Reitings Internets

Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

IZZI - pakalpojumi

Interneta pakapojums zem katras kritikas. Jau mēnesi nestrādā internets par kuru pieparasa pilnu samaksu.

Draugiem.lv - krāpšana

Jūs visi domājat ka jums iesmērē vecas preces tajā izsolē.. NĒ Tur kur ir podziņa "pabeigtās izsoles", paskataties kas tieši vinnēja tās dārgākās balvas ar 90% atlaidēm. Aizej uz viņu profilu, itkā ok; daži draugi, bilde. Pēctam kad paskaties, visi tie mega-laimētāji viens otram ir draugos. Kautkā dīvaini ka viņiem nevienam nav galerijas. Liek aizdomāties ka tie paši alabama sataisījuši viltus profilus lai visiem stāstītu 'eu rekur šitas čalis uzvarēja LCD' .. Ja parakņāsieties kādas 10...

L ladygaga 16.12.2009
Komentāri 15 Internets

Pronet - ļoti vājš interneta pieslēgums

PRONET is meesls nevis internets purvciemaa 100megabaiti sekundee? :D vakaros aarzemju saitos vispaar naave velk ar aatrumu 1kb/s NENJEMAT SHITO INTERNETU pats aizgaaju tagad ir daudz labak...

IZZI - Slikta atieksme pret klientu

Vissliktākā attieksme pret klientu. Steidzamus jautājumus kārtot ar e-pasta starpniecību nav jēgas, jo atbildi parasti sniedz nedēļas laikā. Pieteikt bojājumus ir bezjēdzīgi, jo tie tā pat nav svarīgi. Jaunais pieslēgums ko tagad reklamē ir pilnīga krāpšana. Kad ir pieslēgts pakalpojums TV + internets 100Mbs atnāk meistars ievelk un kā pierādījumu ka internets strādā atver draugiem.lv mājaslapu. Kad pārbaudi ātrumu tad var secināt ka tas ir robežās no 8 līdz 23 Mbs un tas centrā esot ļoti labi... Kādam zvanīt un sūdzēties ir bezjēdzīgi... Ieteikums - NEUZŅEMIETIES NEKĀDAS SAISTĪBAS AR IZZI

M Māris 08.12.2009

AtrisinātaBalticom - Reklāma

Reklāma Balticom reklāmā kas atrodas liftā rakstīts "100 Mbit/s tikai par 5, 90 mēnesī" Ar maziem burtiem; "slēdzot līgumu uz diviem gadiem. Cena 5, 90 ir tikai pirmajā gadā. Otrajā gadā ir 15, 00 Ls" (15 ar santīmiem, neatceros cik).. Nu tad kāpēc vienkārši nevarat uzrakstīt ka abonējot uz diviem gadiem, cena ir ap 10 Ls mēnesī? Otrkārt, ejot balticom.lv mājas lapā nekur nevaru atrast internetu ar 100 Mbit/s. Atradu 10 Mbit/s, kurš jau maksā ap 16 Ls.

IZZI - Aģenti

Kāpēc Izzi aģenti vienkārši nevar nomierināties? Pie manis vismaz vienu reizi nedēļā nāk un piedāvā to internetu.. lūdz lai es laužu līgumu ar savu interneta firmu, saka ka atmaksās līguma laužšanu. Pēdējā laikā vienkāršī sāku ignorēt; apnika būt laipnam. Vienreiz ieradās pat pēc plkst. vienpadsmitiem. Kādu dienu pat painteresējos par Izzi, neko nēesot dzirdēdams par viņiem iepriekš. Aizsūtu jautājumu caur viņu mājas lapu. Rakstīts ka atbilde atnāks dienas laikā. Nedēļu vēlāk man uz mobilo...

SIA Hooliganos - Zema kvalitāte

Nekad nepasūtiet WEB lapu pie Hooliganos, sola vienu, bet uztaisa pavisam ko citu. Pasūtīju lapu 2 valodās, bet uztaisīja tikai vienā, kā arī uzvedas tā it kā es būtu dzimis datorģēnijs un pats visu varētu sadarīt, neko nepaskaidro -diezgan uzpūtīga attieksme. Un lapa arī neizskatās tā it kā būtu tieši priekš manis gatavota, bet gan pēc gatava šablona. Esmu vīlies.

B Bils 23.11.2009

Vnk smirdīga lapele . Iesaku nereģistrēties nevienam

P Peters 09.11.2009
Komentāri 3 Internets

IZZI - neatbild uz meiliem

Kopš oktobra vidus pazudis interneta pieslēgums, parādās reti - brīvdienās, naktī vai agri no rīta. Nosūtīju meilu ar problēmas aprakstu, nekādas atbildes vēl šobaltdien!!! Sazvanīt ar nevar! Kas tas ir par pakalpojuma sniedzēju? Par ko ir jāmaksā? Draugiem un paziņām arī ir problēmas un ne tikai ar internetu. Bieži vien TV ekrāns ir melns jeb arī kadrs apstājas. Neiesaku so kantori nevienam!!!

I Inese 05.11.2009

T2R jeb Text2reach - iPhonu loterija

iPhonu loterija Sveiki! Gribu Jūs informēt par krāpniecisku akciju (http://mansiphone.lv), kuru rīko uzņēmums SIA "T2R" jeb "Text2Reach", kuras īpašnieks ir Mārtiņš Grandāns (http://www.draugiem.lv/friend/?363) . Akcija ir visai ar legālu - krāpniecisku piegaršu. Jūs aizpildat diezgan primitīvus jautājumus, saņemt sms uz savu mob.telefonu, ievadiet kodu un Jūš jau šādā veidā esat šā pakalpojuma abonoments (pakalpojuma cena 3Ls) un šī naudas summa tiks noņemta no Jūsu rēķina katru nedēļu. Lai attektos no šī...

A Andris 01.11.2009

mansiphone.lv - Krāpniecība

Krāpniecība Atbildot uz pāris visnotaļ vienkāršiem jautājumiem, izrādās, ka esat piedalījies loterijā -"Pakalpojuma maksa LVL 3.00 nedēļā. Minimālais abonementa laiks 2 nedēļas (minimālā maksa LVL 6.00)" Šī pakalpojuma sniedzēja Tel. 29134387 epasts: [slēpt]@roze.lv

G Girts 01.11.2009
Komentāri 24 Internets

Ip - galerijas

Čauu, visforšākais portāliņ! :) Es zinu, ka Jūs gribat un cenšaties - tikai, lai būtu visiem labāk, taču jaunās galerijas un to oformējums tiešām ir galīgi garām. lasot arī citusūdzības par šo tematu nolēmu aizrakstīt, ka būtu ļoti jauki, ka mums visiem būtu atpakaļ vecās galerijas ... Jaunajam noformējumam nav ne vainas, taču, tas ir neparocīgs un ļoti lēns - turklāt tgd nemaz daudziem ner''adās, ka būtu vispār tādas galerijas. Es ceru uz sapratni. ;)*

Z Zane 29.10.2009
Komentāri 0 Internets

pokahlv.com - uzmetēji

www.pokahlv.com ir uzmetēju kantoris. neriskējiet iesaistīties - uzmetīs, ka nemetās!!!

A arturiks 29.10.2009

AtrisinātaBalticom - Tā nav sūdzība, bet slava

Tā nav sūdzība, bet slava Sveiki! Tā nav sūdzība, bet gan paslavēt gribu:) Kompāniju A/S Balticom, viņi tiešām ir atsaucīgi uz klientiem, man vēl gadu laikā nav bijis problēmas ar internetu, prieks par šo kompāniju, ko jūs te raudiet par IZZI, pārejiet uz A/S Balticom, redzēsiet, ka neraudāsiet un nenoželosiet. Vienmēr ir sazvanāmi un ļoti laipnas operātores, rēķinus eju maksāt uz biroju, un nav nekādu problēmu. Es tikai novēlu A/S Balticom turēties īlgi, un lai daudz klientu būtu:)

S sery 23.10.2009
Komentāri 14 Internets

Tele 2 - Mobilais internets

Mobilais internets Septembra pašās beigās noslēdzu līgumu ar Tele 2 un sāku lietot mobilo internetu, datu plāns ''Klasiskais'', maksa 15, 38 ls mēnesī bez ierobežojumiem lejuplādēto datu apjomā. Oktobra pirmajā nedeļā saņēmu rēķinu par septembri, (tur bija viena diena). Rēķins 77, 85!!! Un man atslēdz internetu, jo pārsniegts kredītlimits 35 ls. Nākošajā dienā aizgāju uz Tele 2 klientu apkalpošanas nodaļu. Viņi sazinājās ar atbildīgajām personām, solija ka tuvākajās dienās pazvaanīs. Nepazvanija. Internet...

A Artis 19.10.2009

www.moust.lv - Muļķība

Muļķība Saņemot masveida spamu uz ēpastu, piereģistējos jaunajā portālā, skaistiem cilvēkiem, kā portāls pats sevi dēvē - Most.lv. Pēc instrukcijas ievietoju kvalitatīvas fotogrāfijas, kur izskatos ļoti labi. Taču admins fotogrāfijas, izdzēsa, pamatojot to ar instrukcijas punktu - ka fotogrāfijām jābūt labā kvalitātē, un fotogrāfētajam "objektam" jābūt skaistam. Tākā esmu pārliecināts ka abiem šiem nosacījumiem manas fotogrāfijas atbilda, nekavējoties izdzēsu savu profilu no portāla. Tagad portāla veidotāji izmet milzu naudu reklāmai radiostacijās. Interesanti - kapēc? :)

P Pseido 13.10.2009
Komentāri 9 Internets

mck - DOWNLAND

ES IEJU INTERNETA GRIBU LEJUPIELADET CAUR UTORENT UN ES NEVARU NOVILKT NO MININOVAS UN NO PIRATS BAY SAVAS SPELES

R renars 10.10.2009
Komentāri 3 Internets

ezeri.lv - liegta pieeja

Parādnieks un interneta mājas lapas uzturētājs Jānis Sprūds ir jāsauc pie kriminālatbildības un viņam obligāti ir jāliedz iespēju turpmāk jebkad nodarboties informācijas tehnoloģiju jomā. Tā kā ezeri.lv mājas lapa man šobrīd ir pieejama vienīgi no portatīvā datora kuram ir iespējams nomainīt pieejas IP adresi, ja tā gadijumā tiek bloķēta stacionārajam datoram tādas iespējas nav. Tāpēc gribētu šo parādnieku iesūdzēt patērētāju tiesību aizsardzības birojā lai tā darbinieki piedzītu kompensāciju...

J Jānis 10.10.2009

mck - interneta muzika

es ka klausos youtube muziku man apstajas muzika varakak neiet uz priekšu vinkarši apstajas un kad es spelju conter strike 16 es nevaru iet daudzas reizes ikša serveri cs.wos.lv un pub.topgames.lv

R renars 07.10.2009