www.sudzibas.lv www.5santimi.lv reģistrācija/administrācija

www.5santimi.lv - reģistrācija/administrācija

Reģistrējoties, lasot noteikumus, nevar būt drošs, vai viss ir tā kā tur rakstīts (ir daudz starprindu) un to būtību var noskaidrot tikai tad, kad mājas lapas administratos jau atbild uz Jūsu privāto e-pastu. Tikai žēl, ka līdz tam jau esi sniedzis savu informāciju un pretī nezini ar ko turpmāk būs sadarbība...

Žēl, ka sanāca tāda sačakarēta sestdiena, bet ne viss ir zelts, kas spīd.

Piemēram:
1)Reģistrējoties norādot adresi pārbaudiet to pēc Latvijas Pasta sistēmas! Lai nerastos liekas problēmas ar personas datu korektumu! Un mājas lapas administrāciju, jo raksta arī pārmetumus! Un tūlītēja profila bloķēšana ir garentēta.

2)Ja pēc tam pārbaudīsiet/norādīsiet (jau pēc Latvijas Pasta sistēmas) korektu adresi, vienalga
Jūsu profils būs bloķēts saistībā ar noteikumu pārkāpumu.
permanent palūgts ieskaitīt kontā.

Tad jāpārskaita kaut kādas privātpersonas bankas kontā 0.05Ls ar mērķi apstiprināt reģistrētā lietotāja personību, kaut nekur mājas lapā nav informācijas par rekvizītiem un privātpersonu kontu (to saņem rēķina veidā) un lai sadarbība, varbūt, turpinātos (nezinu vai vēl nav šķēršļu, jo tālāk negribēju vairs iet sākās komunikācija ar administratoru e-pastā) veicama apmaksa. Kad pajautāju kāpēc jāpārkaita privātpersonas kontā, man administrācija atbildēja šādi copy past :"darījums nevar notikt ar www.5santimi.lv, jo tā ir mājas lapa. Darījums var notikt ar mājas lapas turētāju - šajā gadījumā fizisku personu (ari fiziska persona var veikt uzņēmējdarbību pašnodarbinātas personas formā)" nez kā, lai zinu, ka netieku apkrāpta, ka persona, kuras kontā pārskaitu ir īpašnieks? vai šādai informācijai nebūtu jābūt mājaslapā? Nu, ja jau par GODĪGUMU ir šī izsoles lapa. Un par principiem, 5santīmi + komisija, ko maksāju par pārskaitījumu vairs nav gluži 5santīmi.

3) Svarīgi, ja vēlēsieties pārtraukt sadarbību un vēlēsieties dzēst profilu TAS NAV IESPĒJAMS, to paredz Reģistrācijas un lietošanas noteikumi punkts: 1. Personas reģistrācija ir vienreizēja.
Apstiprināta profila reģistrācija dzēsta netiek. Tātad, ja reģistrāciju dzēst nevar un reāli šis profils nedarbojas un tas netiek, manā gadījumā netiks, izmantosts (dēļ administrācijas attieksmes), pat tā arī neuzsākot to lietot, dēļ vairākiem neskaidriem jautājumiem, kurus administrācija izskaidro pēc rēķinu izsūtīšanas un papild jautājumu uzdošanas, tad cik liela nozīme lapai no mana profila vārda? kādam nolūkam tas?

4) Sarunāt neko nevar, pat pēc lūguma administrācijai to nevar izdarīt un arī pēc mājas lapas noteikumu 6. punkta, kura iesākumā minēts copy past :"Jebkuras savstarpējās pretenzijas ir risināmas pārrunās". Tieši otrādi var saņemt pārmetumus.

5) Sazināties telefoniski ar administrāciju nevar (to uzzinu pēc reģistrācijas) kaut reģistrējoties savs telefons obligāti jānorāda un esmu norādījusi!

6) IZSOE, noteikt, iet uz urā, "vismaz šodien noteikt" JA VIDĒJI PATSTĀVĪGIE LIETOTĀJI IR 4-7 UN VIESI AP 10 (bet tie jau tā pat neko nevar, kamēr nav reģistrējušies).

Lai veicas šai "drošajai" mājas lapai ar anonīmo administrāciju un "pozitīvo" sakaru uzturētājiem e-pastā ar potenciālajiem lietotājiem!

J

Komentāri (5)

J Jānis 18.09.2010

paskatiijos, suuds ne maajas lapa, labaak turies no taadiem pa gabalu un viss buus labi.

B blusina 21.09.2010

vini gadienaa neprasa registreejoties personas kodu-konfidencialu informaciju??????

K Keita 23.09.2010

Tas viss ko vini dara ir prettiesiski!

Z Zane Zubareva 15.11.2010

Jana Sale - piedod, bet raksti pilnīgas muļķības! :)
Tā redz iet "Salēm", kad gribas šmukties un tikt nepieķertām! :)))

Lapa kā jau lapa - savi plusi, savi mīnusi - reizēm izdodas iegādāt ko patiesi labu. :)

Administrācijai žetons - par uzmanību "Salveidīgo ķeršanā"!

S Sanita 27.12.2010

Cik nu lielas muļķības piekrītu viņai, drīzāk šmaucas 5santīmi, jo tas nav reāli ja ģimene dzīvo vienā mājā un no vienas IP adreses nedrīkst pieriģistrēties citi mājas iemītnieki vai arī radinieki. Vienkārši pēc šī starpgadījuma tiešām kur paliek cilvēku tiesības.
Kā pārskaita naudu kredītam, tā uzreiz konts bloķēts, jo redz nav sūtīts no sava konta!
Kauns tādiem cilvēkiem, kuri izšmauc naudu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes