Mārītes Foto Kompānija

Kategorija: Māksla / Daiļrade  •  Foto
Sociālie tīkli:

Mārītes Foto Kompānija - Sūdzības un atsauksmes

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss, neprofesionalitāte

Slikts serviss, neprofesionalitāte Esmu pilnīgi neapmierināta ar foto kvalitāti un fotogrāfu darbu! Bildes ir šokējošas. Pirmkārt, kvalitāte ir diezgan slikta. Sejas ir izkropļotas, kā arī krāsas neatbilst realitātei! Otrkārt, ir izmantoti neatbilstoši profesionalitātei atribūti. To starp, lētākās taburetes, kuras bildēs uzreiz iekrīt acīs (varbūt varētu uzmest virsū kaut kādu audumu?) . Arī fona audums ir "grumbains" un pilnīgi nav izgludināts. Izmantoju šo foto kompāniju jau ne pirmo gadu, un katru reizi sastopu daudz trūkumu. Tie parāda darbinieku neprofesionalitāti un nekompetenci!

Ez Ezevika18 29.11.2017
Komentāri 3 Foto

Mārītes foto studija - Bilžu apstrāde

Bilžu apstrāde Saņēmu draugu foto un tur ir pārspīlēti lielas galvas uztaisītas (piemēram, manam draugam Reinim) un visiem pumpas noņemtas. Man pat ūsas norediģēja. Esmu šausmīgi sašutis, jo ūsas ir mana atpazīšanas zīme. Ainava vispār kaut kāda dīvaina - 3 jūrnieki meža vidū, viens ar trompeti rokās, otrs sēž ar stacionāro telefonu, trešais vienkārši slaistās apkārt. Kārtībai jābūt!!

Mārītes foto kompānija - Darbs un darba līgums

Darbs un darba līgums Šausmīgi! Piesola pilnas ausis un paņem uz pārbaudes laiku, bet tad, kad sāku runāt par darba līgumu, vairs neko nezin, un attaisnojas, ka firmai ir maz pasūtījumu, tāpēc mani pakalpojumi vairs nav nepieciešami! Labi, ka mans pārbaudes laiks ilga tikai nedēļu, jo patstāvīgi uzstāju uz darba līgumu, un jo vairāk to prasīju, jo vairāk mainījās attieksme pret mani un mana nepieciešamība uzņēmumā! Esiet ļoti uzmanīgi ar šo kompāniju un tās vadītāju!

Bo Booom 20.01.2014
Komentāri 0 Karjera / Darbs

Mārītes foto kompānija -

Neejiet strādāt uz Mārītes foto kompāniju! Viņi sola lielas algas un izdevīgus darba nosacījumus, taču pirmos trīs mēnešus pat nedod darba līgumu un neko nemaksā!