www.sudzibas.lv Draugiem.lv TOTāls sviests

Draugiem.lv - TOTāls sviests

kārtējā izsoles varētu teikt krāpniecība, tur var iegādāties kredītus, bet lai arī par kuru no kredītu daudzumiem maksātu, patiesībā saņemsi 1 kredītu izsolei, forši, piemēram pie sms kurš maksā 3Ls tu pasūti 6 kredītus, bet patiesībā tu jebkurā variantā saņemsi 1 kredītu, domāju šito kantori jāslēdz

F

A airētājs 29.12.2009

Jā, tas ka tas plazmas TV tads pavecs modelis, tā būtu mazākā no visām iespējamām nelaimēm šajā sakarā…..
Citiem vārdiem sakot - vēroju izsoli taisni par šo teļļuku un izdevīgā brīdī domāju pieslēgties….. Bet to neizdarīju, jo viss palika pārāk aizdomīgs…….
Skatos, ka Inese Roze [ex Paegle] visu laiku agresīvi sola. Uzrodas kāds spēlētājs kas arī agresīvi sola pretī, tā viens otru pārsolot ik pēc sekundes, divām…. Pazūd [laikam kredīti beidzas]., Parādās nākošais, tas sevi ar izsmeļ. Pāris stundas skatīju un pierakstīju lai nesajūk, cik tā Roze kredītus iztērēja. Līdz 500 tiku un man apnika !!! Jo parādījās arvien jauni spēlētāji, kuri agresīvi mēģināja solīt pretī, bet ar laiku pazuda. Un tad kad vairāk neviena karstgalvja, agresīva solītāja nebija pretī, brīžos kad visi pārējie mēģināja solīt uz pēdējo sekundi, Roze konstanti pārsolīja 16. sekundē. Man izskatījās pēc autosolīšanas programmas. Tātad - kopā tā vecene iztērēja vismaz 1000 kredītu, kas naudas izteiksmē būtu vismaz 300 Ls Man tas neliekas reāli, ka kāds var tā tik viegli izmest naudu tikai par kredītiem vien, kas pārsniedz preces vērtību….. Vēl jo vairāk sieviete pusmūžā ar bērnu, kas pēc biezās ne tuvu nelīdzinās.

Mani secinājumi: Tā ir krāpšana, jo neticu ka kāds var būt tik ļoti [atkarīgs] slims, lai 8 stundas no vietas tādā stilā solītu. Otrs variants, ka izsoles īpašnieki iespējams izmanto speciālu programmu, kas pārsolīs jebkuru un jebkad, ja vien viņiem būs tāds mērķis un būs dots tāds uzdevums….

F Finance Police 31.12.2009

Alabamai palika skaitamas dienas, nespelejiet.

V varupierādīt 24.01.2010

ne nu skaitāmas dienas, nekā. Viss turpinās. Inese Bunce pārmaiņus ar Retnaru Bunci ik pēc 2 sek solot šodien atkal paņēma cieto disku.
Un sakiet vēl, ka tas neturpināsies.
Man ir iekopēta un saglabāta visa šī solījuma vēsture. Tā darīšu arī turpmāk.
Draugiem.lv neko nav panācis, lai izkrāpšana beigtos un kampēji tiktu nobloķēti.

V varupierādīt 25.01.2010

Nu ko, kārtējā Alabamas izsole, kur kārtējais īpaši “jaunizceptais” IMANTS RUTKIS ir nocēlis apple iPod, kas izsolījās pa 3sant. un maksāja 650, - Ls!!
Tas bija pilnībā paredzams jau pašā izsoles sākumā. Šis “Rutkis” tika taupīts vērtīgākajām izsoles precēm “jaunajiem”, kurās vairs nevarēja piedalīties kampēji: Evija Rutka, Kaspars Rutkis, Zeltīte Rutka.

Nākošais, ko viņš nosolīs, ir rītdienas izsolē izliktais apple dators, kas maksā 799, - Ls un arī iet ar likmi 3 sant. par solījumu.
REDZĒSIET, ka nekļūdīšos!

P.S. Man ir iekopēta solījuma gaita no 2 minūtes, kopš sākās solīšana.

N nedraugiem.lv 25.01.2010

Vispar draugiem.lv ir jasleedz...

J jurčiks 26.01.2010

Varbūt draugiem.lv ir uz vienu roku ar Alabamu.Interesanti būtu zināt, cik tie negodīgie spēlmaņi maksā, lai draugiem.lv neko neredzētu?
Arī es 25.01.vēroju, kā notiek šī spēlīte.Izsolīja televizoru Philips un Bosch virtuves kombainu: īstajā brīdī pieslēdzās īstie spēlmaņi, un viņiem vajadzīgajā brīdī izsoli apturēja...

I inese 29.01.2010

Paskaitīju vienā Alabamā cik reizes viens cilvēks, kas bieži solīja nospida to pogu. Sanāca, ka viņa bija iztērējusi tik daudz kredītu, ka lētāk to televizoru veikalā uz atlaidēm nopirkt. Turklāt viņa to nemaz nedabūja, laikam beidzot tie kredīti beidzās, bet iztērēja vismaz 300 latu. televizoru nosolīja par 200 ls cits. Bet ja pieskaita solīšanas izdevumus... Labāk neielaisties.

T Trakais 09.02.2010

Es brīnos kā vispār šitādas spēlītes atļauj. tā jau nav izsole, bet huij viņu zin kas.. Te daudzi iekarsušie atstāj savu piķi un paliek gariem deguniem. Izsolē kurš vairāk dod tas arī ņem. šitai firmai uz vienu izsolīto latu uzreiz ienāk seši. Nu, lai jau pelna. A, cik cilvēki paliek apjāti. Visi taču nevar būt gudrinieki.

L Lena 16.02.2010

Esmu pirms divam nedelam vinnejusi vienu sikumu Alabama izsole, ari taja pasa diena apmaksaju, solija piegadat 14 dienu laika ieprieks pazinojot pa e-pastu par piegades datumu. Lidz sim nekadu zinu neesmu sanemusi un prece protams ari lidz manim nav nonakusi. Esmu liela neizpratne, vai vispar kads reali ir sanemis izsolito preci? Ludzu atsaucieties!

V Viktors 18.02.2010

Es savu nosolīto preci (Logitech skaļruņus) esmu saņēmis pēc 10 dienām.
Tā kā par nomināli 1.40 + 5 kliki esmu ieguvis labu preci.

Protams, klāt jāpierēķina atlikušie 45 kliki, kurus iztērēju citās izsolēs.

Shēma ir saprotama - vienkārši ir jāskatās uz:
- izsoles gaitu
- dalībniekiem
- vai solītā cena atbilst vēlmju līmenim

G guntis 27.02.2010

ALABAMA
Tie daži veiksmes stāstiņi uz kopējā fona ir niecīgi.
Paskatieties uzvarētāju profilus: 90% nav nevienas galerijas - tātad slēpjas. Vai nu ir iesaistīti alabama darbinieki, vai arī pati alabama šo pieļauj.
Lai arī kas tas būtu, lūdzu, stāstiet visiem paziņām - nevajag iesaistīties, nevajag spēlēt, tauta tiek čakarēta!!!

IR NESKAITĀMAS SŪDZĪBAS PAR TO, KA PĒDĒJĀS 3 SEKUNDĒS SPIEŽOT NEKAS NENOTIEK UN IZSOLE BEIDZAS UZVAROT "BUNČU" KLANAM VAI CITIEM KLONIEM.

draugiem.lv ar šo tikai bojā savu pozitīvo tēlu.

K kurmis 08.03.2010

Ir radušies daži jautājumi draugiem.lv:
1) kāpēc Alabama izsolēs galvenokārt uzvar "klanu" pārstāvji - Rutki, Bunči, Siki, Paegļi (kopā apmēram 15 cilvēki, kuri ir savstarpēji draugi), Rutkovsku "klans" un citas apvienības?
2) kāpēc visiem neveiksmīgajiem solītājiem ir bloķēti outgoing vai incoming requesti, citiem vārdiem sakot, kompis tiek nobloķēts, neļaujot solīt pēdējā sekundē (outgoing) vai neļaujot pārsolīt, 20 sekundes neparādot pēdējo solītāju (incoming) ? Iespēja, ka visiem neveiksminiekiem patiešām ir bijušas browsera problēmas (kas ir novērotas tikai draugiem.lv/Alabama) ir samērā niecīga.
3) vai pastāv iespēja, ka "klani" kontrolē/bloķē Alabama izsoles Interneta provaidera līmenī? To varētu redzēt draugiem.lv sistēmas administratori savos logos.
4) vai, pieļaujot šādu, aizdomīgu un forumos kritiski vērtētu, izsoli, netiek kompromitēta draugiem.lv reputācija?

M Māris 21.03.2010

Vienudien pavēroju izsoli. Portatīvo datoru (450 Ls vērtībā) ļoti agresīvi, no pirmās minūtes līdz beigām, solīja 60 gadīga kundzīte kredītos iztērējot vien ap 900 Ls + nosolītā cena nedaudz pāri 100 Ls. Radās iespaids, ka viņa nemaz nedraudzējas ar galvu, vai arī neierobežots kredītu skaits nemaz nav bijis jāpērk.
Vēl man nav īsti saprotams kādēļ nevienai precei nav katrai sava sākuma cena un kādēļ solijuma maksa 10x atšķiras no preces pieauguma vērtības. Tas, ka pēdējās sekundēs solīšanu nobloķē "savējiem" par labu esmu izbaudījis arī es, bet tas viss lai uzlabotu statistiku, ievilinot jaunus dalībniekus, no kuriem vilkt naudu. Pavērojiet "Beigušās izsoles" - viss par sviestmaizi!
Tad jau vajadzēja šo pasākumu saukt par lotereju nevis par izsoli.

A Aleksandrs 15.10.2010

Speleju alabamu Draugos.lv. Tagad vinja pazuda kautkur, un sanak ka manejas 6Ls kuras palikas, Pazuda bez galam. Ko var darit????????????