www.moust.lv - Muļķība

Saņemot masveida spamu uz ēpastu, piereģistējos jaunajā portālā, skaistiem cilvēkiem, kā portāls pats sevi dēvē - Most.lv.
Pēc instrukcijas ievietoju kvalitatīvas fotogrāfijas, kur izskatos ļoti labi. Taču admins fotogrāfijas, izdzēsa, pamatojot to ar instrukcijas punktu - ka fotogrāfijām jābūt labā kvalitātē, un fotogrāfētajam "objektam" jābūt skaistam. Tākā esmu pārliecināts ka abiem šiem nosacījumiem manas fotogrāfijas atbilda, nekavējoties izdzēsu savu profilu no portāla.
Tagad portāla veidotāji izmet milzu naudu reklāmai radiostacijās. Interesanti - kapēc? :)

P

J juris 13.10.2009

derētu tos idiņus kādai instancei pārbaudīt...ar kādām tiesībām viņi ņirgājas un vispār, kas tā par cilvēku iedalīšanu?Kā vispār kaut kas tāds var ienākt prātā?

K Konstantins 15.10.2009

Aizmirstiet to tas ir tikai biznes, no kura grib noraut daudz naudas un tikai. Nevajag apvainoties. Most.lv nav galvenais dzive :)

P Pseido 21.10.2009

Šķiet, ka Moust lv vada kāda pelēkās masas sieviete, balstoties uz savu subjektīvo viedokli... :)

D D 26.10.2009

Piedod, bet tās bildes tiešām nav labas. Kā par labu un skaistu var nosaukt nenormāli graudainu bildi, vai bildi kur fonā ir kautkāds mistisks veikals un tev pie tam vēl ir aizvērtas acis? Ja es būtu administratore, es ļautu apstiprināt tikai to bildi, kas ir uz kuģa, ja tāds ir viņu uzstādījums, par bildēm.

O olololl 26.10.2009

es ari nesaprotu kaa var iedaliit cilveekus skaistajos un negliitajos?? taa ir klaja njirgaashanaas par cilveeku..to portaalu vajadzeetu aizlaig.. NOZHEELOJAMI!!! tiem portaala veidotaajiem vispaar nekaadas cienjas nav..

P Pseido 06.11.2009

Par to graudainību un fonu paskaidrošu, ka vērtējams ir CILVĒKS fotogrāfijā, NEVIS FONS.. Tiešāk - kur fonā veikals un man ciet acis ir modeļu aģentūras STILA FOTO, bet graudainā - MĀKSLAS FOTO foto galerijā!!!

A Agnese 06.11.2009

Neieteicu nevienam savas personalas foto upload nezinama portala.
Jus neziniet kas tur par cilveku realitate

A aaa 30.08.2010

Izskatās ka moust veijdotājiem ir mazvērtības kompleks, vai skaudība...

M maijaberga 26.11.2011

uzradies virietis, kurs izire istabu.pirmos divus menesus maksa, tad pazud ar visam atslegam.visas mantas atstajot un paradu pa nakamo menesi.esiet verigi, kas izire istabu