Veikali un firmas

Teliamulicom, Baltcom Tv,Tehnoland, Nelss, Reaton, Lido dzirnavas,LMT, TELE2,LATTELEKOM, u.cNeejiet uz paarunam uz siem vekaliem un firmam , jo sajas firmas jau sen pienemti darbinieki un Jus tur nemaz negaida?!Vispopularaka atbilde,ko sanemsiet pa pastu vai ja vispar sanemsiet bus sada:Mes esam pievienojusi Jus musu datu bazei! Lidz ko bus iespeja mes Jus pienemsim!

E Edite 26.10.2004

"Mes esam pievienojusi Jus musu datu bazei!" ir netikvien ka popularaakaa, bet arii pieklaajiigaakaa! domaa, ka tevi nenjem darbaa, tad tur njem tikai pa blatam sarunaatos? spriezhot peec tava runas stila, nebriinos ka tevi nekur tolkam nenjem un peec paarbaudes laika atlaizh - nervozs, iedomiigs, parlielu pashpaarliecinaats, egoistisks, rupjsh un ar shauru redzes loku... man arii taadu darbinieku/koleegji nevajadzeetu! varbuut ir veerts to ceeloni sevii pamekleet, pirms vaino darba deveeju.

M Meitene 25.11.2004

Man arī atnāca tāda atbilde. BET! Pēc kāda liciņa man tomēr piezvanīja un piedāvāja darbu. CV tiešām glābājās datu bāzē. Par TEHNOLAND - es tur strādāju. taču kad sūtīju savu CV, saņēmu to pašu atbildi. Paņēma citu cilvēku. Bet tas cilvēks atrada citu darba viet jau pēc 2-3 mēnešiem. Un tad piezvanīja man. Tā arīes šeit strādāju. Nevajag ignorēt tādas atbildes. Jo daudz peklājīgāk ir atboldēt tā, nekā vispār neatbildēt.

T ttttttttttt 15.08.2006

...............

I inese 14.09.2006

Centies lūdzu neatgriezties šeit. Citi būs no tā tikai ieguvēji

Z Zināma 03.05.2007

Pilnībā nepiekrītu!Es strādāju Reaton vairāk kā 3 gadus.Atsaucos uz darba sludinājumu internetā,respektīvi bez pazīšanās!Pieteicos uz pārdevēja amatu,bet pēc pārrunām tiku pieņemta vadītājas amatam.Pa šiem 3 gadiem esmu pakāpusies vēl par vienu pakāpienu karjerā.Un alga man ir pietiekoši laba.

I Ingus 28.05.2007

Tas ir pavisam normāli, ja atnāk tieši tāda atbilde. Darba meklēšana zināmā mērā līdzinās laimes spēlei. Vienkārši aktīvāk jāmeklē darbs un ar nopietnu pieeju tam visam.

E endrju 29.08.2008

Nav gan bijusi saskare darba meklējumos tieši ar minētajiem uzņēmumiem, bet uzskatu ka, ja Tev vismaz atbild, tad tas jau ir ok. A ja neatbild neko vispār, tad pats nesaproti vai vispār ir saņēmuši Tavu pieteikumu!