www.sudzibas.lv PayPal krapšana internetā

PayPal - krapšana internetā

Vēlos brīdināt visus Latvijas iedzīvotājus par krāpniekiem internetā!

Mana situācija bija sekojoša. SS.lv ieliku sludinājumu, ka pārdodu mašīnas diskus. Un atsaucās persona no Londonas Joan Van der Sloot ar e-pasta adresi [slēpt]@gmail.com. Sākumā uz e-pastu atsūtīja vēstuli ar jautājumu, vai tie ir labā stāvoklī. Atbildēju, ka jā. Tad nākamais e-pasts bija, ka viņam ļoti iepatikusies prece (neminot vārdu diski, jo laikam jau tās ir standarta vēstules, ko sūta visiem) un vēlas tos iegādaties, bet viņam patīkot kaulēties, tāpēc vaicā, kāda būtu cita cena, par kādu es būtu ar mieru pārdot preci. Tā kā mana sākuma cena bija 190ls, tad to nolaidu uz 175ls. No viņa atnāca atbilde, ka tā viņu apmierina. Tad viņs jautā, vai man ir konts Paypal un pēc viņa pieprasījuma iedevu viņam savu e-pasta adresi Paypal kontam. Joans Van der Sloot tad atrakstīja garu depešu, ka uz manu Paypal kontu nosūtīs 290ls, no kuriem 190ls par preci (priekš kam bija vajadzīgs nokaulēt cenu uz 175ls?) un 100ls man būs janosūta viņa Shipping Agentam caur Western Union, minot tā agenta datus, jo šis agents no manis šo preci pēc tam paņemšot.
Joans Van der Sloot atraksta nakošaja dienā, ka nauda esot parskaitīta. Es ieeju savā Paypal kontā-naudas nav. Saku viņam, ka nauda nav atnākusi. Joans atbild, ka man no Paypal atnakšot uz e-pastu vēstule, kad nauda būs ienākusi. Un protams, atnak arī vēstule no [slēpt]@paypal.com, ka nauda ir ienākusi manā Paypal kontā. Viss smuki noformets, ka pilnīgi noticēju. Bet ieeju Paypal kontā-naudas nav. Atnak nakama vēstule no Paypal, ka 100ls man japarskaita tam Shipping agentam 24h laikaa:
Robin Freeman
Courier Exchange Logistics.
South Quay Plaza, 183 Marsh Wall
London, E14 9SR
United Kingdom.

Es neliekos ne ziņas, jo gaidu naudu 290ls un tikai tad 100ls sutishu tam agentam.
No Paypal tik nak vēstules, ka nepildu saistibas ar Joan Van der Sloot un, ja neparskaitisu naudu tam agentam, man bushot Legal Action, proti, sankcijas pēc pilnas programmas un mani dati tiks nodoti FBI. Draudu vēstules naca vairakas.
Parādīju šīs vēstules savam neticīgajam draugam, šis saka, ka tie ir krapnieki un lai es nosūtu Paypalam vēstuli, vai tada adrese ir īsta un vai tās ir Paypal sūtītās draudu vēstules. Es protams ieeju vienā no krapnieku saņemtajiem e-pastiem [slēpt]@paypal.com un tur var uz linka Click here, ja ir kadas neskaidrības, aizsūtīt savu problēmu. Un es arī nosūtu tekstu, ka no Joan van der Sloot neesmu saņēmusi naudu. Paralēli ieeju arī īstajā PAYPAL majas lapā, kā draugs ieteica, un atrodu Paypal e-pastu, uz kuru nosūtu vienu no krāpnieku [slēpt]@paypal.com saņemtajiem e-pastiem, ar jautajumiem, vai tas ir no viņiem. No īsta Paypal [slēpt]@paypal.com atnak vēstule, ka Paypals neko tadu man nav sūtījis un tie [slēpt]@paypal.com ir krāpnieki.
Protams, uz manu vēstuli atbild arī krapnieciskais [slēpt]@paypal.com ar tekstu, ka tiešam nauda ir uz manu kontu parskaitīta, un lai es nomaksaju 100ls agentam.
Naudu protams netaisos tam agentam sūtīt un šobrīd tikai iesmeju par e-pastiem, ko saņemu no viltus Paypal un viņu patrona Joana, ka naudu viņs man ir nosūtījis un maksajums ir neatgriezenisks 

Nezinu, pie ka vērsties, lai šos krāpniekus apturētu, tapēc vismaz vēlos brīdinat, lai neviens no jums uz šo triku neuzķeras.
Situācija ir ļoti nepatīkama, kad nāk draudu vēstules uz e-pastu, ka tu esi saņēmis naudu, bet nepildi saistības ar Joanu un neparsūti 100ls Joana agentam. Stresa situacijās cilvēks var sastrādat lielas muļķības, bet neļaujiet, lai stress un bailes kontrolē jūsu rīcību!!!
Paldies maniem tuviniekiem par atbalstu un it īpasi draugam, kas šos neliešus uzķēra.

Esiet uzmanīgi!!!

Zeltīte

Z

Z zoss 30.11.2012

mary denaly

ari krapnieki

Mary Delaney

S saidat 07.01.2013

Sveiki am dzirdēt liecināt par labu darbu Dr Grace, viņa ir labākais risinājums ar bērnu bez jebkāda darbība uzskaites jebkuru testu par jums, viņa nodarbojas ar tīri saknes un zāļu viņas medicīnā. es biju precējies vairāk nekā 16 gadus, kam nav bērnu, es devos uz labāko slimnīcā manā valstī un vēl nebija risinājums manā gadījumā, es nekad nav bijis slims vai mans vīrs, bet neviens bērns, tāpēc es teicu, mans draugs, kurš arī bija ar šāda veida problēmas man bija, bet tagad viņa ir māte 3 bērniem, tāpēc es viņai prasu, ko viņai darīt, lai viņas gadījumā, tad viņa man teica, ka tas bija Dr Grace ka viņa sazinājās kas viņai palīdzēt ar viņas sakņu un garšaugu zāles. man nekad nav bijis fani visu šāda veida lieta, tāpēc es nolēmu izmēģināt, ja es varētu saņemt kaut ko no tā es sazinājās viņiem un viņa arī sagatavot saknes un garšaugu par mani un nosūtīt to pa manā valstī. Man ņēma zāles, kā tas bija noteikt veikt un visi viņi man teica, ko darīt ar savu vīru pēc man ir veikusi zāles, lai pēc 3 mēnešu šo zāļu es atklāju, ka man garām mana laika, un es devos uz slimnīcu, lai testa un tas bija apstiprināt, ka man bija stāvoklī, es nekad uzskatu tat man bija nāksies mani bērni ar manu dzemdes kamēr es gaidīju līdz 9 mēnešiem un es piegādāt bouncy baby boy. Es tiešām paldies Dr Grace taupīšanas manu laulību un arī liekot smaidu sejā manu vīru, es vēlos visiem jums maniem kolēģiem sievietes, kas meklē mazulim un arī tos, kuri meklē bērnu zēns tik [slēpt]@yahoo.com un viņas maksa ir pa kabatai samaksāt. viņa būs likts smaidu uz jūsu sejas.

S saidat 07.01.2013

G gatisd 08.01.2013

Esiet modri, šie krāpnieki savu darbību apturējuši nav!

J jainaro 21.01.2013

Liels paldies par padomu. Man ir līdzīga situācija. Shipping adress šoreiz ir Nigērija! Gandrīz izdarīju muļķības.

A awalanch 18.08.2013

PayPal nekad Jums neprasis izsutit preci pirms nauda nebus ienakusi balanca.Tikai tad ja redzat ka nauda ir PayPal balanca varat but droshi ka pircejs nav krapnieks.

PS.Nigerija nav PayPal taka vinji nevar ne sanjemt ne izsutit naudu caur PayPal.
Tiklidz sanjemat aizdomigu epastu itka no PayPal parsutiet to uz [slēpt]@paypal.com
Lai Jums jauka diena

B Beisix30 27.08.2013

Man no Nigerijas tagad galvu jauc, vismaz man ta liekas. tas pats lidzigs variants ka nau tas MTCN kods ar 10 cipariem. Vajag palidzibu. Paldies

K Ksudzibas 03.05.2014

Labdien!
Es arī ieliku sludinājumu un saņēmu 2 vēstules no krāpniekiem. Ka tie ir krāpnieki, saprotu uzreiz, bet nezināju, kādā veidā viņi domā no manis naudu dabūt. Nolēmu vienam krāpniekam piespēlēt un paskatīties, kā tas notiek, kāda ir krāpniecības shēma.
Izradījās, ka viss ir ļoti banāli. Atsūtīja vēstuli no viltus Paypal adreses, ka nauda ir atnākusi bet pagaidam ir iesalēta un vajag vispirms nosūtīt naudu caur Vestenu shipping agentam.
Es sedēju un domāju, vai tiešam kāds var uzķerties uz tik primitīvu interneta krāpniecību? Atdod SAVU reālu naudu lai pēc tam dabūtu SVEŠU un nereālu naudu. Nu kā, kā tas ir iespējams??????? Izlasot šeit komentārus, sapratu, ka tiešām tādi cilvēki ir.
Šajā situācijā mani tikai uzjautrināja, kā mans krāpnieks palika dusmīgs pēc ta kad nosūtīju viņam fotošopā uztaisītu Western Union kvīti, ka nauda ir samaksāta, bet viņš to nekādi nevarēja no Westerna dabūt un tāpēc pēc dažiem bezrezultāta mēģinājumiem uzrakstīja man dusmīgu jautājumu:
- Hey are you trying to fool me or cheat me, what the hell is going on please?
Un es viņam atbildēju tā:
- Fuck off, idiot! Go to work! :))))))
Did you really think that I wiill send money to YOU???? Too primitive deception for me! You are stupid Nigerian man! Ha-ha-ha :)))))))))))) Now YOU send to ME 500 eur or your data will be given to FBI!
INTERNET FRAUD
Address:
Peter Smith
2 Bembo street, sango
Ibadan, 23402
NIgeria.

Cilvēki, esiet uzmanīgi ar afrikāņiem. Paypal NEKAD nesūta saviem klientiem vēstules, kur prasa pārskaitīt naudu caur citu maksāšanas sistēmu. Priekš kam reklamēt konkurentus? Un pie tam vēl tik iedziļināties konkretā situācijā, ka var atsūtīt shipping agenta datus! Nu tas taču ir tik smieklīgi, tiešām! Pārbaudiet informāciju pirms izlemt - ticēt vai nē. Ja jums atnāk vēstule no kādas organizācijas, atrodiet šis organizācijas oficiālo mājas lapu un pārbaudiet vai tur noradīta kontaktinformācija sakrīt ar to, ko redzat savā paskastītē.

D dkronebergere 07.05.2014

Sveiki! Man sodien bija sads notikums- citeju!
You have received a PayPal Payment of £345.00 GBP from Nicholas Donald [slēpt]@gmail.com).

A temporary hold has been placed on this transaction!

As mentioned in the receipt of Payment and as per New PayPal Payment policy, we have fully debited the total amount (above) from the buyer's account which includes the buyer's shipper's pick up fees.

In order to complete this transaction and get the funds approved in your account. We advice you go to nearest Western Union Office, and send the £100.00 GBP to the Agent and send us a Scanned Copy/Photograph of your Western Union Transaction Receipt.

NOTE: This is important as a security measure to ensure safety of this transaction.

Please, find below the name and address of the Transport Agent where the Funds would be sent via Western Union Money Transfer.
Transport Company

Address:

Name:Banjo emmanuel
Address:3 Oke iyanu Avenue.
City:Ogbomoso
State:Oyo state
Zipcode:23402
Country:Nigeria.

Address Status:
Confirmed

Your Account will be credited accordingly upon the receipt of details requested. It should either be sent in JPG format or send type details as:
Sender's Full Name and Address; Receiver's Full Name; MTCN; Amount Sent; Security Question and Answer.

Click here to pay instantly with PayPal
VisaMasterCardDiscoverAmerican ExpressSwitch and MaestroVisa DeltaVisa Electron

PayPal Email ID PP1267.- efbf195ed1872

B blondasusure 19.08.2014

Arī es saskāros ar šiem primitīvajiem krāpniekiem, viss kā iepriekš aprakstīts - ss.lv sludinājums, pircējs ārzemnieks un tad tās viltotās PayPal vēstules e-pastā!
Vēl tikai tas, ka intereses pēc aizsūtīju viņiem šo PayPal e-pastu un neskatoties, ka tas bija cits e-pasts nekā sarakstoties, viņi man šo ziņu par naudas ienākšanu atsūtīja arī uz to e-pastu, kam ar PayPal kontu nav nekādas saistības!
Viņi ir nožēlojami, bet es vismaz dabūju izsmieties!
Ceru, ka arī citi cilvēki kaut nedaudz padomās un pirms ticēs vēstulēm ieskatīsies savā kontā!

Z zakskabene 23.08.2014

Paldies! Nupat saņēmu līdzīgas vēstules uz sludinājumu zip.lv. Tā kā pirmoreiz kaut ko pārdodu internetā, tad nezināju kā rīkoties. Labi, ka sūdzība ir uz paypal vārda. Meklēju tieši paypal, jo nezināju, kā kontu tur uztaisīju, un te pēkšņi redzu sūdzības.

L larvids 01.10.2014

Sveiki!

A man atnāca šāds (zkat zemāk) potenciālā pircēja epasts :)
Viņam esot privāts kurjers, kurš iebrauks pakaļ precei. Kā jūs domājat - iebrauks reketieris, kurš paņems vienkārši preci?
Vēl neesmu nosūtijis datus ko viņš grib, tātad neesmu ticis tik tālu kā te viens otrs.
Nu neviens normāls cilvēks taču nepiedāvātu augstāku cenu precei nekā tā ir ielikta sludinājumos ...?
Domājiet, ka tie ir nigēri, kas mūs čakarē?
Varbūt kko vēl uzjautāt, lai paspēlētos?
------------------------------------------------------------------

Hello

i am Alex Williams by Name i'm buying this item for my Daughter and
due to the nature of my job and location...i will not be able to come
for inspection, i'm a very busy type as i work long hours everyday, i
have gone through your advertisement and i'm satisfied with it and i
i'm ready to pay you 200Eur if you are ready to sell this item for me...

As for the payment..i can only pay via PayPal online secure payment..I
insisted on paypal because i don't have access to my bank account
online as i don't have internet banking, but i can pay from my paypal
account, as i have my bank a/c attached to it

I have a private courier agent that will come for the pick up after
the payment has been made ...so no shipping included...

You can now send me your PayPal email like this below so i can pay
inright away and also include your address in your reply.

PayPal Email Address
Full Name
All Total Cost
Contact Mobile Number
Country

If you don't have a paypal account, you can easily set up one...log on
to www.paypal.com and sign up its very easy...

once i receive the details i will go ahead with the payment and then i
will contact my shipping company after you get the payment. I will
need your home address for the item to be Picked Up by the Shipping Company..
Have a nice day.

K Kristīne Jerasova 18.10.2014

[slēpt]@gmail.com un [slēpt]@hotmail.com ir mani krāpnieki. Nonāca līdz pārsūtiet mums 700 eur un Jūsu kontā iskaitīs noteikto summu.
Neuzķerieties...

L Lauris Matīss 27.04.2016

Man tas pats ☺ sutija ka no Kanādas grib nopirkt xbox 360 no epasta [slēpt]@gmail.com

Thanks so much for your response.Am from Canada Satisfy with the cost of
the item, i will offer you €180 for the cost of the item and the shipment
cost via postal.lv to USA, so kindly get back to me with your bank details
like:

PayPal Email.
or
Bank Name
Account Number
Iban
Account Name..

I Ivars Vītols 06.03.2017

man ir kaut kas līdzigs no [slēpt]@gmail.com, grib manu auto iegādāties, un arī maksāt caur paypal

I Ivars Vītols 06.03.2017

biju ielicis sludinājumu ss,lv un zip lv. cauru draugiem, ss bija agrāk, auto cena bija ap 5600, tad šim cena bij ok, kad sis jau pieprasija paypal kontu, lai veiktu maksājumu, nedaudz aprāvos un noignorēju pastu. vēlāk biju auto ielicis, bet ar cenu 6500, bet ka tavu laimi, arī ši cena viņam ok, bet to bija zip.lv atradis,

O oksana1111 20.04.2017

man ari tas pats,atnak vestule:Thanks for the swift response .. i'm okay with the condition and your
price and will like to purchase it. i will be paying you through my
PayPal account because it's attached to my bank account as have been
burnt many times via online bank transfer/payment and for the
convenience of both parties i have organized with someone to come
pick it up as soon as we're through with payment.I want you to know
that i would have come with cash in hand myself and do the necessary
things before concluding on payment but i'm not in the country right
now due to work commitments.Email me your paypal account details so
that i can transfer the funds at my earliest convenience..
es atbildeju ka nav man paypal account, šis man atsūta:Hello,thanks so much for getting back to me..I would have loved to pay
the the way you have suggested, but right now am not in the position
of where i can handle cash to someone to pay you on my behalf and i do
not have access to my bank account which is why i have insisted on
paying you withe PayPal because its very safe and fast for me to do
transaction online...you can set an account up wit PayPal by gong to
www.paypal.com and once you have done that and you send me your detail
i will then be going ahead in making the payment and once the payment
has been made my pick up agent will then come over for the pick up

Первоначальная покупка: 10 марта 2017 г.
Вы увидите «PAYPAL *HAOYUNLAI22» в выписке по [slēpt]@hotmail.com
Подробно
СуммаUSD 7,88
ИтогоUSD 7,88
Возместить этот платеж
См. сведения на странице с классическим интерфейсом
апр.Jv [slēpt]@163.com
Загрузка сведений об операции [slēpt]@163.com
+ 8,99
CAD
Закрыть

Первоначальная покупка: 25 февраля 2017 г.
VISA x-3522
Вы увидите «PAYPAL *L630136123» в выписке по карте.
CAD 8,99 = EUR 6,79

Jv L
+ 8,99
CAD
Закрыть

Первоначальная покупка: 14 февраля 2017 г.
VISA x-3522
Вы увидите «PAYPAL *L630136» в выписке по карте.
CAD 8,99 = EUR 6,79

Загрузка сведений об операции [slēpt]@hotmail.com
+ 9,10
USD
Закрыть

Первоначальная покупка: 11 апреля 2017 г.
VISA x-3522
Вы увидите «PAYPAL *BALOMHMIPIX» в выписке по карте.
USD 9,10 = EUR 8,98

Сведения о продавце
家胜 [slēpt]@126.com
Общая сумма возмещения (с учетом налога и доставки)USD 15,88
ИтогоUSD 15,88
KOPEJA SUMMA KAS MAN NAU ATGRIEZTA IR 50.84 USD.VESTULES RAKSTA KAD NAUDA ATGRIEZTA BET NEESMU SANEMIS NE CENTA SAVA KONTA.KUR TAD PALIEK KLIJENTU AIZSARDZIBA UN JUSU SOLIJUMI PAR KOMPESACIJAS ADGRIESANU.TAD IZNAK KAD- PAYPAL MELO CILVEKIEM KAD IR DROSI IEPIRKTIES UN KONFLIKTA GADIJUMA ADGRIEZ NAUDU.TIE IR MELI GAIDU JAU 5 MENESUS NEKADAS REAKCIJAS.. ES GRIBU SAVU NAUDU ATPAKAL 10 DIENU LAIKA.MAN NEINTERESE VAI PARDEVEJS IR PAZUDIS VAI NAV.JA NAUDU NEATGRIEZIS TAD ES IESUDZESU -PAYPAL- EIROPAS TIESA UN PACELSU JAUTAJUMU PAR CILVEKTIESIBU PARKAPSANU. LAI LEMJ PAR JUSU TALAKO DARBIBU LIDZ PAT -PAYPAL- LIKVIDESANU JO TAS NOTIEK DIEZAN BIEZI..GAIDU NAUDU$$$
Распечатать сведения

krapnieki