www.sudzibas.lv Putnu fabrika Ķekava Nelaipni strādnieki

Putnu Fabrika Ķekava - Nelaipni strādnieki

Šodien bija mana pirmā un pēdējā darba diena. Esmu atbraukusi uz Ķekavu no Latgales, strādāt uz putnu fabriku, jo Latgalē ar darbu tagad ir pavisam švaki. Es nespēju ienākt darba telpā, kad man uzmetās virsu, dēļ taā ka esmu ar skropstām un auskariem. Kliedza virsu, ka es esot “ciganka”! Auskari ir ļoti smalki un visai nepamanāmi, bet zeltu tā sieviete ieraudzīja uz reiz.. Tad es vēl nesapratu, kas par joku …. Tur strāda lielāko kārt cilvēki, kuriem dzīve ir dirsā, bez zobiem īsāk teikt alkači. Es pildīju savu darbu precīzāk, ne kā pārejas, man Saka uzbrukt uzreiz virsū. Sieviete man lika noņemt zelta auskarus, bet pārejas strādāja ar tiem. Redzot, ka es esmu uzkopta un ar pilniem zobiem, manuprāt tā bijnšķaudība. Es strādāju svaros, tad tā sieviete pienāk man virsū teicot krieviska ka esmu конченая дура, pārbaudot ne manu kasti. Es mēģināju to pateikt daudzreiz, bet cehā ir ļoti skaļi un es mēģināju pateikt skaļāk un tad pats interesantākais … tā ingūna laikam brigadere uzrzirdēja to ka es gandrīz bļauju, jo tā nedzirt ko es saku, bet pašu galveno domu nav bijusi dzirdējusi. Viņa sāka man di*** virsū un bļaut, es nokliedzos lai tā man ne bļautu. Ingūna man iesita ar elkoni pa vēderu un iemauca ar kasti 👍👍👍
ja jūs esat smuka un jauna sieviete, nenāciet tur strādāt, dēļ skaudības jūs aprunās un virsū sitīs

05.12.2023