"Work and employment centre"

Latvijaa liidz ir nosleegts liigums, tiek iedots it kaa darba deveeja telefonanr. Anglijaa, sazvanot tur tiesaam atbild reaals cilveeks, kas apstiprina, kabuus darbs viesniicaa un ka vins muus sagaidis un paraadiis visu. Diemzeel kadnauda par pakalpojumu ir samaksaata un esi izkaapis lidostaa Anglijaa, tevineviens negaida, uz telefona zvaniem neatbild, bet kad beidzot atbild tadpasaka lai gaidam, taatad jaareekjinaas ka vismaz 2 stundas ir jaagaida. Kadbeidzot vins ieradas pavadiija muus uz hosteli, bez elementaaraam sanitaaraam vajadziibaa, nu nekas nodomaajaam taa ir tikai viena nakts... Naakamajaa dienaaliidz 18 vakaraa nogaidiijaam kaut ko nesaprotamu kaut kaadaa ofisaa, mums nekonepsakaidroja ne kur straadaasim, ne kur dziivosim, tad ieseedinaaja businjaaun veda it kaa uz dziivesvietu, tikai beeda taa ka maajas uz kuraam muusaizveda izraadiijaas paarpildiitas un zvanot siis firmas agjentas probleemasrisinaasana netika veikta, atskaneeja atbilde ka ofiss ir aizveerts un vinsnevarot paliidzeet... Pasu speekiem pierunaajaam soferiiti lai vins muusmeegina kaut kur iekaartot, taa teikt piekukuljojaam vinju un vins aizveda muuspie saviem pazinjaam, paldies cilveekiem kas nav vienaldziigi...Naakamajaa riitaa noskaidrojaam kaa tikt uz Hilton viesniicu Getwickaa kur mumsit kaa bija jaaierodas darbaa,kas arii nebija patiesiiba,jo darbu mums neviensneiedeva, pateica ka netiekam njemtas....Tas taa iisumaa, lai vienkaarsi vairaak citiem cilveekiem nenaaktos ciest topazemojumu, badu, dziivi uz ielas kaa izcietaam mees. Katraa zinjaa "Work andemployment centre" paslaik ir licence darbaa iekaartosanai, tacu mees ciinamieslai tas taa vairs nebuutu.

O olga 28.09.2007

Aiga, kogda mne denjgi vernjesh?

S Sergejs 06.04.2009

man caur sho firmu viss bija labi, aizbraucu uz Angliju un straadaaju par viesmīli viesniicaa, bez nekaadaam probleemaam, darbu arii aatri atrada, peec paaris dienaam jau bija divi piedaavaajumi.