J jons 18.12.2011

Painteresējies bankā!! Tur pateiks, ka ir nomainīta drošība

H Haralds 18.12.2011

Man piemeram ir SEB VISA Active, citas patiesam registret nevareja.

L laura 18.12.2011

ka ta nevar, tiko swed piereģistrēju. tev jāieiet sava internetbanka un japiesaka karte pie drošajiem pirkumiem interneta un tad varēs!

M Marina 18.12.2011

es vienkarsi atveru kontu paypal, un kad gribeju piesiet dnb visa tad teica ka kaut ka banka nepienem vai neatlauj(anglu val.), ka man javersas banka, un kad meginaju swedbank visa elektron ari to pasu.palidziet, tiesam esmu jaunina saja jautajuma.

C Ciba 19.12.2011

Man DnB ir un normāli piesaistījās PayPalam

A aaa 19.12.2011

man bija līdzīga problēma ar SEB karti, bet atrisinājums bija vienkāršs - lai piesaistītu karti, ir jābūt kaut kādai naudai virsū (es uzliku 5Ls) un tad viss aizgāja. Kad piereģistrē, to naudu vari pārskaitīt atpakaļ uz sev nepieciešamo kontu.

W www. 19.12.2011

Man swed iet jau pāris gadus...

C como 19.12.2011

Man ar Citadeles MasterCard viss sanāca.

L laukutante 20.12.2011

swed bankas karte jāpiereģistrē drošiem pirkumiem inetā. To var izdarīt savā ibankā un tad viss notiek. Par paypal nezinu.

P pēcis 21.12.2011

Swed VISA bija gadus piecus - pārgāju uz Nordea un arī nav problēmu (paņēmu lētāko - stockman maestro karti). Problēma ir tur, ka nesaproti jautājumu par karti, vai arī nezini kāda ir Tava karte - tas ir vienkārši - palūdz kādam gudrākam cilvēkam pārtulkot no angļu valodas uz latviešu vai pajautā bankā! Ne vienmēr, bet pārsvarā nepieciešama kredītkarte (tā karte, kas der bankomātā un ko Tev izsniedza kā pirmo bankā bija debetkarte). Ja negulēji vidusskolā (pieņemu, ka jau beidzi, ja jau šāds jautājums), tad sapratīsi ar ko tās atšķiras un kapēc tas ir vajadzīgs - ir naudas rezervācija kredītā un apdrošināšana, kas ar debetkartēm nav iespējams (VISA sanāk biku sarežģītāk, jo tiek ieskaitīts overdrafts, ja tāds ir). Sajūta ka čakarē? Nelien mīnusos un vajadzīgo rezervācijas naudu (pirkuma summu) iesakaiti kartē - viss kas jāmaksā, tā ir kartes izmantošana (gada maksa).

P pēcis 21.12.2011

Ak jā - piemirsu sīkumu - lai reģistrētu jaunu karti uz tās jābūt vismaz 1 EUR vai ekvivalenta valūta, kuru Tev atskaita atpakaļ pēc kartes verifikācijas! ;)

M maximator 01.01.2012

Muļķības! Nesen savā Paypal konta nomainiju savu VISA, kas bija izdota Krājbankā, pret DNB MasterCard.
Viss darbojās!

A awalanch 18.08.2013

PayPal varat pievienot jebkuras bankas kartes.Vienigais nosacijums ka tam jabut Visa, MasterCard vai American Express

M Mix 17.11.2013

Man ir Swedbank Maestro. Iepriekš bija Parex Visa Electron. Nevienu no tām neņem ne paypal, ne steam, ne origin. Maestro karti pieņēma Amazon.co.uk, bet ne Amazon.com. Acīmredzot, vajag normālu debetkarti/kredītkarti, jo Maestro un Electron ir ļoti ierobežotas.
Rakstīju pašiem Paypal, un viņi atbildēja, ka diemžēl mūsu reģionā viņi nepieņem Maestro.

Par laimi, Swedbankai nu jau Maestro kartes šķiet ka ir vispār izgājušas no arpites, tā ka vairāk šādu problēmu, cerams, nebūs.

C Carta Robert 03.12.2016

Es saņēmu savu jau ieprogrammēts un aizklāti ATM karti
atsaukt ne vairāk kā $ 50,000 dienā maksimāli 20
dienas. Es esmu tik priecīgs par to, jo es got mine pagājušajā nedēļā
un man ir izmantoti, lai iegūtu $ 100,000. Georg Bednorz Hakeri dod
ārā karti tikai, lai palīdzētu nabadzīgajiem un trūcīgajiem, lai gan tas ir nelikumīgs, bet tas
ir kaut kas jauks un viņš nav kā citi scam izliekoties
ir tukšās ATM kartes. Un neviens izpaužas nozvejotas kad
izmantojot karti. get yours no Georga Bednorz hakeriem. Just Uzrakstīt