Lagos B

Neiesaistieties nekādos darījumos ar firmu LAGOS B.Tur sēž tāds Aleksandrs uz Stabu 42,kurš sūta strādāt uz ārzemēm.No savas un paziņu pieredzes.Aizsūtīja uz Zviedriju,ne tur darbs,ne kur dzīvot.Sagaidīja kaut kāds cilvēks un aizsūtīja,pirms tam vēl vairākas stundas bija jāsēž uz ielas lietū,uz kaut kādiem laukiem,kur liek vergot bez maksas un pēc tam paši nodot policijā kā nelegālos darbiniekus.Naudu atgriezt Aleksandrs netaisās un uz telefona zvaniem atbild sieva un saka,ka slims.Priecīgi esam,ka vispār tikām mājās.

V v 08.12.2004

Pilniibaa piekriitu,man taapat sanaaca ar Portugaali un shiis firmas iistais kantoris ir Lietuvaa shauljos.

M Magnuss 19.10.2007

Shi firma tikai reklamejas ar nosaukumu Lagos B, bet kad tiek kartots ligums tad uz liguma izradas ka tu sledz ligumu ar citu firmu "Alkantra", varbut daudziem tas ir pie kajas, bet ziniet, ka pirms kada laicina shi firma jau gaja uz aatro likvidacijas procesu. Jaa un tas cilveks tiesham staadaas priekshaa ka Aleksandrs tikai kad vinam paprasa paradit kadu apliecinoshu dokumentu izradas ka vinsh nenesajot pasi lidzi. Pat nevienu kreditkarti nevareja paradit kur butu pieminets vina vards Aleksandrs, tapec vinu var saukt arii par Jāni! :) Bet ziniet darbs beigaas tomer bija un ir arii shodien, tikai viss tika nokartots ar taadu kaa pabiedeshanu, bet citiem token neiesaku ar vinu sapiities. Buus ziepes. Lai jums veicas.

M Magnuss 19.10.2007

Drusku sajaucu, gribeju teikt, ka reklameejas ar Alkantra nosaukumu, bet kad sledz ligumut tad ir ierakstits Lagos B, kam ir uzsakts atras likvidacijas process. Sorry!