Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Fotogrāfijas ir briesmīgā kvalitātē, cilvēks uz foto izskatās savādāk nekā dzīvē. Kā arī tās bija jāgaida apmēram 2 mēneši. Precīzāk sakot, man bildēs īsti nepatīk tas fakts, ka ādas krāsa izskatās šausmīgi, arī bildē cilvēkam nogriezts plecs! Un man vēl par šo ir jāmaksā nauda? Es varu daudz labāk sevi nobildēt ar sava telefona palīdzību. Neisaku nevienai iestādei sadarboties ar šo kompāniju, foto ir tiešām briesmīgā stāvoklī. Gribētu arī atzīmēt to, ka fotogrāfs bija kaut kāds dusmīgs un neapmierināts, kas sabojāja garastāvokli! Ļoti žēl, ka man gada beigās, kā arī manā izlaidumā ir jāsaņem tāda *****!

13.06.2022

V

varēji pati sevi bildēt, neesi jau nekāda modele, lai speciāli fotogrāfu sauktu.

Good Intentions 14.06.2022

FOTO studijā!