Mārītes Foto Kompānija

Mārītes Foto Kompānija SIA
Adrese: Katoļu iela 31
Rīga
Latvia - LV-1003
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67245679
+371 29458538
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Māksla / Daiļrade  •  Foto
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

13%
Sūdzības
8
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Mārītes Foto Kompānija - Sūdzības un atsauksmes

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss Такие компании не должны оказывать услуги, если они не в состоянии их выполнить. Фотографии из детского сада ждём полтора месяца! Это невообразимо долго! В прошлый раз приезжала другая фирма, так фотографии были готовы за 2 недели, и замечательные фотографии! С Marites foto надеюсь больше не столкнёмся в будущем.

J Jada 01.12.2020
Komentāri 1 Foto

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss Не пойму почему ещё с этой компанией не отказываются работать, который год наблюдаю, что в сад приезжают молодой и старый мужчина (фотографы) , и ни разу не улыбнуться даже ребёнку, детям которых фотографируют, вечно не довольные и не отзывчивые, фотографируют быстро и фото не хотят показывать, фоткают на от»епись. Рожи кирпича просят! Им с детьми работать вообще нельзя! А тут ещё и целый месяц прошёл, как мы не можем войти в сайт просмотреть фото, которые нафоткали, а там ещё и ждать когда...

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss No mārītes foto kompānijas saņēmu nekvalitatīvās bildes. Pieprasīju izlabot visu haltūru, viņi pārtaisīja, bet arī zemā kvalitātē. Pielikumā pa kreisi ir tas, ko saņēmu no sākuma (mana pretenzija bija šāda: tumša bilde, dzeltens krekls, dzeltens bērns, dzeltenīgi pelēkais fons, asuma nav) . Otrā un trešā bilde ir mārītes foto kompānijas atbilde uz manu pretenziju - pārtaisītas bildes (tagad krekls ir balts, bet ar "traipiem" un asums griež acis) .

A A25 11.09.2020
Komentāri 2 Foto

AtrisinātaMārītes foto kompānija - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Februārī bija bērniem fotografēšanās pii. Līdz 1. Martam bija jāveic pasūtījums www.mfk.lv, ko arī laicīgi izdarīju. Marta beigās sāku interesēties vai uz mūsu pii ir atnākušas bērnu bildes. Izrādās visai grupai bildes ir atnākušas, bet konkrēti mana bērna bildes nav. Aprīļa sākumā sazinājos ar mārītes foto kompāniju un nosūtīji veiktā maksājuma izdruku, solīja risināt situāciju. 03.04.2020 saņēmu e-pastu no Mfk pārstāves Agitas, ka bildes ir izsūtītas uz pii. 08.04.2020 sazinos ar mūsu Pii...

B Buma 15.04.2020
Komentāri 0 Foto

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss, neprofesionalitāte

Slikts serviss, neprofesionalitāte Esmu pilnīgi neapmierināta ar foto kvalitāti un fotogrāfu darbu! Bildes ir šokējošas. Pirmkārt, kvalitāte ir diezgan slikta. Sejas ir izkropļotas, kā arī krāsas neatbilst realitātei! Otrkārt, ir izmantoti neatbilstoši profesionalitātei atribūti. To starp, lētākās taburetes, kuras bildēs uzreiz iekrīt acīs (varbūt varētu uzmest virsū kaut kādu audumu?) . Arī fona audums ir "grumbains" un pilnīgi nav izgludināts. Izmantoju šo foto kompāniju jau ne pirmo gadu, un katru reizi sastopu daudz trūkumu. Tie parāda darbinieku neprofesionalitāti un nekompetenci!

E Ezevika18 29.11.2017
Komentāri 3 Foto

Mārītes foto studija - Bilžu apstrāde

Bilžu apstrāde Saņēmu draugu foto un tur ir pārspīlēti lielas galvas uztaisītas (piemēram, manam draugam Reinim) un visiem pumpas noņemtas. Man pat ūsas norediģēja. Esmu šausmīgi sašutis, jo ūsas ir mana atpazīšanas zīme. Ainava vispār kaut kāda dīvaina - 3 jūrnieki meža vidū, viens ar trompeti rokās, otrs sēž ar stacionāro telefonu, trešais vienkārši slaistās apkārt. Kārtībai jābūt!!

Mārītes foto kompānija - Darbs un darba līgums

Darbs un darba līgums Šausmīgi! Piesola pilnas ausis un paņem uz pārbaudes laiku, bet tad, kad sāku runāt par darba līgumu, vairs neko nezin, un attaisnojas, ka firmai ir maz pasūtījumu, tāpēc mani pakalpojumi vairs nav nepieciešami! Labi, ka mans pārbaudes laiks ilga tikai nedēļu, jo patstāvīgi uzstāju uz darba līgumu, un jo vairāk to prasīju, jo vairāk mainījās attieksme pret mani un mana nepieciešamība uzņēmumā! Esiet ļoti uzmanīgi ar šo kompāniju un tās vadītāju!

Mārītes foto kompānija -

Neejiet strādāt uz Mārītes foto kompāniju! Viņi sola lielas algas un izdevīgus darba nosacījumus, taču pirmos trīs mēnešus pat nedod darba līgumu un neko nemaksā!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes