Apati

Šausmīga firma. Jāstrādā par trijiem, algu, labākajā gadījumā, maksā reizi divos mēnšos un tad ne visu. Pusdienas pārtraukuma nav. Ir tikai normāli, ja direktore Milēna Saukāne darbinieku nosauc par stulbeni, idioti, govi vai tamlīdzīgi. Pēc aiziešanas no šīs firmas - nodokļu grāmatiņu nav iespējams saņēmt un par pēdējo algu nemaz nerunājot.

D Dace 30.03.2009

Bikšu šuvēja Milēna Saukāne ir drausmīgs cilvēks. Viņai nav nekādas saprašanas par etiķeti. Pret saviem strādniekiem izturās augstprātīgi, rupji, apsaukājot, kliedzot. Krāpj strādniekus, melo viņiem, kā arī nemaksā algu. Jāstrādā pa velti, kā tas ir bijis manā gadījumā. Klientus aiz muguras noliek, savus solījumus nepilda. NEKAD nesaistaties ar šo niecīgo cilvēku, nestrādājiet APATI profi veikalā, jo par savu labo darbu saņēmsiest tikai rupības, pazemojumus no Milēnas. Šī sieviete ir īstā ragana, cik laipna un laba tā neizskatītos intervijas laikā. Kā arī šī sieviete pieņem darbā kā pašnodarbinātos, jo tādējādi, tā var ieekonomēt uz nodokļiem. Jums nav nekādas izdevības: atvaļinājums nav apmaksāts, alga nav pastāvīga. NEEJIET TUR STRĀDAT!!!

E Edgars 22.05.2009

Laba konkurentu Antireklaama... :) Tikai taada antireklaama rada pastiprinaatu interesi par sho uznjeemumu, cilveeks grib paarliecinaaties, paskatiities utt. Cik man ir bijis sakars ar sho uznjeemumu, tad neko sliktu nevaru pateikt. Un jaa, te kaads ir aizmirsi spar Civilprocesu un Kriminaalprocesu. Tas taa, viela paardomaam...

Z Zane 04.06.2009

Neiet runa par konkurentiem vai par uzņēmuma mērķiem! :) Iet runa par uzņēmuma vadītāju MILENU SAUKĀNI, kura krāpj, melo un pazemo! Kura nemaksā algas par padarīto algu! Šīm cilvēkam agri vai vēlu viss nāks atpakaļ tribultā! :) Un lai labāk kāds cits padomā par Civilprocesu un Kriminālprocesu :) Jo daudzi tika piekrāpti... un algas tika neizmaksātas!

E Elīna 04.06.2009

Šai dāmai pietrūkst vīriešu uzmanības, tāpēc tāda attieksme meitenes :)

I Inta 04.03.2011

Var jau saprast šos cilvēkus, kāpēc tāds niknums - acīmredzot darbs nav veikts kvalitatīvi un cilvēks ticis atlaists. Un šī ir tā vieta, kur pēc tam izlikt savas dusmas un neapmierinātību.

Es pilnībā nepiekrītu šim apgalvojumam - strādāju uzņēmumā jau vairākus gadus. Jā, Milēna ir prasīga priekšniece - taču tā tam ir arī jābūt, lai spētu virzīties uz priekšu. Man ir labi kolēģi, labs atalgojums un prasmīga vadība.