www.sudzibas.lv AM Furnitūra Nepilda solījumus, atlaiž bez iemesla

AM Furnitūra - Nepilda solījumus, atlaiž bez iemesla

Neejiet strādāt uz AM Furnitūra. Solījumus nepilda, atlaiž bez iemesla, tiklīdz ievajagas darbu kādam radiniekam. Cilvēki un kolektīvs jau jauki, ciešas, jo darbu tik viegli nav atrast, bet īpašnieks - mazs smerdelis, kurš iedomājas, ka ir pasaules centrs.

I

U Uldis 29.02.2008

Absoluti meli.. darbinieku darbs tiesam tiek stingri uzraudzits.. bet ja labi strada, tad ari darbinieks sanem visu labako.. gan augstu atalgojumu, gan apdrosinasanu.. apmaksatas sporta aktivitates un daudz citus labumus..Nakas vien secinat, ka sludinajuma publicetaja nespeja paveikt savus pienakumus un taja vaino citus. Runajot par uznemuma vaditaju - tad sadu cilveku varetu gribet katrs uznemums..Kas man skita butiskakais stradajot AM Furnitura - vaditajs nedoma tikai par savu, bet ari par savu darbinieku labklajibu.

U Uldis 17.06.2008

Tu Uldi neesi gadijuma sapiedies rakstot tadu murgu??? Tiesi ta ari, ka ieprieks minets...

A Antoška 27.02.2009

uldi, ne visiem maksā nereālu piķi ne par ko, kā tas ir tavā gadījumā!!!