Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Bildes šausmīgas! Vai tiešām fotogrāfi neredz kā izskatās bērni? Pagājušo gadu dārziņā bija cita kompānija, kuri bildēja - bildes bija skaistas. Šeit, ka ieraudzīju bildes - skolotāji un bērni izskatās pēc "Zombijiem". Fotogrāfs tak redz kā bērns izskatās kamerā! Visi izskatās kā "cietumā" nosodīti. Šī nav pirmā reize, kad sastopos ar Mārītes kompāniju. Dēlam skolā arī bija ( pirms 4 gadi) - nekas nav mainījies diemžēl. Bildes šausmīgas. Neiesaku nevienai izglītības iestādei izvēlēties šo kompāniju.

31.10.2023

I IngaT13 02.11.2023

Pilnīgi piekrītu,šogad fotogrāfijas ir šausmīgas, fotogrāfs neredz ko filmē?Ka uz konveijera,lai tik ātrāk nofoķēt.Bērnam uz foto pliks vēders vai nevarēja bērnam pateikt vai skolotājai?Man būtu kauns sūtīt tādas bildes vecākiem.Un vēl tādu naudu plēš par tādam foto,šogad vnk nav ko pasūtīt,nē mazajam bērnudārza,ne vecākajam dēlam,jo foto šausmīgas.
Pagaišgad bija cita firma,bija foršas bildes.