Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Pirmkārt, neatnāca nekāds info par to, ka bildes ir iespējams pasùtīt. To uzzināju vien tad, kad dēls paziņoja, ka klasē bildes jau ir izdalītas. Tad nolēmu noskenēt to kodu - pēkšņi uz e-pastu saņēmu vēstuli, ka bildes iespējams iegādāties. Priekš kam tad uz Lapiņām bija jāraksta e-pasts? Bet nu labi, nekas jau nav nokavēts. Pasūtīju pati. Rakstīts, ka bilžu izgatavošana parasti aizņem 7 dienas, ja vairāk pasūtījumu, tad ilgāk. Nu jau ir pagājušas 3nedēļas un nekādas ziņas nav. Uzrakstīju epastu. Ja tuvākās dienas nebūs atbilde, vērsīšos ptac. Nav normāli, ka uz dažām bildēm jāgaida tik ilgi. Ceru, ka nākamgad skola izvēlēsies citu komersantu.

29.11.2022

G Gulbenietis 29.11.2022

Sen jau tiek runāts netā, ka vadībām atlec labums, ja sadarbojas ar mārīti. Citādi, kā paskaidrot, ka cena ir liela, kvalitāte ne visai, bet kā Rīgā, tā provincē dzirdi tikai mārīti. Runa iet gan par skolām, gan bērnudārziem.

M Minna2018 29.11.2022

skumji. Tikko saņēmu atbildi - mans pasùtījums stāv rindā uz druku. Nākamnedēļ sašķirošot un tad došot ziņu... Nākamnedēļ jau būs mēnesis :(

K Kristina Mira 03.04.2023

Tikko ar to pašu satiekos...neviens neko neteica ka jau var sūtīt bildes , kaut kā pati atcerējos ,domāju japaskatās ...a ja jau var sūtīt 😅 bet visur klusums , otrs kārt esmu šokā ka piedāvā digitālās bildes ielādēt un tā summa ir tikai par vienu bildi , kas no citas firmas bildes sūtīju citām bērnam ...tur bija, ja pasūtīt uz summu vairāk par ... Tad ielādēt bildes bezmaksas un visas . A šeit tāds bizness 😬uz bērnu vecākiem ...