www.sudzibas.lv Tele2 interneta pakalpojums

Tele2 - interneta pakalpojums

Tele2 mobilais internets nekam nederīgs . Kad paņēmu izmēģināšanai tad viss bija kārtībā . Pēc līguma noslēgšanas sākās problēmas . Reizēm pat dažas dienas pēc kārtas nav iespējas tikt pie interneta, nezinu kastas ir - nav zona vai signāla stiprums nav . Bet tā nav mana darīšana .Tikai pakalpojums nu nekādi neatbilst cenai, to naudiņu gan zina paprasīt . Iesaku saviem draugiem un paziņām ar Tele2 nesaistīties .Tikai plika reklāma, bez seguma .

H

U Uldis 13.06.2010

Man bija tāda pati problēma ar Tele2 mobilo internetu, paņēmu Triatel un tagad itkā nesūdzos...

L Laura 14.06.2010

Mums tieši tāpat! Dzīvojam Rīgā, tik un tā signāls lielākoties bija par vāju, un iternetu pārsvarā nebija iespējams lietot! To verķi paņēmām uz nomaksu, maksājam joprojām, taču neizmantojam viņu jau sen!

G gromulis 16.06.2010

jaa jaa... man tada pati lieta