www.sudzibas.lv Draugiem.lv TOTāls sviests

Draugiem.lv - TOTāls sviests

kārtējā izsoles varētu teikt krāpniecība, tur var iegādāties kredītus, bet lai arī par kuru no kredītu daudzumiem maksātu, patiesībā saņemsi 1 kredītu izsolei, forši, piemēram pie sms kurš maksā 3Ls tu pasūti 6 kredītus, bet patiesībā tu jebkurā variantā saņemsi 1 kredītu, domāju šito kantori jāslēdz

F

V Viktors 14.09.2009

Nezinu kā ir pasūtot kredītus caur sms, jo caur banku sūtīt ir izdevīgāk, ar sms viena kredīta cena ir 0, 50 Ls, bet caur banku - 0, 30 Ls. Un pasūtot caur banku nekādas kļūdas nav pieredzētas.
Bet par krāpšanu gan jāpiekŗīt, jo ļoti bieži gadās, ka izsoles laikā pēkšņi vairs nevar nospiest nevienu pogu, un līdz ar to solīt. Tā man arī nesen gadījās, pie tam līdzko izsole beidzās, tā viss atsāka strādāt kā iepriekš. Šis atgadījums arī izskaidro gadījumus, kad daudzi cilvēki sola par vienu preci, bet pēkšņi ne no šā ne no tā izsole beidzas un neviens nesola, kā masu hipnozes ietekmē. Nu neticu, ka tā var būt, ar diviem cilvēkiem jā, bet ne gadījumā, kad izsole tikko sākas un tajā piedalās 20 cilvēku. Tā kā neuzķeraties kā es uz šīs shēmas, tur draugos aprakstā ir minēts, ka alabamā viss ir godīgi, taču tā nebūt nav!!! Es nezinu, vai tās ir kādas programmatūras kļūdas, vai tā ir paredzēts krāpt cilvēkus, bet lai nu kā kamēr tā notiek, nav vērts piedalīties šajās izsolēs!

V Vinnijs Pūks 14.09.2009

Viktor, bet kāda jēga viņiem būtu taisīt tā, lai pēkšņi vienkārši nevar solīt? Viņi paši taču ir ieinteresēti, lai sola pēc iespējas vairāk cilvēki tērējot pēc iespējas vairāk naudu. Ja nu vienīgi viņi apstādina pie kāda "savējā", kas galu galā arī iegūst balvu. Vai arī tas ir kāds "feiks" profils, kas balvu nemaz neiegūst, jo to balvu nemaz nav paredzēts kādam dot.

V Vieča 14.09.2009

To, ka sistēma tiek atsevišķos gadījumos īslaicīgi nobloķēta, par to es arī esmu dzirdējis. Turklāt esat ievērojuši vienu niansi. Piemēram, kad izsola kādu datoru... Ir gadījies, ka datoru, kurš maksā ap 700 latiem, notirgo pa nepilniem 20 latiem... Vai tad vairs nebija neviena solītāja??? Piemēram plaukstasdatoru HTC, kura vērtība ir 358 lati, šodien tika notirgoja par 9, 89 Ls. Vai tiešām neviens nespēja solīt vairāk? Taču citreiz (acīmredzot, kad sistēmai ļauj brīvi darboties) cena uzkāpj līdz 50% vai pat vairāk no veikala vērtības. Par to, ka parasts mirstīgais var šajā izsolē piedalīties un arī uzvarēt, nav šaubu! Tikai aizmirstiet, ka labu preci jums te atļaus nopirkt par dažiem latiem! Ja vien, protams, neesat kāds rads, draugs vai paziņa šiem izsoļu rīkotājiem... Tās ir tikai manas domas... Varbūt es kļūdos? Ja tā, tad atvainojiet un palabojiet!

D Delma 14.09.2009

Jāāā! Man liekas ka tās preces, drīzāk ir jau vecas, vai mētājās noliktavā, sasistas vai noputējušas! Padomājiet, vai tiešām dos pa 20 ls, 700 ls vērtu datoru? Protams kad nē! Noteikti kautkur sasists, un nocenota prece! Mētājās, neviens nepērk, naudu edabūn... Ja nepirks, tad pa 10 ls, iedos tādu, jo labāk 10 ls, nekā necik! Bet šis alabama, iegūst lielākus ieņēmumus no solītājiem! Viņi jau peldas naudā, tāpēc arī liek datorus pa 700 ls, kuri stā noliktavā nekam nevajadzīgi! Nocenoti arī. Jauki

V Viktors 15.09.2009

Vinnijs Pūks, redzi, Tu jau pats arī atbildēji uz savu jautājumu.
Otrs variants, ka viņiem tur ir "jēla" programmatūra - kā nekā alabama atvērās nesen, un jaunam projektam visādas ķibeles var būt, kamēr napanāk normālu darbību. Tikai saproti - negribās par viņu kļūdām ar savu naudu atbildēt. Starp citu viņi atbildēja uz manu pretenzijas vēstuli šādi:
"Sveiki!

Jūsu aprakstītajai situācijai var būt vairāki iemesli:

* interneta pārlūks ko lietojat,
* Jūsu interneta pieslēgums, kurā var rasties īslaicīgs signāla pārāvums
* kāds cits tehnisks iemesls

Paldies par ziņu, mēs sekojam un sekosim līdzi mūsu izsolēm, un cenšamies nepieļaut tehniskas nepilnības.

Ar cieņu,
Laura"

Bet par Vieča komentāru - tas HTC plaukstdators tik lēti aizgāja tāpēc, ka tajā laikā draugiem.lv vispār nokārās uz kādām 20 minūtēm un tur pat nebija iespējams ieiet. Arī nākamā prece paspēja pa to laiku aiziet pēdējās likmes turētājam.

L Linda 18.09.2009

tur jau ir tā lieta, ka viņi to 700 Ls vērto datoru atpelna! jo katrs solījums palielina preces cenu par 0.05 Ls, a reāli no cilvēka paņem 0.30 Ls! viņiem anāk reāla peļņa uz katru preci! man jau liekas, ka tā ir ļoti laba ideja kā nopelnīt! un cilvēkiem ir brīva izvēle vai tur piedalīties vai nē!!!

p.s. pats dabūju tur kompi un neesmu ne rads, ne draugs viņiem.

J Janka 01.10.2009

7.6.5.4.3. izsole beigusies. tas daudz ko iszsaka ja pirms tam bija 7.6.5.4.3.2.1 izsole beigusies

S serij 03.10.2009

Arī man bija divi gadījumi, kad pirms izsoles beigām taustiņi neklausījās un solīt nemaz nebija iespējams.. Katrā gadījumā es biju pie cita datora, interneta pieslēgums ir viens, bet stabils un pārbaudīts. Tur noteikti apaksā ir vai nu problēmas ar serveri vai pašā sistēmā vai nu tiešām kāds feik profils.. !! Bija tādas dusmas.. vairs neuzpirkšos... :(

S skumīgā 09.11.2009

Tāda sajūta, ka Alabama ir krāpšana, jo bieži vien tajā piedalās ilvēki kuri nav onlainā kā tas ir iespējams?un vinnē praktiski vieni un tie paši cilvēki, tas arī liek aizdomāties par to, ka kaut kas, šeit tomēr īsti godīgi nav.

G Godīgais 24.11.2009

Vairākas reizes esam rakstījuši alabamas rīkotājiem ieteikumus, piemēram, ierobežot viena cilvēka savācamo mantu skaitu... tagad redzam, ka šāds ierobežojums ir uzlikts - tagad var savākt tikai 3 mantas nedēļā. Un ko mēs ieraugam tuvākajās dienās? To, ka tie kampējpersonāži, kas kampa katru dienu vairākas preces, piereģistrēja sev otru profilu, it kā no vīra vārda un turpina savākt nedēļā 6 vai pat vairāk preces. Protams, kaut ko tas ierobežo, bet reāli viņi vienkārši tagad pārstāja kamp sīkumus, atstājot tos citiem, bet paši turpin kampt visus lielās mantas - datorus, monitorus, telefonus utml. Secinājums - ierobežojums nepadara šo izsoli godīgāku, jo 10kampējpersonāži turpina visu sagrābt. nav šaubu, ka viņiem ir nauda par ko iegādāties sev preces arī bez izsoles, jo viens dažs labs ir savācis 5 portatīvos datorus, 5 mobilos telefonus, monitoru un tas ir tikai saraksta sākums. Es nezinu, par šo neētisko izsoli vajadzētu brīdināt visus, kam var ienākt prātā tur piedalīties, jo daudzi vienkārši nezina, ka tur ir ap 10 kampējiem, kas visus pārsola... un te jau beidzas runa par katra paša izvēli, jo cilvēkam no malas nekas nav skiadrs kas un kā tur strādā. Tāpēc es šo izsoli saucu par amorālu krāpšanu. Kaut vai tāpēc, ka rīkoāji neierobežo kampējpersonāžu darbošanos.

G Godīgais 24.11.2009

par to, ka tur piedalās cilvēki, kas nav onlainā ir pavisam vienkārši: cilvēks, kas ilgi vēro izsoli un nestaigā pa lapām, tiek izmests no onlaina pēc kādām 10minūtēm, bet izsole ir bāzēta uz Java tehnoloģijas un vērotājam sakari ar izsoli joprojām paliek aktīvi, vienkārši to var uzskatīt kā 2 neatkarīgus saitus, tāpēc par to nav jābrīnās... piekritīsiet taču, ka tie, kas piedalās izsolē, neložņā draugos pa vēstulēm utt?

G Godīgais 24.11.2009

jā, un gribas piekrist tam, kas teica par to, ka liku pa laikam izsole apstājas pie mazas summas, kaut arī brīdi pirms tam piedalījās 20cilvēki... diemžēl jāsecina, ka pārāk bieži ir novērota situācija, kad vienu brīdi parādās viens no kampējpersonāžiem (no tiem, kas jau ir savākuši 20-30-40-... preces) un pēkšņi izsole beidzas un kampējs atkal vinnē... sasodīts, kas tas par murgu, ja pirms tam ir redzams, ka cīnījās savā starpā 2 citi cilvēki un tieši pēc kampēja parādīšanās abi pēkšņi izdomā beigt solīšanu.
Vēl interesants fakts - kampējpersonāžu draugos ir visi citi kampēji, pieļauju, ka viņi bieži koordinē savā starpā kampšanas kampaņas, lai viens otram netraucētu...

N nezināms 25.11.2009

Jūs visi runājat tā it kā būtu miljonu pakāsuši, jūs pavērojoet izsoles gaitu, paskatieties kas tā ir par dienu kad notiek izsole, laiku un pārējos faktorus. Ja ir vēlme iegūt kādu preci, tad vajag mazliet pačekot un apostīt gaisu nevis mesties iekšā un solīt...un vispār visi ir tik gudri par to no kurienes mantas ir izcēlušās un no kuriem putekļiem izraktas, ko jūs tur mūldat...ja jums vienu reizi nepaveicās tas nenozīmē ka nepaveiksies atkal...paprasiet kādam kurš izsolē ir uzvarējis, vai viņš ir saņēmis kādu saplēstu preci...es personīgi tādas ziņas nevaru atrast...

U upurs 29.11.2009

Cilvēki iziet uz negodīgu spēli, konkurentus izsoles laikā novāc pasūdzoties, ka tam un tam ir nepareizi info profilā, piemēram nepilnīgs uzvārds. Līdz ar to profils automātiski tiek bloķēts, un izstājas no spēles, neskatoties uz ieguldīto naudiņu izsolē.

E es 03.12.2009

nu nav gan ta spelite godiga, vari tur ieguldit simtus un gala neko nedabun, tad aizej un noperc veikala bus letak .ta spele ir tikai prieks noteiktiem cilvekiem kas visu laiku vinne.un nemac saubas ka vini ir ari sava starpa saistiti.

V veerotaaja 07.12.2009

pilnibā piekrītu visiem iebildumiem un pretenzijām.. tas kas rakstija, ka visi te sūdzas, ka vienreiz tik balsojis utt.. smiekli nāk cik cilvēki pazīstami vairākas reizes sev kāroto preci ir mēģinājuši dabūt.. un cinijušies 2 cilveki te pekšņi vinnē, .cits.. kas vienreiz nospiedis, . jo redz pazud laika skaitīšana pie 3 sekundēm, , cik esam redzējuši, ka uzvarētāji nav bijuši dr.lv jau no 2008 gada... vai nav onlaina jau kadu labu laiku .. utt. ir ari pamanīts, ka vinnē vieni un tie paši., .un vel dīvaināk ir ka balso piemēram par xboxu 40 gadīgas sievietes.. kuras neizkatas, ka vispār zinātu, kas ir xbox... LJOTI LIELA KRĀPNIECĪBA! tas par to nobloķēšanos, pazušanu utt, .pilnīga taisniba.. uzvarēt alabama var tikai mazās preces...

daudzreiz liekas, ka tur speciāli noalgoti civlēki, kas uztur konkurenci.. un paceļ tik cenu...

L laura 08.12.2009

Jā, www.draugiem.lv/alabama tiešām baigi pelna uz muļķīšiem. Man, piemēram, patīk, kad solīšanā piedalās divi cilvēki, kuri konkrētajā brīdī pat neatrodas online. Tad jau rodas jautājums, vai manā vietā kāds arī sola, kamēr neesmu klāt. :)

I Ivo 09.12.2009

Sen zināma patiesība, kabāk tur nelīst. Soli Ebay un uzvari godīgi...

G Garām 09.12.2009

Spēle ir spēle. Viens uzvar otrs zaudē. Arī kārtīs parasti blēdās un vinnē negodīgākais...

I ilze 22.12.2009

jaaa, viena liela kraapnieciiba.
jaapaskataas kaa var iesuudzeet tiesaaa