Putnu Fabrika Ķekava

Neejiet strādāt uz Ķekavas broileru veikaliem!!!Tur liek strādāt kā vergiem,attieksme pret darbiniekiem ir kā pret kājslauķiem,algas normāli nemaksā,liek strādāt virsstundas un par tām protams arī nemaksā,priekšnieki no tirdzniecības neko nesaprot un tēlo tikai gudrus!Neiesaku nevienam nokļūt tajā murgā!!!!!!!!

č ČaksLevits 01.06.2008

Nepiekrītu.Es dzīvoju ķekavā.Mana tante un paziņas tur strādāja un tas ir absurds.Tas nekāds nav bijis.

I Ilze 30.12.2010

Kā jau visur arī tur ir visādi cilvēki, dažādi ierēdņi, nelikumību pietiek, un ar darbiniekiem izrīkojas pēc sirds patikas, tas tiesa...varētu turpināt un pieminēt arī daudz faktu, kas par to liecina, bet lai nu tas paliek uz viņu sirdsapziņas...palieku pie pārliecības, ka viss dzīvē atgriežas, gan labais, gan sliktais, gan jau katrs saņems pēc nopelniem, es esmu tiešām pateicīga personāl daļas vadītājai, kas man palīdzēja vismaz visu naudu saņemt, ko daudzi tur nesaņem, Laimīgu Jauno gadu visiem
vārds nav reāls, negribu, lai šeit to vazā

V Vistudresētājs 19.05.2011

Izskatās, ka Čaks Levits ir no putnu fabrikas galvenā kantora, ka aizstāv :D Jo neviens cits, kas tur strādājis, neko labu par šo iestādi jums nepateiks :)