

Otnoshenije k rabonikam etoj "firmi" uzasnoje. Po povodu zarplat, veritj obeschanijam ne nado, poluchite max 100 Ls v mesjac. Ja znaju, ja tam rabotal.

Selen Italy -

Tikko noskatiijos TV5 Riga ONline sleeptaa kamera!!Raadiija par firmu Selen Italy kas reklameejas www.ss.lv un piedaavaa darbu dejotaajaam aarzemees!!Ljoti apshaubaamu informaaciju vinji sniedz!vinjus atkoda!Iisteniibaa vinji visticamaak vervee meitenes un tur iekaarto par prostituutaam vai paardod verdziibai , jo licences vinjiem nav,kaut arii raxta,ka ir un ljoti steidzami grib aizsuutiit meitenes uz turieni, visu apmaksaa utt.!!!NETICIET ,miiljaas meitenes!! neeesat tik naivas !

Vezir -

Eta kontora - polnij otstoj. Nabirajut postojanno novih prodavcov i laborantov! Zarplaty esli platjat, v lu4shem slu4ae raza v 2 menjshe,4em obeshali! V hudshem - ne platjat voobshe! Postojanno shtrafi. Devo4ki dolzhni sami ubiratj magazini gde rabotajut, kazhdij denj menjajutsa to4ki, v boljshinstve mest otsutstvujut tualeti. Da i tehnika ustarevshaja! A direktor firmi - starij aferist, urod!

Falck Apsargs -

L'dzu apdomājieties, nēejiet strādāt uz "Falck", pilnīgs bardaks uzņēmumā. Čakarē klientus, un savus darbiniekus! Teikt, kas tur notiek nevaru, materiālā atbildība pēc līguma punkta tādaun tāda. Ļoti neparasti augsta summa.Apdomājieties. Sola jau daudz, bet pat algas nevar laikā izmaksāt, kur nu vēl cik paliek pāri no tās algas, kas paredzēta līgumā, uz pusi mazāk izmaksā!!! Un velk un velk garumā....

OMAR -

Firmai divas filiāles, viena Vecmīlgrāvī, otra Mangaļos.Negodīgs darba devējs, kurš maksā minimālos nodokļus, plus liek strādāt garas stundas, maksā grašus.Atvaļinājuma naudas nav, darba apstākļu nav.Klientiem nesit čekus, vai pareizāk sakot, neļauj sist čekus.Esiet uzmanīgi!!!

Stylebeat -

Nikogda ne idite rabotatj v etu dibilnuju firmu,vot rabotala ja po4ti god,vsju rabotu vipolnala horo6o vsegda otnosilasj ko vsem otli4no,no kogda napisala zajevlenije ob uhode na6a dibilka bugalter OLGA viplatila sovsem malo,na.....i tak mozno skazatj,ona takaja S..A OLGA,da vse oni tam takije D.......I.

rabota v anglii -

Milie rebjata!!!! Glavnij sovet-ne svjazivajtes s nasimi v anglii,kidajut,trebuhyt deneg za pomosh v ustrojstve na davotu,pri nahozdenii zelja i voobse za ljubuju pomosh.Nschjet National insurance number,oficialnogo razresenija na rabotu,otkritija schjeta v banke,agenstv po trudoustrojstvu-BESPLATNO.Nikomu ne doverjajte,osobeno nasim,opjat ze. I ne tolko s Latvii,vsem evropejcem,poljakam i t.d. Mogu posovetovat firmu,sama ezdila,ne platila ne zasto,ofarmlenie,pereljet,nacjevka v...

mājai un būvei -

Neejiet tur strādāt,tur šefs tāds Mareks nemaksā algu,mani uzmeta uz 300 ls.Seju viņam vajag sasist!

Vezir -

V etoj firme razvodjat po polnoj programme!!!Kogada uvolnjaje6sja,ne hotjat platitj polnostju zarplatu,nuzo begatj za svoimi denjgami po vsemu gorodu,a kogda zvoni6,prosto kidajut trubku!!!Dev4onki!ne viditesj na ih galimij razvod!Horo6ej zarplati vi tam ne uvidete,tak je6jo i vi4tut kogda samim(na4aljstvu) deneg malovato!!!Tokogo nahaljstva ja je6jo ne videla!V bolj6enstve magazinah-POLNAJA ANTISANITARIJA!!!ne vodi,ne tualeta!!!O rabotnikah voob6e ne zabotjatsja!!!Po dogovoru odna zarplata,a na ruki polu4ite naverno v dvoje menj6e!!!Razvodili!!!

ELTIS LAT -

Ne hodite na rabotu v etu skuperdaiskuju firmu. Vjacheslav nevospitannii ham.Ludei schitaet svoimi rabami.S oplatoi obmanivaet.Ne firma a prohodnoi dvor.Kazdii mesac prohodit cherez nee po 10-15 chelovek.Obeschaet zolotie gori ,no kogda nachinaesh' rabotat' hamit grubit .Ochen' plohoi chelovek odnim slovom.

Konkas -

LJUDI! Ne hodite tuda rabotatj! S zarplatoj kinut! Prichjem celij mesjac budut uverjatj chto vsje otlichno - luchshe ne bivaet, toljko so dnja viplati zarplati nachinajut tvoritjsja chudesa!!!!!!

valera svetlov -

gospoda svarschiki,derzitesj ot nevo podalse.eta hitraja,rizaja morda vas objazatelno kinet.kogdato on rabotal v vaarsts,sejcas v alpex.variantov kidanija mnogo.jesli ultrazvuk v vase otsutstvije-objazatelno brak,opresovka-tec,deneg poka net,dengi budut potom,ja vas neobizu.eta gnida rassekaet na cernom merse.

service usa -

Janus -

vsjo 4to piwut pro Anus pravda. budu vspominat kak strawnij son. tolko galko horowih ljudej kotorije tam es4jo ostalis :O(

BETA Telecom -

Šajā uzņēmumā pat sekretāre ir spiesta pildīt montiera pienākumus. Algas tiek maksātas aploksnēs. No algas atvelk mistiskas naudas summas.

ARNA FOOD -

Nesen stradaju tur par oficanti! Algas sola normalas bet izmaksa tadu algu kura krietni atskiras no ta kadu jums solija parrunu laika! Pietiek vien ka visu laiku staiga neapmierinats jaunais menedzeris Raivo.Darbiniekus dzen ta ka sunus!Vinam visu laiku kaut-kas nepatik! Es ari ieteiktu Arna Food administracijai izvertet vina atbilstibu ienemajam amatam!

Suurtuki -

Jaa-piekritu tam, kurs rakstija, ka par algu SUURTUKI smaucaas. Man ari teica 140 UZ ROKAS, bet velak izradijaas, ka tikai 110 LS!

Baltaleks -

Vini ir krapnieki! Vini man teica, ka piedavaas menedzera darbu, bet ir jaiziet parbaude. Es "izgaju" so parbaudi-man vajadzeja pardot preces UZ IELAS(!!!)cilvekiem! Tacu, tad man teica, ka menedzera darbs ir "BEIDZIES"(!!!), un, ka es varu but TIKAI pardevejs uz ielas! Un maksatu smiekligu mazu algu! Ta ka neticiet-viniem nav menedzera, kraveja, ekspeditora darba vietas-bet gan tikai viens amats-letu, nekvalitativu mantu pardevejs uz ielas! Uzmanietis no viniem! Viniem ir 3 ofisi: 1.) Maskavas ielaa 2.)Dzirnavu, 3.)Hipokrata ielaa(bernudarza teritorijaa). Sutiet vinus ...!

Elko Vecriga(Elko Latvija) -

Neejiet stradat uz Elko Vecriga(ka ari uz Elko Latvija utml.-viniem ir daudz filialu) -tur maksaa nevis par to CIK tu izdari, bet par to KADS tu esi. Ja tu nerunaa preti-tev maksaa vairak! Katram noliktavas darbiniekam maksaa dazadu algu-bet pienakumi vieniem visiem ta ir VIENADI!!!! Vienam maksa 150Ls (uz papira), a otram 250Ls (uz papira)! Vispar ja esi jauninais, tad tikai tev ir jastradaa(!!!!)-vecie darbinieki sez pie datora un skataas, cik smuki iznak no printera pavadzimes vai ari spelee...

Baltaleks -