www.sudzibas.lv PayPal krapšana internetā

PayPal - krapšana internetā

Vēlos brīdināt visus Latvijas iedzīvotājus par krāpniekiem internetā!

Mana situācija bija sekojoša. SS.lv ieliku sludinājumu, ka pārdodu mašīnas diskus. Un atsaucās persona no Londonas Joan Van der Sloot ar e-pasta adresi [slēpt]@gmail.com. Sākumā uz e-pastu atsūtīja vēstuli ar jautājumu, vai tie ir labā stāvoklī. Atbildēju, ka jā. Tad nākamais e-pasts bija, ka viņam ļoti iepatikusies prece (neminot vārdu diski, jo laikam jau tās ir standarta vēstules, ko sūta visiem) un vēlas tos iegādaties, bet viņam patīkot kaulēties, tāpēc vaicā, kāda būtu cita cena, par kādu es būtu ar mieru pārdot preci. Tā kā mana sākuma cena bija 190ls, tad to nolaidu uz 175ls. No viņa atnāca atbilde, ka tā viņu apmierina. Tad viņs jautā, vai man ir konts Paypal un pēc viņa pieprasījuma iedevu viņam savu e-pasta adresi Paypal kontam. Joans Van der Sloot tad atrakstīja garu depešu, ka uz manu Paypal kontu nosūtīs 290ls, no kuriem 190ls par preci (priekš kam bija vajadzīgs nokaulēt cenu uz 175ls?) un 100ls man būs janosūta viņa Shipping Agentam caur Western Union, minot tā agenta datus, jo šis agents no manis šo preci pēc tam paņemšot.
Joans Van der Sloot atraksta nakošaja dienā, ka nauda esot parskaitīta. Es ieeju savā Paypal kontā-naudas nav. Saku viņam, ka nauda nav atnākusi. Joans atbild, ka man no Paypal atnakšot uz e-pastu vēstule, kad nauda būs ienākusi. Un protams, atnak arī vēstule no [slēpt]@paypal.com, ka nauda ir ienākusi manā Paypal kontā. Viss smuki noformets, ka pilnīgi noticēju. Bet ieeju Paypal kontā-naudas nav. Atnak nakama vēstule no Paypal, ka 100ls man japarskaita tam Shipping agentam 24h laikaa:
Robin Freeman
Courier Exchange Logistics.
South Quay Plaza, 183 Marsh Wall
London, E14 9SR
United Kingdom.

Es neliekos ne ziņas, jo gaidu naudu 290ls un tikai tad 100ls sutishu tam agentam.
No Paypal tik nak vēstules, ka nepildu saistibas ar Joan Van der Sloot un, ja neparskaitisu naudu tam agentam, man bushot Legal Action, proti, sankcijas pēc pilnas programmas un mani dati tiks nodoti FBI. Draudu vēstules naca vairakas.
Parādīju šīs vēstules savam neticīgajam draugam, šis saka, ka tie ir krapnieki un lai es nosūtu Paypalam vēstuli, vai tada adrese ir īsta un vai tās ir Paypal sūtītās draudu vēstules. Es protams ieeju vienā no krapnieku saņemtajiem e-pastiem [slēpt]@paypal.com un tur var uz linka Click here, ja ir kadas neskaidrības, aizsūtīt savu problēmu. Un es arī nosūtu tekstu, ka no Joan van der Sloot neesmu saņēmusi naudu. Paralēli ieeju arī īstajā PAYPAL majas lapā, kā draugs ieteica, un atrodu Paypal e-pastu, uz kuru nosūtu vienu no krāpnieku [slēpt]@paypal.com saņemtajiem e-pastiem, ar jautajumiem, vai tas ir no viņiem. No īsta Paypal [slēpt]@paypal.com atnak vēstule, ka Paypals neko tadu man nav sūtījis un tie [slēpt]@paypal.com ir krāpnieki.
Protams, uz manu vēstuli atbild arī krapnieciskais [slēpt]@paypal.com ar tekstu, ka tiešam nauda ir uz manu kontu parskaitīta, un lai es nomaksaju 100ls agentam.
Naudu protams netaisos tam agentam sūtīt un šobrīd tikai iesmeju par e-pastiem, ko saņemu no viltus Paypal un viņu patrona Joana, ka naudu viņs man ir nosūtījis un maksajums ir neatgriezenisks 

Nezinu, pie ka vērsties, lai šos krāpniekus apturētu, tapēc vismaz vēlos brīdinat, lai neviens no jums uz šo triku neuzķeras.
Situācija ir ļoti nepatīkama, kad nāk draudu vēstules uz e-pastu, ka tu esi saņēmis naudu, bet nepildi saistības ar Joanu un neparsūti 100ls Joana agentam. Stresa situacijās cilvēks var sastrādat lielas muļķības, bet neļaujiet, lai stress un bailes kontrolē jūsu rīcību!!!
Paldies maniem tuviniekiem par atbalstu un it īpasi draugam, kas šos neliešus uzķēra.

Esiet uzmanīgi!!!

Zeltīte

Z

Komentāri (79)

N ninive 30.04.2010

mjāa, beidzot viena pamatota sūdzība.

O o 30.04.2010

tā taču parastā krāpšana, ieliec tik kādā sludinājumu portālā savu e-pastu, reālā interesenta adrese parasti ir kaut kur Nigērijā. Dažs nigers to pat neslēpj, rekur piemērs, interesanti, ka mantas nosaukums netiek minēts, laikam lai sprogainā galva lieki nelauzītos.

Sorry for the late reply...

I am glad for the prompt reply and also for being honest, I should have come to meet you in person for hand to hand cash but am in on a 6 months Company course. I am purchasing this item for my spouse located overseas. so i will be glad if you can do the shipping for me and i will pay $20 extra fee for the shipping and insurance to the destination.
Payment will be made through my PayPal account and its goes to my spouse.
Send me a pay pal payment request for the payment.
Note: I should have put in my contact number or come in person, but due to my course and my program, Am not liable to make or receive calls unauthorized. so bear with me...However if you don't have pay pal account you can just log on to paypal.com and set up an account it is free easy and secure to pay and receive money through paypal.get back to me asap.

Here is my spouse shipping address below

Opeyemi Ayeni,
no4, adefala street2
isale ososami, off-ringroad
Ibadan,
Oyo state,
Nigeria.
23402
West Africa

O o 30.04.2010

starp citu, nesaprotu, kāpēc sūdzība par paypal, tikpat labi te vari sūdzēties par savu i-neta provaideri, kas tev mājās piegādāja šo vēstuli.

A Aleksandrs 30.04.2010

Man nigeriesi ari tapat gribeja pa 500 pirkt caur paypal mobilos telefonus, caur multiboss.com iztulkoju ko sie grib-a grib, lai es viniem suutu naudu!!!nu melnie nekaunas!!!e-pasti siem ir viltus, tapat krapjas ar 1000000 laimestiem, dod siem par pakalpojumiem uzreiz 500 eiriku un vinnests ar kugi lidz majam piepeldees:)))NETICIET maitaam!!!

F frucija 02.05.2010

Es esmu upuris, jo šitā "pārdevu" mobilo telefonu uz Nigēriju :) kad prece jau bija nogādāta tur ar DHL un nevarēja vairs atsaukt, sazinājos ar [slēpt]@paypal.com un tur protams gozējās mana sprogainā "drauga" epasts bija reģistrēts pie krāpniekiem...

K konti 02.05.2010

Zel, ka Jums, Frucija, taa sagadiijaas:(Vini piesola daudz lielaku maksu par telefoniem, it ka savam delam, vai vel kam izdomatam.Mus vilina ka nauda, ka varbuut tie tur lohi.Bet isteniba pavisam otradi, vini mus uzskata par idiniem un izmana mantas:(es ilgi sarakstijos ar tulkotaja palidzibu, kamer sapratu.Saku, suti naudu un tad bus prece, a sitas-es jau parskaitiju uz paypal!!!protams tur nekadas naudas nav un beigas pasutiju so na...j:)Uzmanaties un palasiet par to googlee.

Inženieris 03.05.2010

Cerams, ka tu neesi ielogojusies no viltus paypal e-pasta savā kontā - jo visticamāk ka tavs konts jau iztukšots. Viltus vēstules nekad nenāk no [slēpt]@paypal.com, bet citiem e-pastiem - parasti no [slēpt]@gmail.com; on behalf of; [slēpt]@paypal.com [slēpt]@accountant.com]

Un paypal nekad sevi nedevē par The PayPal Team :)

Parasti visi šitie krāpnieki skatas ss.lv, postit.lv, zip.lv un citus sludinajumu serverus un meklē ēsmu.

Man gandrīz ik nedēļu kāds pircējs uzrodas un piedāvā par preci 5 kārtīgu cenu :) Latvijas aitam liekas vilinošs piedāvājums, bet Nigeri tik smaida par kārtējo apčakarēto lohu.

Joan Van der Sloot gribēja iegādāties telefonu savam dēlam Nigeria :)) tas bija 2 mēnešus atpakaļ - viss tieši tapat ka autoram arī norisinājam, solījis baigo piķi + segt pasta izdevumus, iedevu bankas kontu lai skaita naudu, arī atnāca no kautkādas mistiskas bankas paziņojums ka nauda pārskaitīta - lai sūtu preci un iedodu trekinga numuru lai viņi var pārliecināties par sūtījumu un tad man pārskaitīs naudu, pasūtīju šos scamerus rupjā veidā ... :D

Un no Joana iestājas klusum bet uzradās citi :)

M Māris 06.05.2010

Da man ar šitādi mudaki uzplijās:
Karoč... man avareja mašīna, tirgus cena nesistai ir 2500Ls apmeram. Man šitādi PayPal krapnieki piedavaja 5000 eiro par šo auto kuram remonts vien izmaksā tagad ~800Ls-1000Ls.
Karoč sūtat tādus dirst i miers, nelolojiet tak ilūzijas. Esiet modri.

E Eseseseseseses 07.05.2010

es nevaru noticeet, ka veeljoprojaam atodas taadas naivas vaaliites, kuras elementaara pirksanas-pardosanas dariijuma ietvaros ir gatavas paarskaitiit naudas kaut kaadiem agentiem, ar kuriem ne pasaam, ne konkreetajam dariijumam nav nekaada sakara...un 'western union' paarskaitijumi vispar ir ekvivalents vardam 'krapnieciba'...

C cietušais 18.07.2010

nu ja es iekirtu šija vias un aizsutij usavu telefonu .bij uatds lohs ka uzķeros ! CILVEKI neuzķeraties ! skatijos neta viņš vilto bankas iziņas un viņam ir kadi 1000 e-pasti !

J Jānis 14.08.2010

Prieks, ka pamanīju šito. :) Bija kaut kādas aizdomas, ka nu nav gluži ok, kaut kāds jūras kkas tur, dēlam dāvanu utt... Tāpēc nolēmu biku paguglēt.. :) un uztrāpīju šeit.. Tagad vismaz skaidrs, ka tā ir kārtējā krāpšana..

K Krists 15.08.2010

Arī ar mani tas notika, rakstīja man par moci, ķipa ieskaitīja paypal kontā 600ls par moci + 300par kurjeru ķipa un tagad man 300ls no savas kabatas ir jaaizsuta viņa aģentam, lai varētu aktivizēt savus 980ls

UN tagad man drauda ar Interpol un FBI, ja 24h laikā neparskaitīšu viņam atiecīgo summu liels paldies, autoram nebūtu viņš gandrīz aju uzrāvos

K Kaspars 24.08.2010

pievienošu līdzīgu bulšitu, kuru arī saņēmu pēc tam kad sludinājumā ieliku auto.

džeks Smith Cole - no sākuma apvaicājās vai auto vēl nav pārdots un pēc tam, kad es atbildēju ka vēl nav atsūtījā šādu aizdomīgu vēstuli:

Thanks for getting back to me.I am interested in this item and i will be happy to buy it from you.I am presently on a mission and will not be able to meet up with the cash and local pick up. Due to military security reasons I'm restricted from leaving the unit's facility under any purpose.Your sincerity is something I see very necessary to appreciate.The shipping won't be a problem I can handle it by myself through a shipping agent, with no charges whatsoever on your account.I want to know your best price for it and I'd suggest using an authorized third party, such as Paypal (PAYPAL) for instance.I've done some research and that's the safest way to do it. That's why, I've taken the liberty to prearrange things with them, using their Paypal account. So kindly send me your Paypal email ID and i will send the Payment for this item instantly and once the money clears in your account, my shipping agent will come for the pick-up.I will be waiting to hear from you and get back to me with your best price for it.

Tā jau arī likās, ka tas līdz galam varētu arī tā nebūt :)

Paldies autoram, kas aizsāka šo topiku.

R Renate 26.08.2010

Klausaties, a kas var notikt, ja es iedevu savu konta numuru kaut kadai Jenet Milito?

S Sanita 27.08.2010

This message is originated from paypal company.We want to congratulate you right now that we have receive the additional payment of 150 Euro from Mrs Jeniffer Wood now and your money is now up to 300 Euro.

Now We want you to go ahead and send (150.00Euro ) to Jeniffer Wood cousin in Nigeria Through Western Union Money Transfer and you will send the money to the following information below:

Name: Adegboyega Seun.
Address: No 15 Oke Bola Street Mokola.
City:Ibadan.
State Oyo State.
Country:Nigeria.
Zipcode:23402.
Phone Number:+2348072971904 begin_of_the_skype_highlighting +2348072971904 end_of_the_skype_highlighting.

Secret Question: Who Born me.
Answer: My Mother.

We want to assure you that once you send us the western union details of the 150 Euro all the 300 Euro we be enter into your account in next 4n hours we receive the western union details..

*** Warning ***

This Transaction Must complete within now and next 24 hours. We mean that you must send the money with now and next 24 hours. Because the activation of the money maybe delayed if it more than 24 hours before sending the money through Western Union Money Transfer and provide the Western Union Details to us.

We Hope to hear back from you soon with the western union details.
Thank you for using PayPal!
The PayPal Team

PayPal, an Zip.lv company
Copyright © 2000-2010 PayPal. All rights reserved

Šī man šķiet visīstākā krāpniecība!

S sinchijs 28.08.2010

Pat ja viņi kaut ko arī pārskaita uz kontu un pirkums nav veikts eBay sistēmā (vārbūt vēl kādos citos aukcionos, bet droši zinu tikai par eBay), var tos kentus sūtīt atklātā tekstā, neko viņi izdarīt nevar vairs. "Legal actions" pret pārdēvēju darbojas PayPal sistēmā tikai un vienīgi pret nekārtīgiem eBay pardēvējiem. Un pat tad, nauda tiek vienkārši noņemta atpakaļ uz pircēja kontu (ja viņš paželojas sistēmai, ka viņš pārskatīja naudu, bet prece nav atnākusi) un nekādu "legal actions" no fbi, interpol, kgb un līdzīgiem kantoriem. -) Ticiet sev cilvēki, nevis krāpniekiem.

I Irina 15.09.2010

Кашмар! я в шоке, что и я попалась на этот лохотрон!!! так я отправила Play Station 2 в эту чёрную жопу - Нигерию... наврят ли я увижу вообще свои деньги:((( надо что-то делать, ведь сколько наших людей так пострадало! блин, что делать?

I Ieva 20.09.2010

Jums ir rakstījis arī tāds '' Jeniffer Wood '' ? Itkā sākumā uztraucos, ka nevajadzētu, bet tad atnāca apstiprinājuma vēstule no paypal, ka viss ok, naudu pārskaitīšot vēlāk (kad aizsūtīšu paku un pateikšu tracking number), tagad šaubos, labāk tomēr nevajag?

I Ieva 20.09.2010

tikko atklāju, ka paypal (īstais) sūta no meilus no šadas ē-pasta adreses
[slēpt]@intl.paypal.com"
toties man tas apstiprinājums atnāca no
[slēpt]@paypal.com"

nav priekšā tie četri burtiņi, kas ir no īstajiem paypal e-pastiem!!
labi, ka neesmu vēl neko aizsūtījusi !! neuzķeraties!!

C Claustraphobopolis 21.09.2010

Mani atkal vinji uzjautrina un es parasti vinjus pa4akareeju.
Peedeejais bija ka ieliku auto tirgot mobile.de un uzradaas ka grib pirkt, auto cena bija ielikta 20 000 euro un shis parasa veel foto utt un tad prasa kaada ta galeejaa cena, taaka a zinaaju kas tie taadi saku ka gala cena ir 25 000 euro un shis atbild ka vinju taa apmierina :D . un tad saakaas gara sarakste ko es vinjam tik neliku dariit lai vinsh sanjemtu savu $ caur western union. Ja kaadam interesee varu ieposteet saraksti

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes