youtube.com - Nāves tests

Daudzi noteikti ir ievērojuši šo bezjēdzīgo, bet tai pašā laikā citiem šermuļus izraisošo reklāmu par nāves testu youtube un laikam citās interneta vietnēs arī. Pirmkārt jau tā skaņa, kas nāk no šīs reklāmas ja netīšām uzbrauc ar kursosru uz reklāmas ir neciešama. Otrkārt mani bērni panikā raud un par to vien domā pēdējās dienas par šo briesmu nāves attēlu un es cīnos kā gribu, bet nespēju ieskaidrot, ka tās ir cilvēku izdomātas muļķības. treškārt kā vispār kāds uzdrošinās šādu testu izveidot. ir cilvēki, kuriem zemapzinā nosēdīsies tā testa noliktā diena un ja viņu kāds nenogalinās viņš pats ņems un pakārsies. Kkādām pamatētikas normām tomēr ir jābūt un atbildīgajām institūcijām par to vajadzētu parūpēties.

K Kristya. 27.08.2009

idiot, domā anglieši vai kas tur saprot latviešu valodu.?
youtube neatbild par ievietotajām reklāmām, sūdzies par saitu, kas to reklāmu ir izveidojis, nevis par reklamētēju.
un šī reklāma ir katrā otrajā saitā.
ūn, cilvēki ar smadzenēm sapratīs, ka visādi nāves testi ir tikai mānīšanās, ja nedzīvo 4.gadīga, naiva bērna prātā.

P pika 27.08.2009

o jaa, man arī kaitina tā reklama... vienmēr kad youtube skatos kadu video, šitam murgam vienmēr japarādas... !

J Janis 01.11.2009

Atrodoties dazadas valstis youtube rada dazadas reklamas, latvija-latviesu, anglija-anglu, spanja-spanju, azerbaidzana-azerbaidzanju!Kompanijas uz sim reklamam pelna un ja Tevi parastais mirstigais cilvecinj trauce, tad sedi un varies sava sula, nevienam citam tas neinterese!!!