Reitings Internets

Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

Tallink - Biļļešu pārdošana internetā

Biļļešu pārdošana internetā Baigi sarežģīta jūsu biļļešu iegāde internetā, vajadzētu tā kā būt visiem piedāvāvājumiem pirmājā lapā, auto paketes, desmit procentu atlaides, biegās sanāk liels starpgadījums, vajadzētu visas lietas konfigurēt pareizi un normāliem cilvēkiem saprotami.

K kristaps 14.05.2009

IZZI - Sliktākie sakari pasaulē

Izzi. Ļoti bieži pazūd savienojums. Sazvanīt operatorus praktiski nav iespējams. Tas ir debilisms augstākā pakāpē. Tu sēdi bez interneta un ja tev nav tava koda (piem., ja tu zvani no darba un kods ir mājās), tad tu nemazām nevari parunāt ar operatoru vai nosūtīt viņiem ziņu. Agrāk man bija rajona provaiders un viss bija super: savienojums labs, sazvanīt varēja bez problēmām. Izzi - bija mana kļūda (noķēra mani uz to, ka piedāvāja izdevīgus nosacījumus). Man nerekomendēja ņemt šo Izzi, bet es neklausījos. Tagad es nerekomendēju nevienam ņemt Izzi

S Sergejs 13.05.2009

Jippii.lv - kaapeec?

kaapecc nejiet speele puuls un citas?

L laila 13.05.2009
Komentāri 17 Internets

MOBILāS IZKLAIDES - ķER VIEGLPRāTīGOS

Neuzķeraties dargie interneta lietotāji uz banerīšiem kur jautā jūsu tālruņa numuru un tad jūs saņemsiet spēles ar atlaidēm.Nepildiet IQ testus un pēc tam neievadiet savu talruņa numuru, jo no jums katru mēnesi novilks attiecīgu summu, manā gadījumā 1, 98. Jocīgi ir tas ka par šo pakalpojumu novelk naudu arī tādā gadījumā, ja es tās nolādētās spēlītes par šo smieklīgo naudu neesmu sev iekačājusi.Vai tad nav tā ka vispirms es ko ielādeju sev un tad noņem naudu par to, bet te par tukšu...

D Daina 07.05.2009
Komentāri 6 Internets

www.boomtime.lv - adminisracija neievero valsts valodu.

gandriz visi administracijas pazinojumi nak krievu valoda.

M mara 28.04.2009
Komentāri 2 Internets

Draugiem.lv - Profila bloķešana

Nesaprotu, kas par lietam!Piereģistrejos portala draugiem.lv un mani nobloķeja tipa par nepiedeniģo izturešanos pret citiem lietotajiem. Kut kads marazms. Nebiju ne feiks, ne nenodirsu nevienu un še tev.Manas acis tas portals ir smagi krities.

E elina 21.04.2009
Komentāri 43 Internets

Apollo - Apollo bezmaksas e pasts

Pirms lietot Apollo bezmaksas e pastu stingri padomajiet, jo viniem ir pilnigi pie kajas ja rodas kadas problemas.

IZZI - slikti pakalpojumi

sveika publika!!!ja ir iespeejams neizveelaties izzi pakalpojumus!!!internets zem katras kritikas!!!kad iesniedzu atteik$anos no interneta, man veel 20 dienas bija jaamaksaa!!!jo redz izzi nevarot mani aatraak atsleegt!!!piesleedz dienas laikaa bet atsleedz tikai peec 20 dienaam!!!izdeviigi ne!?!?!?!nopleest man gandriiz meene$a maksu tad kad to nemaz neveelos !!!

A aleksic 17.04.2009
Komentāri 2 Internets

MFL Serviss - Internets ar pārrāvumiem

Internets ar pārrāvumiem ar ilgām pauzēm! Man mājās nav iespējams vairs pastrādāt, jo interneta savienojums bieži nozūd! Zvanot uz apkalpošanas dienesta numuru vai nu nesavieno, vai pēc 2 signāliem met nost klausuli! Kas tā ir par apkalpošanu? Uz vietas ofisā kāds kādreiz atrodas?? Riktīgi ZB tas internets!

D Dina 12.04.2009
Komentāri 1 Internets

Most.lv - Apvainojums

Saņemot masveida spamu uz ēpastu, piereģistējos jaunajā portālā, skaistiem cilvēkiem, kā portāls pats sevi dēvē - Most.lv. Pēc instrukcijas ievietoju kvalitatīvas fotogrāfijas, kur izskatos ļoti labi. Taču admins fotogrāfijas, izdzēsa, pamatojot to ar instrukcijas punktu - ka fotogrāfijām jābūt labā kvalitātē, un fotogrāfētajam "objektam" jābūt skaistam. Tākā esmu pārliecināts ka abiem šiem nosacījumiem manas fotogrāfijas atbilda, nekavējoties izdzēsu savu profilu no portāla. Tagad portāla veidotāji izmet milzu naudu reklāmai radiostacijās. Interesanti - kapēc? :)

P Pseido 05.04.2009
Komentāri 10 Internets

Com4tel - Līguma noteikumi

U menja bil provaider Spynet. Voobwe kosjakov ne bilo za 3 goda. Potom ih skupili Com4Tel. Prosili perepisatj dogovor. Pro4itav dogovor postebalsa prikoljno. S lohov, kotorie ih podpisivajut. Vi to ih sami 4itali? =) Dalee- bolee, to neta net, a s4eta prihodjat. To net pojavilsa, a s4etov uze 3 mesjac ne vizu. Zvonju na kontoru, tak kri4at net u nih takogo klienta. Blago dogovor starij- opla4ivatj posle polu4enija s4eta po po4te :-P

J Jurijs 01.04.2009
Komentāri 1 Internets

IQ tests - Ne par ko nonemta nauda

Milie, draudzini, neejiet saja portala http://www.pasaulesiq-quiz.com/?, sis portals reklamejas www.Youtube.com, seit it ka varat aizpildit intelekta tekstu, pec tam, lai uzzinatu rezultatus, Jums jaievada savs telefona numurs un pec tam parole, ko jums atsuta uz telefona numuru, ludzu ta nedariet! Pec tam uz Jusu telefonu sak nakt sms, ka varat pasutit Kluba Games 3D speles! Es tikai nesaprotu kada tam saistiba ar IQ testu Protams, jums par to ir jamaksa! Vai nu nonem no Jusu kredita vai ari...

A Anna 27.03.2009
Komentāri 25 Internets

Lursoft IT - Slikts Darba devējs

Agrāk tur darbojos. Nemūžam neiesaku iet strādāt uz Lursoft. Čūsku kantoris. Cik zinu, pat Krīzes laikā neviens tur nevēlās strādāt. Pastāv armijas variants kā - Djedovščina. Tukši solījumi. Vēlas iegūt kvalificētu darbaspēku par smieklīgu samaksu. Melo darbiniekiem. Pieļauj nepiedodamas kļūdas. Bļauj uz darbinieku. Demotivē darbiniekus. Paglābiet sevi no begtiem nerviem un sāpošas sirds - no tās vietas labāk iet ārā pa durvīm, nekā iekšā. Nenosirmojiet jaunībā!

M Margarets 26.03.2009
Komentāri 29 Internets

Tele 2 - Tele2 datu plāns Klasiskais

Tele2 datu plāns Klasiskais Jaunais ātruma ierobežojums pēc 10GB pārsniegšanas ir 128/128 Kb/s, kas jau ir pārāk maz, lai varētu normāli interneta radio klausīties vai spēli spēlēt. Nesmuki. Iepriekšējāis, 256/256Kb/s bija salīdzinoši nesāpīgāks.

P Pavels 19.03.2009
Komentāri 6 Internets

Interneta pakalpojumi - Nav iespejams partraukt noslegto ligumu

SIA “4NETS” SIA “EDAN” 67004444, 26818008 - Nav iespejams no 1.02.2009 partraukt noslegto ligumu. Nekadas reakcijas uz iesniegumiem un vestulem, kaut liguma termins sen beidzies, bet tiek sutiti gan pazinojumi, gan rekini par februari un par martu. Cik ilgi tas varetu turpinaties?

V Vladimir 17.03.2009

www.manaideja.lv - Krāpniecība

Princips ir tāds, ka šajā mājas lapā www.manaideja.lv jāpiereģistrējas caur sms vai internetbanku jāsamaksā 2 Ls, pēc reģistrācijas var sākt pelnīt naudu, taču kad sapelnīta ir izmaksājamā summa nekādas izmaksas nav!!! Kad uzrakstīju uz e-pastu [slēpt]@co.lv, ka neesmu saņēmusi izmaksu, beigās teica, ka pārskaitīs!! Bet nekas nav pārskaitīts!! Uzmanieties cilvēki nereģistrējaties šajā saitā, tā ir krāpniecība!!!

E elina 13.03.2009

AtrisinātaBalticom - Internets - liela vilšanās

Internets - liela vilšanās Pastkastītē man nonāca balticom reklāmas lapiņa, ka piedāvājot internetu ar ātrumu līdz 25 mbs. Tas nu gan man likās ļoti interesants piedāvājums, jo līdz šim lietoju līdz 10 mbs, un maksa bija tikai nedaudz dārgāka. Uzreiz pieteicu. Atnāca puisis, pieslēdza, noslēdzām līgumu uz 2 gadiem vēl ar akcijas noteikumiem. Bet sekoja liela vilšanās - interneta ātrums nepārsniedz 6-8 mbs.. Zvanīju uz ofisu un izrādījās, ka manā mājā diemžēl nav iespējams izvēlētais interneta ātrums. Bet līgumā ta...

L Liene 13.03.2009
Komentāri 13 Internets

AtrisinātaLivas - Почему я должен пользоваться вашим TV

Почему я должен пользоваться вашим TV Livas, уйдите с рынка пожалуйста. От вас одни проблемы. Забили собой весь Зепчик и не пускаете конкурентов. Почему я должен пользоваться вашим TV за 10 лат вместо такого же за 6 скажем у Baltkoma?

H hrensgory 28.02.2009

decoder.lv - Pirātisms

Šis internet portāls rupji pārkāpj autortiesību likumu, jo nodarbojas ar FILMU, MŪZIKAS, DATORPROGRAMMU un citu intelektuālo darbu pirātismu. Šos noziedzniekus jāsauc tiesas priekšā lai atbild par saviem nedarbiem.

J janis 25.02.2009
Komentāri 27 Internets

IZZI - Осторожно IZZI

Являлась 7 лет клиентом FAO (IZZI). В связи со сменой места жительства необходимо было срочно отключить интернет. В соответствии с пунктом в договоре, пришлось смириться с тем, что еще 1 месяц необходимо платить за услугу, которой больше не пользуешься. Заказным письмом было отправлено заявление о прекращении договора. В течение 5 дней мне должно было прийти подтверждение. А в ответ тишина... Через месяц получаю письмо-счет от Lindorff на сумму 175, 55 Ls (за модем, штраф за модем, счет за тот...

ю Юлия 23.02.2009
Komentāri 4 Internets