www.sudzibas.lv PayPal krapnieki ar paypal

PayPal - krapnieki ar paypal

Mans stāsts ir par paypal krāpniekiem, man uz epastu sūtija vēstulites nu ka laba iespeja iegut papildu lidzek
lus, aizsuti viņiem 10$ atpakaļ saņemsi x2 tas ir 20$ un ta tālāk, vel tabuliņa kur parādīts cik aizsuti viņiem un cik daudz saņemsi pretīm. Nu ko es, domāju krāpniecība, kurš muļķis Tev sūtis naudu divreiz lielāku nekā Tu viņiem aizsūti. Pirmo vēstuli noignorēju pēc kāda laika atnāk vēl. Nu kautkā aizdomajos par to, tā ka man bija paypal kont es to regulāri izmantoju, nodomāju pameigināt, zaudešu tos 10$ nu velns ar viņiem. Man ka par brīnumu aizsutu 10$ pretim dabuju 20$, mhh domaju nu moins patiesham strada sistēma, aisutu jau to pasus 20$ pretim dabuju 40$, tad tos 40$ pretim 80$, tad tos 80$ un pretim neko... fishka tada, es te palasijos, ka viniem, tiem krapniekiem, ar tam mazam sumam cilvēku pievilina un tad kad vini aizsuta jau lielaku summu par 80$ pretim nedabu neko un zadude savu ieguto naudu, patiesiba pashi vinji otra gala nesezh, viņiem ir speciala proga kas nesuta atpakļ naudu ja ta parsniedz 80 zaļos. Bet nu es savu naudu atguvu, paliku gudraks un nereiz nesutiju lielaku par 70$, tad viņi mas vismaz atsūta atpakāl un es vēl palieku ieguvejs. Ar to es gribu teikt, ja saņemat vēstuli ar tadu piedavājumu, tad nekad nesutat lielaku par 80$, ja vispar piekritisiet tadam lietam. Salasijos ka te darbojas no Niģerijas visadi jampampini un grib apkrapt visus pec kartas, nu tad vajag mazliet vinjus patīrit un iztukshot. Cerams ne viens neuzkersies uz tadu jampampinu sutitam vestulem . Lai veicas

A Arnis 27.07.2010

aizmirsas pateikt uz kadu paypal kontu vini prasa aizsutit $$$$$ [slēpt]@gmail.com

A andrejs 27.07.2010

ka tik pašam tāda afēriņa nepieder?:D

A Aivars 27.07.2010

[slēpt]@gmail.com izveidots Latvijā. Arnis ir šī jau pasaulē vecā trika ienesējs LV. Neuzķeraties uz šī āksta it kā vilinošo iespēju.

A andrejs 27.07.2010

Nu ja jau zinātu ka vismaz 20$ atdotu atpakaļ, varētu mēgināt, bet labāk nē:D
Ievadot google šo e-pasta adresi, izmeta tikai šo lapeli...značit Arnis grib apmuļķot un uzvārīties!!! Būs jau muļķi kuri arī maksās:D

I Inta Molodcova 21.07.2016

Man Paypal konta nepienem kreditkarti. Ieprieksejo pienema jauno karti vairs nepienem