www.sudzibas.lv www.5santimi.lv Administracijas attieksme

www.5santimi.lv - Administracijas attieksme

Jauki lietotāji, bet administrācija diemžēl ierobežo...
Jau noteikums: "Par dubultu reģistrāciju tiek uzskatītas arī tuvu radu, draugu reģistrācijas, ja pirmais lietotājs ir bloķēts par noteikumu pārkāpumu." Tātad labāk nebūt rados un draugos ar nevienu no lietotājiem.
Jā, man bija noteiku pārkāpums, pārdevējam tika nodota info par atteikšanos no preces, bet diemžēl tas netika ņemts vērā. Tā mani bloķēja. Pēc mēneša mēģināju piereģistrēties atkla, mani nobloķēja bez jebkāda komentāra. Kad pajautāju, kas noticis, man atbildēja, ka nav ko pārkāpt noteikumus...
Tad, kad izteicu negatīvu komentāru, par to, ka pārdevēji cenšas izlikt savas preces lapā, pievilināt klientu, lai to pārdotu, tad poetnciālo pircēju vienkārši no administracijas puses nobloķē, kā arī tā draugus un radus nelaiž, man tika atsūtīta vēstule, ka mans komentārs ir bezsakarīgs... žēl, laba ideja, bet diemžēl slikts izpildījums. Tiešām žēl to cilvēķu, kas mēģina pārdot preces šajā portālā.

D

5 5santimi 06.10.2009

Paldies par reklāmu! Tik tiešām, www.5santimi.lv ir izsoles kurās netiek pieļautas nekādas krāpnieciskas darbības, kā arī darījuma nenokārtošana (tiek piemērots terminēts sods).

R RaimondaBerga 06.10.2009

Negribētu piekrist, jo noteikumi ir diezgan sakarīgi, lai izslēgtu, ka cilvēki saliek tirgošanā preces, piereģistrējas ar sava vīra/sievas datiem un ceļ mākslīgi cenu savai precei!
Tās taču ir izsoles nevis sludinājumi un godīgums tas ir pats svarīgākais šada tipa portālos.

Malači. :)

A Agnese 06.10.2009

Kaut kādai kārtībai un režīmam ir jābūt, lai pircēji/pārdevēji justos droši, darbojoties portālā, jo tomēr runa ir par personas datu atklāšanu un finanšu darījumiem, tā kā bez stingriem noteikumiem neiztikt... Bet par to, ka radiem un draugiem varbūt tikai viens kopējs profils, nepiekritīšu. Ja viens dzīvo Liepājā, otrs Zilupē, katram ir sava IP adrese, abi darbojas godprātīgi un, vēlams, viens otru ir nobloķējuši, lai "nejauši" neuzsolas kāda radinieka prece, tad kādas problēmas? :)

P Pingvīns 06.10.2009

5santimi ir labākais, kas radīts preču pārdošanai/pirkšanai internetā. Darbojos, šķiet, no gada sākuma, tāpēc redzu, kas notiek. Ar pārdošanu patreiz iet pagrūtāk, jo cilvēki grib labas lietas pirkt lēti, bet nopirkt var pašu velnu :) - reizēm tiešām par santīmiem. Patīk, ka visu laiku notiek sistēmas uzlabošana, administrācija uzklausa pārdevēju/pircēju ieteikumus ērtākam darbam 5santīmos, un ne tikai uzklausa, bet arī ātri ievieš jaunumus. Ar noteikumiem ir tā, ka, ja to nebūtu, te sāktos bardaks, krāpšanās utt., un 5 santīmi zaudētu savu kvalitāti, un uzstādītā augstā latiņa kristu. Noteikumi vienkārši ir jāpieņem, un kā jau katrā kolektīvā, kas faktiski ir arī 5santīmu kuplā saime, daļa var iedzīvoties, daļa - nē. Sveiciens visiem 5santīmniekiem!

L loriks 06.10.2009

Bet nevienu ar varu jau nespiež sajā saitā reģistrēties, nu ir tādi noteikumi, tad pieņem tos un darbojies vesela, nevajag censties piemuļķot parējos!
Dubulta reģistrācija ir tad, ja vairāki cilvēki reģistrējas no vienas IP adreses. Man ar meitu katrai ir savs profils un dažādas dzīves vietas un ticiet man, nu nekādi mani neskar viņas pārkāpumi un viņu manējie.
Esi godprātīga, nebaidies atzīt savu vainu un redzēsi, ka viss būs OK! Lielākā daļa šī saita dalībnieku ir tik jauki cilvēki, ka jau šī iemesla dēļ vien ir prieks šeit būt!

Z Zanda 07.10.2009

Es arī šo portālu apmeklēju jau gadu, esmu gan pārdevusi, gan pirkusi, un man ļoti patīk sadarbība ar portāla pastāvīgajiem dalībniekiem.
Protams, ir cilvēki, kas pamanās reģistrēties, piesaistīt savus radus un draugus, kas sola viņa izsolēs un mākslīgi paceļ cenu, pēc bloķēšanas reģistrēties vēlreiz ar citiem datiem un turpināt pārdot, tad nav jābrīnās, ka administrācijai rodas pretenzijas pret šādiem lietotājiem.

A Anita 08.10.2009

Lietoju 5santīmu portālu jau vairāk par 1.5 gadu - viss ir ļoti OK, tai skaitā arī sadarbība ar administrāciju!!! Izsolēs kārtībai ir jābūt (tā tas ir arī starptautiskajā izsoļu vietnē Ebay.com).
Ja sūdzības iesniedzēja vēlas ko iegādāties ar iespēju no pirkuma atteikties, būtu ieteicams lietot vienkārši parastu sludinājumu portālus kā ss.lv, reklama.lv u.tml.

I ina 09.10.2009

Esmu ši portāla apmeklētāja un lietotāja gandrīz jau no pašiem pirmsākumiem. Kārtībai ir jābūt un to nodrošina ši portāla saimnieki. Esmu gan pārdevēja, gan pircēja. Ļoti lieiska iespēja lēti nopirkt lietas sev un savien tuvākajiem, gan pārdot savas lietas. Priekš tam ir noteikumi, lai tos ievērotu.

G Gunta 11.11.2009

Mani nobloķēja tikai tāpēc, ka biju nepareizu pasta indeksu ierakstījusi... fui administrācijai! Sākumā nesapratu, kas par lietu, kāpēc tieku bloķēta, tad man atnāca no adm. dusmīga atbilde, ka man taču tas un tas nav pareizi!

5 5santimi 11.11.2009

Tas ir tik pat smieklīgi, kā žēloties uz CP, kad aptur par ātrumu! :)

G Gunta 11.11.2009

nevajag spamot :)

N n 11.02.2010

SUDS tas portals ira!!!

G Gunta 20.03.2010

Jā, tā lapa tiešām ir ..., es arī piereģistrējos un parādījās, ka nepareiza adrese, kaut pareiza bija!
Turklāt izsoles. lv daudz foršāka ir. TUR NAV JĀMAKSĀ PAR SAVAS PRECES PIEVIENOŠANU IZSOLEI!!! Tā kā padomājiet cilvēki kāpēc tērēt naudu tur kur, citur to pašu var par velti dabūt!!! ;) Un saka vēl ka krīze ir...

L Lizuks 29.05.2010

5santimi-labākais portāls, kur var nopirkt un pārdot visu, kas vajadzīgs šajos grūtajos laikos.Un, neizejot no mājām, neskrienot pa veikaliem.Ļoti jauki lietotaji, -ir izveidojies tiešām jauks un draudzīgs kolektīvs!! Runājot par administrāciju-cilvēki dara savu darbu, seko līdz, lai viss būtu kārtībā! Vienmēr izpalīdz ar padomu, ja kaut kas nesanāk vai ir neskaidrības.Esmu šajā portālā jau gandrīz gadu, neviens nebloķē, ja tu pats nekrāpies.Un, kura no izsolēm labāka-to katrs lemj pats.Nevienu aiz rokām iekšā nevelk!

J Jana Sale 18.09.2010

Aiz rokas jau nerauj, bet vaļā arī nelaiž, pat tad, ja sadarbība, jau pašā pirmssākumā neizdodas, pat tā īsti nepiereģistrējoties! Par komunikāciju ar potenciālo lietotāju, vajadzētu padomāt administrācijai! Bet ja ir nelokāma, tad visus noteikumus ar starprindiņām, lai izklāsta noteikumos, lai nerastos, nevajadzīga savstarpēja sarakste. Jā, man cepiens šodien, jo itkā no elementāras situācijas, līdzīgi kā Guntai, tika izpūst zīlonis, par šmaukšanos, negodīgumu. Tas man nepatīk. Ja jau tik GODĪGA lapa, kāpēc nav publiski pieejama informācija par īpašnieku, kontu ar kuru var būt iespējama sadarbība, pie kaut kāda veida pārbaudēm, lai pārbaudītu lietotāja informāciju pie reģistrācijas vai elementāri sadaļa kontaki, adrese administrācijai.

Lai veicas.

Z Zane 19.10.2011

Drausmīgs portāls, nekuir neko tādu vēl nebiju redzējusi.Pirmkart prasīt lai parāda pasi kad reģistrējies, tas ir nonsens.
Nobloķet jo ir aizdomas ka esi rados ar citu cilvēku kurš jau ir reģistrēts-vēl lielaks murgs.
Da lai vārās savā sūdu bedrē, ceru ka drīz nogrims savos sūdos:))))))

V varde 13.02.2013

Portāla adminstrācija tiešām maigi izsakoties ierobežo :( Piekrītu, ka noteikumiem ir jābūt, .bet jau divas reizes esmu nobloķēta nenoskaidrojot situāciju. Sanāk kka laikam pat internetsalonos jābaidās ieiet profilos, jo pasarg Dievs tur būs jau kāds reģistrējies. Raksta izsoles ar pareizo attieksmi, bet nu patālu no tā. Nepamatota, neattaisnota bloķēšana uzskatu ka ir mana cilvēktiesību pārkāpums vai arī varbūt savas pašcieņas celšana pazemojot citus